Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Amkar Perm 2017/18 |
Amkar Perm 2017/18:
Bramkarze:
1. Artur Nigmatullin (1991), RUS, 2017 FK Tosno 29-0 5
15. Dmitriy Khomich (1984), RUS, 2015 Kairat Almaty 1-0
95. Denis Vambolt (1995), RUS, 2017 Baltika Kaliningrad 0-0
99. Egor Sedov (1999), RUS, 2017 rezerwy Anzhi Machaczkała (przyszedł w sierpniu 2017 z rezerw Anzhi Machaczkała) 0-0
Obrońcy:
2. Aleksandar Miljković (1990), SRB, 2016 NK Split 26-0 5
3. Petar Zanev (1985), BUL, 2013 Wołyń Łuck 24-1 4
4. Nikolay Zaytsev (1989), RUS, 2015 FK Tosno 14-0 4 1
6. Sekou Conde (1993), GUI, 2016 Olimpik Donieck 20-0 5
13. Kirill Suslov (1991), RUS, 2018 Kongsvinger IL (przyszedł w lutym 2018 z Kongsvinger IL) 0-0
18. Mikhail Sivakov (1988), BLR, 2017 FK Orenburg 25-1 3
19. Brian Idowu (1992), NGA, 2014 Dinamo Sankt Petersburg 27-0 5 1
41. Dmitri Belorukov (1983), RUS, 2017 Dinamo Moskwa (przyszedł w sierpniu 2017 z Dinamo Moskwa) 19-0 5 1
Pomocnicy:
5. Janusz Gol (1985), POL, 2013 Legia Warszawa 26-3 4
8. Fegor Ogude (1987), NGA, 2014 Valerenga Oslo 15-0 2 1
10. Alikhan Shavaev (1993), RUS, 2014 Spartak Nalchik 5-0
13. Roland Gigolaev (1990), RUS, 2016 wolny transfer (odszedł w sierpniu 2017 do Akhmata Grozny) 3-0 1
16. Sergey Balanovich (1987), BLR, 2014 Szachtior Soligorsk 16-0
17. Mikhail Gashchenkov (1992), RUS, 2017 FK Khimki 23-2 3
20. Pavel Komolov (1989), RUS, 2015 Żalgiris Wilno 23-1 1
21. Vasiliy Aleynikov (1995), RUS, 2017 Pskov-747 (odszedł w lutym 2018 do Toma Tomsk) 0-0
26. Felicio Brown Forbes (1991), COS, 2017 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2017 z wolnego transferu) 13-2
27. Mikhail Kostyukov (1991), RUS, 2016 Volga Nizhniy Novgorod 18-3 5
32. Ivan Melnikov (1997), RUS, 2017 Torpedo Moskwa 6-0
33. Daniil Zuev (1996), RUS, 2018 Rubin Yalta (przyszedł w styczniu 2018 z Rubina Yalta) 0-0
66. Saeid Ezatolahi (1996), IRN, 2017 FK Rostov (przyszedł w sierpniu 2017 z FK Rostov) 15-1 4
91. Aleksandr Ryazantsev (1986), RUS, 2017 Zenit Petersburg 19-3
96. Vadim Chukhlantsev (1996), RUS, 2017 rezerwy 0-0
Napastnicy:
7. Anton Shinder (1987), UKR, 2016 Szachtar Donieck (odszedł w sierpniu 2017 na wolny transfer, a następnie do Tobola Kostanay) 0-0
9. Darko Bodul (1989), CRO, 2016 Dundee United 23-1 3
11. Aleksey Gasilin (1996), RUS, 2017 rezerwy Zenitu Petersburg 6-0 1
14. Stanislav Prokofyev (1987), RUS, 2016 SKA-Energia Khabarovsk 9-0
23. Drago Milović (1994), MON, 2017 Hajduk Bar (przyszedł w sierpniu 2017 z Hajduka Bar i odszedł w styczniu 2018 na wolny transfer, a następnie do TPS Turku) 0-0
70. Anton Googe (1998), RUS, 2016 rezerwy 0-0
77. Aleksandr Salugin (1988), RUS, 2015 Torpedo Moskwa 5-0 2
80. Aaron Olanare (1994), NGA, 2018 CSKA Moskwa (przyszedł w lutym 2018 z CSKA Moskwa) 8-2 1
Trener: Gadzhi Gadzhyev (1945), RUS, 2015 wolny transfer (do 02.03.2018)
Vadim Evseev (1976), RUS, 2018 asystent trenera (od 02.03.2018)
Asystenci trenera: Vadim Evseev (1976), RUS, 2015 Tekstilshchik Ivanovo (do 02.03.2018)
Andrey Karyaka (1978), RUS, 2015 wolny transfer |
|
|
|
|