Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
VfL Bochum 1998/99


VfL Bochum 1998/99:

Bramkarze:

1. Maik Kischko (1966), GER, 1998 Carl Zeiss Jena 2-0
21. Thomas Ernst (1967), GER, 1995 FSV Frankfurt 32-0 2

Obrońcy:

2. Thomas Stickroth (1965), GER, 1995 FC Saarbrucken 3-0 1
3. Torsten Kracht (1967), GER, 1995 VfB Leipzig 26-1 4 1
4. Mirko Dickhaut (1971), GER, 1997 Eintracht Frankfurt 3-0
5. Tomasz Wałdoch (1971), POL, 1994 Górnik Zabrze 27-0 7
6. Samir Toplak (1970), CRO, 1998 NK Varteks 23-1 3
19. Axel Sundermann (1968), GER, 1997 SC Freiburg 31-1 7 1
20. Alen Petrović (1969), CRO, 1998 Dinamo Zagrzeb 7-0
24. Michael Bemben (1976), GER, 1998 rezerwy 8-0 2
28. Frank Fahrenhorst (1977), GER, 1996 drużyna młodzieżowa 18-1 4 1
Jan Holland (1976), GER, 1998 rezerwy 0-0

Pomocnicy:

8. Peter Peschel (1972), GER, 1990 rezerwy 16-2 7
10. Maurizio Gaudino (1966), GER, 1998 FC Basel 20-2 2 1
12. Yildiray Basturk (1978), TUR, 1997 SG Wattenscheid 28-1 6
13. Norbert Hofmann (1972), GER, 1997 SVW Mannheim 27-1 3
15. Andreas Zeyer (1968), GER, 1999 Karlsruher SC (przyszedł w styczniu 1999 z Karlsruher SC) 11-3 2
16. Bjorn Joppe (1978), GER, 1998 rezerwy 3-0
17. Olaf Schreiber (1969), GER, 1996 FSV Zwickau 10-0 1
22. Thomas Reis (1973), GER, 1995 Eintracht Frankfurt 25-5 3
26. Sebastian Schindzielorz (1979), GER, 1998 rezerwy 28-3 5
32. Viorel Ion (1967), ROM, 1998 Otelul Galati (przyszedł w październiku 1998 z Otelul Galati) 12-1 3
33. Mehdi Mahdavikia (1977), IRN, 1999 Pirouzi Teheran (przyszedł w styczniu 1999 z Pirouzi Teheran) 12-3 1

Napastnicy:

7. Kai Michalke (1976), GER, 1993 drużyna młodzieżowa 12-1 1 1
9. Zdravko Drincić (1972), SRB, 1998 FK Vojvodina 16-1 4
11. Stefan Kuntz (1962), GER, 1998 Arminia Bielefeld 20-6 1
14. Emir Dzafić (1972), BOS, 1998 NK Samobor 6-1
16. Danny Winkler (1973), GER, 1996 TSG Pfeddersheim (odszedł we wrześniu 1998 do Stuttgarter Kickers) 0-0
18. Delron Buckley (1977), RPA, 1995 Butcherfille Rovers 33-5 3
23. Sergej Juran (1969), RUS, 1997 Fortuna Dusseldorf (odszedł we wrześniu 1998 do Spartaka Moskwa) 0-0
24. Nesat Gulunoglu (1979), TUR, 1996 drużyna młodzieżowa 12-0 1
25. Jan Majewski (1973), GER/POL, 1998 rezerwy 1-0
29. Jacek Ratajczak (1973), POL, 1998 Flota Świnoujście 0-0

Trener: Klaus Toppmoller (1951), GER, 1994 wolny transfer
Asystenci trenera: Ralf Zumdick (1958), GER, 1994 piłkarz
Frank Heinemann (1965), GER, 1996 piłkarz

Trener rezerw: Bernard Dietz (1948), GER, 1994 wolny transfer

Podstawowy skład:

Thomas Ernst - Axel Sundermann, Tomasz Wałdoch, Torsten Kracht, Samir Toplak - Yildiray Basturk, Sebastian Schindzielorz, Norbert Hofmann, Thomas Reis - Stefan Kuntz, Delron Buckley

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET