Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Portland Timbers 2018 |
Portland Timbers 2018:
Bramkarze:
1. Jeff Attinella (1988), USA, 2017 Minnesota United 22-0
12. Steve Clark (1986), USA, 2018 DC United (przyszedł w sierpniu 2018 z DC United) 8-0 1
43. Kendall McIntosh (1994), USA, 2017 rezerwy 0-0
90. Jake Gleeson (1990), NZL, 2014 Sacramento Scorpions 6-0 1
Obrońcy:
2. Alvas Powell (1994), JAM, 2013 Portmore United 24-2 1
4. Jorge Villafańa (1989), USA, 2018 Santos Laguna (przyszedł w sierpniu 2018 z Santos Laguna) 8-0
5. Vytautas Andriuskevicius (1990), LTU, 2016 Cambuur Leeuwarden (odszedł w sierpniu 2018 do DC United) 3-0
7. Roy Miller (1984), COS, 2017 Deportivo Saprissa 0-0
13. Lawrence Olum (1984), KEN, 2017 Sporting Kansas City 22-1 1 1
16. Zarek Valentin (1991), PUR, 2016 FK Bodo/Glimt 32-0 4
18. Julio Cascante (1993), COS, 2018 Deportivo Saprissa 21-0 1
24. Liam Ridgewell (1984), ENG, 2016 Brighton & Hove Albion 13-0 2 1
26. Modou Jadama (1994), USA/GHA, 2018 FC Roughnecks 1-0
32. Marco Farfan (1998), USA, 2017 rezerwy 11-0
33. Larrys Mabiala (1987), DRC, 2017 SK Kayserispor 31-5 5
Pomocnicy:
8. Diego Valeri (1986), ARG, 2013 CA Lanus 32-10 4
10. Sebastian Blanco (1988), ARG, 2017 San Lorenzo 31-10 9
11. Andy Polo (1994), PER, 2018 Atletico Morelia 23-1 2
14. Andres Flores (1990), SLV, 2018 Cosmos New York 26-1 1
19. Victor Arboleda (1997), COL, 2017 rezerwy (odrejestrowany w lipcu 2018) 1-0
20. David Guzman (1990), COS, 2017 Deportivo Saprissa 14-3 5
21. Diego Chara (1986), COL, 2011 CD Tolima 27-2 11
22. Cristhian Paredes (1998), PAR, 2018 America Mexico 19-1 1
23. Jack Barmby (1994), ENG, 2016 rezerwy Leicester City 0-0
25. Bill Tuiloma (1995), NZL, 2017 Olympique Marseille 13-1
27. Dairon Asprilla (1992), COL, 2017 Millonarios Bogota 17-1 3
28. Foster Langsdorf (1995), USA, 2018 Stanford Cardinal 0-0
30. Eryk Williamson (1997), USA, 2018 Maryland Terrapins (odszedł w sierpniu 2018 do Santa Clara) 0-0
40. Renzo Zambrano (1994), VEN, 2018 rezerwy 0-0
44. Marvin Loria (1997), SCO, 2018 Deportivo Saprissa (przyszedł w marcu 2018 z Deportivo Saprissa) 0-0
77. Andre Lewis (1994), JAM, 2017 rezerwy 0-0
Napastnicy:
9. Fanendo Adi (1990), NGA, 2014 FC Kopenhaga (odszedł w lipcu 2018 do FC Cincinnati) 14-3
17. Jeremy Ebobisse (1997), USA, 2017 Duke University 9-2 1
19. Tomas Conechny (1998), ARG, 2018 San Lorenzo (przyszedł w lipcu 2018 z San Lorenzo) 4-0
26. Lucas Melano (1993), ARG, 2018 Estudiantes de la Plata (przyszedł w czerwcu 2018 z Estudiantes de la Plata) 7-1 1
47. Darixon Vuelto (1998), HON, 2018 CD Victoria (przyszedł w marcu 2018 z CD Victoria i odszedł w sierpniu 2018 do CD Victoria, a następnie Realu Espańa) 0-0
99. Samuel Armenteros (1990), SWE, 2018 Benevento Calcio 28-8 2
Trener: Giovanni Savarese (1970), VEN, 2018 Cosmos New York
Asystenci trenera: Miles Joseph (1974), USA, 2018 wolny transfer
Carlos Llamosa (1969), USA, 2018 New England Revolution
Sean McAuley (1972), ENG, 2012 trener drużyny młodzieżowej Sheffield Wednesday (do 01.08.2018) |
|
|
|
|