Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SK Kasimpasaspor 2018/19 |
SK Kasimpasaspor 2018/19:
Bramkarze:
1. Ramazan Kose (1988), TUR, 2015 SK Genclerbirligi 25-0
34. Eray Birnican (1988), TUR, 2015 SK Gaziantepspor 0-0
55. Murat Can Yildiz (1998), TUR, 2017 rezerwy (odszedł w styczniu 2019 do rezerw) 0-0
67. Mehmet Enes Sari (2000), TUR, 2018 rezerwy 0-0
96. Simone Scuffet (1996), ITA, 2019 Udinese Calcio (przyszedł w styczniu 2019 z Udinese Calcio) 10-0 1
Obrońcy:
3. Josue Sa (1992), POR, 2018 Anderlecht Bruksela (przyszedł w sierpniu 2018 z Anderlechtu Bruksela) 17-1 3
5. Syam Ben Youssef (1989), TUN, 2017 SM Caen 32-2 5
22. Onur Ural (1997), TUR, 2016 rezerwy (odszedł w styczniu 2019 do SK Istanbulspor) 2-0
23. Yilmaz Daler (1999), GER/TUR, 2018 rezerwy 0-0
31. Olivier Veigneau (1985), FRA, 2015 FC Nantes 27-0 4
35. Ugurcan Yazgili (1999), TUR, 2018 SK Bucaspor 1-0
37. Cagtay Kurukalip (2002), TUR, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
45. Karim Hafez (1996), EGY, 2019 FC Wadi Degla (przyszedł w styczniu 2019 z FC Wadi Degla) 13-0 1
57. Furkan Cetinkaya (2001), TUR, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
58. Evren Eren Elmali (2000), TUR, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
88. Veysel Sari (1988), TUR, 2015 Galatasaray Stambuł 28-1 8
90. Strahil Popov (1990), BUL, 2016 Litex Łowecz 33-0 3 1
96. Burak Turan (1996), TUR, 2016 rezerwy (odszedł w sierpniu 2018 do 24 Erzincanspor) 0-0
Pomocnicy:
6. Loret Sadiku (1991), KOS, 2016 Mersin Idmanyurdu 29-1 10
7. Mahmoud Hassan (1994), EGY, 2017 Anderlecht Bruksela 34-9 2
8. David Pavelka (1991), CZE, 2016 Slovan Liberec 28-1 6 1
11. Samuel Eduok (1994), NGA, 2016 ES Tunis (odszedł w styczniu 2019 do SK Erzurumspor) 18-5 4
14. Tobias Heintz (1998), NOR, 2019 Sarpsborg FF (przyszedł w styczniu 2019 z Sarpsborg FF) 8-0
15. Tarkan Serbest (1994), TUR, 2018 Austria Wiedeń (przyszedł w sierpniu 2018 z Austrii Wiedeń) 33-2 4
17. Hasan Bilal (1998), TUR, 2015 drużyna młodzieżowa 3-0
20. Hakan Demir (1998), TUR, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2019 do Sultanbeyli Belediyespor) 7-0 1
21. Abdul Khalili (1992), SWE, 2018 SK Genclerbirligi 8-2 1
26. Ilhan Depe (1992), TUR, 2018 SK Karabukspor 20-0 1
30. Haris Hajradinović (1994), BOS, 2019 NK Osijek (przyszedł w styczniu 2019 z NK Osijek) 16-1 2
60. Ozgur Cek (1991), TUR, 2018 SK Caykur Rizespor 21-0
77. Azad Toptik (1999), TUR, 2019 VfB Stuttgart (A) (przyszedł w styczniu 2019 z VfB Stuttgart (A)) 2-0
Napastnicy:
9. Bengali-Fode Koita (1990), GUI, 2016 Blackburn Rovers 25-5 4
10. Mbaye Diagne (1991), SEN, 2018 Tianjin Teda (odszedł w styczniu 2019 do Galatasaray Stambuł) 17-20 4
14. Franck Etoundi (1990), CMR, 2016 FC Zurich (odszedł w sierpniu 2018 do SK Boluspor) 0-0
18. Stipe Perica (1995), CRO, 2019 Udinese Calcio (przyszedł w styczniu 2019 z Udinese Calcio) 12-2 4
19. Mustafa Ethem Erboga (1999), TUR, 2018 SK Kizilcabolukspor (odszedł w styczniu 2019 do Sultanbeyli Belediyespor) 2-0
Trener: Kemal Ozdes (1970), TUR, 2016 wolny transfer (do 01.10.2018)
Mustafa Denizli (1949), TUR, 2018 wolny transfer (od 04.10.2018 do 14.05.2019)
Ilyas Ozturk (1969), TUR, 2019 wolny transfer (od 15.05.2019) |
|
|
|
|