Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SV Wehen 2019/20 |
SV Wehen 2019/20:
Bramkarze:
1. Lukas Watkowiak (1996), GER, 2017 FSV Mainz 11-0
25. Jan Albrecht (1998), GER, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
29. Jan-Christoph Bartels (1999), GER, 2019 FC Koln 1-0
30. Marjan Petković (1979), GER, 2019 wznowienie kariery 0-0
31. Arthur Lyska (2000), GER, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
34. Heinz Lindner (1990), AUT, 2019 wolny transfer (przyszedł w październiku 2019 z wolnego transferu) 23-0
Obrońcy:
2. Dominik Franke (1998), GER, 2019 VfL Wolfsburg 10-0 1
3. Tobias Missner (2000), GER, 2019 drużyna młodzieżowa Borussii Dortmund 0-0
4. Sascha Mockenhaupt (1991), GER, 2017 FK Bodo/Glimt 32-0 5
5. Benedikt Rocker (1989), GER, 2019 Brondby Kopenhaga 20-1 5 1
10. Sebastian Mrowca (1994), POL, 2014 Energie Cottbus 25-0 7 1
13. Jakov Medić (1998), CRO, 2019 FC Nurnberg (A) 13-0 1
16. Niklas Dams (1990), GER, 2015 Servette Genewa 27-1 3
19. Michael Niemeyer (1995), GER, 2019 FC Magdeburg 16-0 1
20. Moritz Kuhn (1991), GER, 2017 SV Sandhausen 22-1 3
27. Michael Guthorl (1999), GER, 2019 Greuther Furth (A) 3-0
33. Marc Wachs (1995), GER, 2018 Dynamo Drezno 0-0
Pomocnicy:
6. Tobias Schwede (1994), GER, 2019 SC Paderborn (przyszedł w sierpniu 2019 z SC Paderborn) 23-0 2 1
7. Max Dittgen (1995), GER, 2017 FC Kaiserslautern 32-3 6
11. Nicklas Shipnoski (1998), GER, 2018 FC Kaiserslautern 12-0 3
14. Jules Schwadorf (1992), GER, 2016 Viktoria Koln 1-0 1
15. Paterson Chato (1996), GER/CMR, 2019 SF Lotte 26-1 3 1
18. Jan Vogel (2000), GER, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
21. Patrick Schonfeld (1989), GER, 2018 Eintracht Braunschweig 3-0
22. Marvin Ajani (1993), GER/NGA, 2019 Hallescher FC 20-0 4
24. Jeremias Lorch (1995), GER, 2017 SG Sonnenhof Grossaspach 20-1 3
26. Marcel Titsch-Rivero (1989), GER, 2018 wolny transfer 18-0 2
28. Gokhan Gul (1998), GER, 2019 Fortuna Dusseldorf 9-0 1
32. Stefan Aigner (1987), GER, 2019 KFC Uerdingen (przyszedł we wrześniu 2019 z KFC Uerdingen) 23-5 6 1
37. Sidney Friede (1998), GER, 2020 Hertha Berlin (przyszedł w styczniu 2020 z Herthy Berlin) 1-0
40. Giona Leibold (2000), USA, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
Napastnicy:
8. Philipp Tietz (1997), GER, 2019 SC Paderborn 17-5 2
9. Manuel Schaffler (1989), GER, 2016 Holstein Kiel 32-19 10
17. Daniel-Kofi Kyereh (1996), GHA, 2018 TSV Havelse 28-6 5 1
37. Cedric Euschen (1998), GER, 2019 FC Nurnberg (A) (odszedł we wrześniu 2019 do FC Saarbrucken) 0-0
39. Torles Knoll (1997), GER, 2019 FC Nurnberg (przyszedł w sierpniu 2019 z FC Nurnberg) 18-2 1
Trener: Rudiger Rehm (1978), GER, 2017 wolny transfer
Asystent trenera: Mike Krannich (1972), GER, 2017 wolny transfer
Trener bramkarzy: Marjan Petković (1979), GER, 2019 drużyna młodzieżowa TSG Hoffenheim
Dyrektor sportowy: Christian Hock (1970), GER, 2015 trener |
|
|
|
|