Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Brondby Kopenhaga 2019/20 |
Brondby Kopenhaga 2019/20:
Bramkarze:
1. Marvin Schwabe (1995), GER, 2018 TSG Hoffenheim 36-0
16. Michael Tornes (1986), DEN, 2019 Vendsyssel FF 0-0
30. Mads Hermansen (2000), DEN, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
Obrońcy:
2. Jens Martin Gammelby (1995), DEN, 2018 Silkeborg IF 16-0 2
3. Anthony Jung (1991), GER, 2017 RB Leipzig 32-3 10 1
4. Sigurd Rosted (1994), NOR, 2019 AA Gent (przyszedł w sierpniu 2019 z AA Gent) 25-1 8
5. Andreas Maxso (1994), DEN, 2019 KFC Uerdingen (przyszedł we wrześniu 2019 z KFC Uerdingen) 28-1 4 1
6. Hjortur Hermannsson (1995), ISL, 2016 rezerwy PSV Eindhoven 24-0 6 1
13. Johan Larsson (1990), SWE, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu i odszedł w lutym 2020 do Elfsborg IF) 9-0 2
14. Kevin Niclas Mensah (1991), DEN, 2017 Esbjerg FB 26-0 4
17. Andreas Bruus (1999), DEN, 2019 FC Roskilde 12-0
23. Paulus Arajuuri (1988), FIN, 2017 Lech Poznań (odszedł w sierpniu 2019 do FC Pafos) 4-1 1 1
24. Joel Kabongo (1998), DEN, 2018 Fremad Amager 0-0
25. Luke Singh (2001), TRI, 2019 TFC Academy (odszedł w styczniu 2020 do rezerw FC Toronto) 0-0
28. Anton Skipper (2000), DEN, 2019 rezerwy 11-0 2
Pomocnicy:
5. Besar Halimi (1994), KOS, 2018 FSV Mainz (odszedł we wrześniu 2019 do SV Sandhausen) 0-0
7. Dominik Kaiser (1988), GER, 2018 RB Leipzig (odszedł w styczniu 2020 do Hannoveru 96) 20-8 2
8. Kasper Fisker (1988), DEN, 2017 FC Randers 10-0 1
10. Hany Mukhtar (1995), GER, 2016 Benfica Lizbona (odszedł w styczniu 2020 do Nashville SC) 12-2
12. Simon Tibbling (1994), SWE, 2017 FC Groningen 24-1 3
18. Jesper Lindstrom (2000), DEN, 2018 rezerwy 28-3 5
19. Morten Frendrup (2001), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 26-0 7
21. Lasse Vigen Christensen (1994), DEN, 2017 Fulham Londyn 27-1 1
22. Josip Radosević (1994), CRO, 2018 Hajduk Split 27-1 3
25. Anis Ben Slimane (2001), TUN, 2020 rezerwy (przyszedł w styczniu 2020 z rezerw) 16-1 2
27. Simon Hedlund (1993), SWE, 2019 Union Berlin 31-5 3
29. Peter Bjur (2000), DEN, 2019 rezerwy 3-0
42. Tobias Borkeeiet (1999), NOR, 2019 Stabaek IF 6-0 1
Filip Blazek (1998), SVK, 2019 MFK Skalica (odszedł w lipcu 2019 do MFK Skalica) 0-0
Napastnicy:
9. Samuel Mraz (1997), SVK, 2019 FC Empoli (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Empoli) 22-4 2
11. Mikael Uhre (1994), DEN, 2018 FC SonderjyskE 24-6 1
20. Kamil Wilczek (1988), POL, 2016 FC Carpi (odszedł w styczniu 2020 do Goztepe Izmir) 18-17 2 1
36. Mathias Kvistgaarden (2002), DEN, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
50. Ante Erceg (1989), CRO, 2018 Shabab Dubaj (odszedł w styczniu 2020 do Esbjerg FB) 2-0
Trener: Niels Frederiksen (1968), DEN, 2019 reprezentacja Danii U-21
Asystenci trenera: Jesper Sorensen (1973), DEN, 2019 wolny transfer
Martin Retov (1980), DEN, 2019 trener
Trener bramkarzy: Lars Hogh † (1959), DEN, 2016 reprezentacja Danii |
|
|
|
|