Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FK Ufa 2017/18 |
FK Ufa 2017/18:
Bramkarze:
1. Aleksey Chernov (1998), RUS, 2017 FK Kaluga 0-0
31. Aleksandr Belenov (1986), RUS, 2017 Anzhi Machaczkała 30-0 3
88. Giorgi Shelia (1988), RUS, 2016 Enisey Krasnoyarsk 0-0
Obrońcy:
3. Pavel Alikin (1984), RUS, 2011 SKA-Energia Khabarovsk 28-1 3
4. Aleksey Nikitin (1992), RUS, 2015 Amkar Perm 18-1 2
5. Bojan Jokić (1986), SVN, 2017 CF Villarreal 26-2 7
17. Dmitri Zhivoglyadov (1994), RUS, 2016 Dinamo Moskwa 28-2 7
20. Denis Tumasyan (1985), ARM, 2014 FK Ural 15-0 5
27. Ionut Nedelcearu (1996), ROM, 2018 Dinamo Bukareszt (przyszedł w lutym 2018 z Dinama Bukareszt) 10-0 2
33. Aleksandr Sukhov (1986), RUS, 2013 Shinnik Yaroslavl 10-0
55. Jimmy Tabidze (1996), GEO, 2017 rezerwy AA Gent 20-0 1
Pomocnicy:
6. Veroljub Salatić (1985), SUI, 2017 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2017 z wolnego transferu) 18-0 4
7. Dmitriy Sysuev (1988), RUS, 2016 Mordovia Saransk 26-5 5
8. Catalin Carp (1993), MLD, 2017 Viitorul Constanta 10-0 1
9. Ondrej Vanek (1990), CZE, 2016 Viktoria Plzen 11-3 1
13. Azamat Zaseev (1988), RUS, 2011 Beslan-FAUR Beslan 18-0 1
19. Ivan Paurević (1991), CRO, 2017 Huddersfield Town 28-5 3
39. Dmitriy Stotskiy (1989), RUS, 2015 Baltika Kaliningrad 28-3 4
44. Sylvester Emeka Igboun (1990), NGA, 2015 FC Midtjylland 26-7 6
60. Vladimir Zubarev (1993), RUS, 2016 rezerwy Spartaka Moskwa (odszedł w lutym 2018 do FK Khimki) 2-0
70. Nikolay Safronidi (1983), RUS/ARM, 2014 FK Ural 2-0 2
87. Igor Bezdenezhnykh (1996), RUS, 2012 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2018 do Olimpiets Nizhniy Novgorod) 3-0 1
98. Ivan Oblyakov (1998), RUS, 2016 SDyuShOR Zenit Petersburg 20-2 3
Napastnicy:
10. Yerkebulan Seydakhmet (2000), KAZ, 2018 FK Taraz (przyszedł w lutym 2018 z FK Taraz) 2-0 1
21. Kehinde Fatai (1990), NGA, 2016 Sparta Praga 17-0 1
57. Vyacheslav Krotov (1993), RUS, 2015 Spartak Moskwa 15-3
99. Islamnur Abdulavov (1994), RUS, 2016 Anzhi Machaczkała (odszedł w lutym 2018 do Toma Tomsk) 7-0 1
Trener: Sergey Semak (1976), RUS, 2016 wolny transfer
Asystenci trenera: Sergey Tomarov (1982), RUS, 2016 trener
William (1982), BRA, 2015 wolny transfer |
|
|
|
|