Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Livingston 2019/20 |
FC Livingston 2019/20:
Bramkarze:
1. Ross Stewart (1995), SCO, 2018 FC St. Mirren (odszedł w styczniu 2020 do Queen of the South) 7-0
1. Robby McCrorie (1998), SCO, 2020 rezerwy Glasgow Rangers (przyszedł w styczniu 2020 z rezerw Glasgow Rangers) 8-0
30. Matija Sarkić (1997), MON, 2019 Aston Villa (odszedł w styczniu 2020 do Aston Villa) 14-0
31. Ryan Schofield (1999), ENG, 2020 Huddersfield Town (przyszedł w styczniu 2020 z Huddersfield Town) 1-0
40. Gary Maley (1982), SCO, 2018 FC Cowdenbeath 0-0
Obrońcy:
2. Nicky Devlin (1993), SCO, 2019 FC Walsall 11-0 1
3. Ciaron Brown (1998), NIR, 2020 Cardiff City (przyszedł w styczniu 2020 z Cardiff City) 9-0 1
4. Alan Lithgow (1988), SCO, 2016 FC Airdrieonians 12-2 2
5. Ricki Lamie (1993), SCO, 2018 Greenock Morton 22-1 2
14. Hakeem Odoffin (1998), ENG/NGA, 2019 Northampton Town 7-0 1
15. Cece Pepe (1996), FRA, 2019 wolny transfer 2-0
21. Jack McMillan (1997), SCO, 2019 Partick Thistle 21-0 4
25. Henk van Schaik (1998), HOL, 2019 FC Dumbarton (odszedł w lipcu 2019 do Greenock Morton) 0-0
25. Efe Ambrose (1988), NGA, 2020 wolny transfer (przyszedł w lutym 2020 z wolnego transferu) 3-0 1
27. Jon Guthrie (1992), ENG, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu) 28-6 4
29. Ibrahima Savane (1993), FRA, 2019 AS Beziers (odszedł w listopadzie 2019 na wolny transfer, a następnie do US Avranches) 1-0
29. Aaron Taylor-Sinclair (1991), ATG, 2019 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2019 z wolnego transferu) 14-3 1
Pomocnicy:
6. Marvin Bartley (1986), ENG/JAM, 2019 FC Hibernian 28-1 7
7. Keaghan Jacobs (1989), SCO/RPA, 2017 wolny transfer 24-0 2
8. Scott Pittman (1992), SCO, 2015 Bo'ness United 23-3 1
10. Craig Sibbald (1995), SCO, 2018 FC Falkirk 18-2 3
11. Steven Lawless (1991), SCO, 2018 wolny transfer 30-8 3
16. Robbie Crawford (1994), SCO, 2019 Ayr United 20-0 3
17. Scott Robinson (1992), SCO, 2017 East Fife 22-2 6
19. Chris Erskine (1987), SCO, 2019 Partick Thistle 10-0
20. Aymen Souda (1993), FRA/TUN, 2019 Dunarea Calarasi 17-2 1 1
22. Scott Tiffoney (1998), SCO, 2019 Greenock Morton (odszedł w styczniu 2020 do Ayr United) 7-0 1
23. Raffaele de Vita (1987), ITA, 2016 wolny transfer (odszedł w lipcu 2019 do Greenock Morton) 0-0
24. Cameron Blues (1998), SCO, 2019 Berwick Rangers (odszedł w lipcu 2019 do Greenock Morton) 0-0
33. Steve Lawson (1994), TOG, 2018 wolny transfer 19-0 3
37. Craig Henderson (2001), SCO, 2019 Cumbernauld Colts 0-0
39. Gregg Wylde (1991), SCO, 2019 Plymouth Argyle (odszedł we wrześniu 2019 na wolny transfer, a następnie do FC Clyde) 0-0
Napastnicy:
9. Lyndon Dykes (1995), SCO, 2019 Queen of the South 25-9 6 1
18. Lee Miller (1983), SCO, 2018 FC Falkirk (zakończył karierę w listopadzie 2019) 3-1 1
31. Jack Stobbs (1997), ENG, 2019 Sheffield Wednesday (przyszedł w sierpniu 2019 z Sheffield Wednesday i odszedł w styczniu 2020 do Sheffield Wednesday) 4-1
45. Dolly Menga (1993), ANG, 2018 wolny transfer (odszedł we wrześniu 2019 do Petro Luanda) 3-0
Trener: Gary Holt (1973), SCO, 2018 wolny transfer
Asystent trenera: David Martindale (1974), SCO, 2014 FC Broxburn |
|
|
|
|