Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Lyngby BK 2017/18 |
Lyngby BK 2017/18:
Bramkarze:
1. Mikkel Andersen (1988), DEN, 2017 FC Midtjylland 18-0
16. Andreas Larsen (1990), DEN, 2015 Hvidovre IF 2-0
31. Alexander Hasmark Jensen (2000), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
40. Oskar Snorre (1999), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 12-0
Obrońcy:
2. Thomas Guldborg Christensen (1984), DEN, 2015 Valur Reykjavik (zakończył karierę w styczniu 2018) 5-0
3. Michael Lumb (1988), DEN, 2015 FC Vestsjaelland 25-2 4 1 1
4. Mathias Tauber (1984), DEN, 2010 AB Kopenhaga 0-0
17. Casper Hojer Nielsen (1994), DEN, 2014 FC Kopenhaga (odszedł w lutym 2018 do Aarhus GF) 8-1 1
17. Adam Sorensen (2000), DEN, 2018 rezerwy (przyszedł w lutym 2018 z rezerw) 6-0 1
18. Kevin Tshiembe (1997), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa 8-0 4
20. Jeppe Brandrup (1985), DEN, 2009 FC Randers 16-1 2
24. Thomas Sorensen (1984), DEN, 2014 IA Akranes 28-2 2
25. Emil Bodholdt-Larsen (1999), DEN, 2018 rezerwy (przyszedł w styczniu 2018 z rezerw) 3-0
30. Hallgrimur Jonasson (1986), ISL, 2016 Odense BK (odszedł w styczniu 2018 do KA Akureyri) 9-1
32. Daniel Soidik (2000), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Frederik Winther (2001), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Esben Andreasen (1999), DEN, 2018 rezerwy (przyszedł w styczniu 2018 z rezerw) 0-0
34. Marcus Backmann (1998), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 0-0
48. Oliver Lund (1990), DEN, 2017 Odense BK 21-0 4 1
Pomocnicy:
5. Martin Ornskov (1985), DEN, 2016 Brondby Kopenhaga 29-0 7
6. Mathias Hebo Rasmussen (1995), DEN, 2017 FC Fredericia 24-1 2 1
7. Jesper Christjansen (1987), DEN, 2014 Bronshoj BK 27-1 7
8. Herolind Shala (1992), KOS/ALB, 2017 Sparta Praga (przyszedł w sierpniu 2017 ze Sparty Praga) 14-1 2
9. Lasse Fosgaard (1986), DEN, 2012 Bronshoj BK 24-0 2
10. Mikkel Rygaard Jensen (1990), DEN, 2016 Naestved BK (odszedł w lutym 2018 do FC Nordsjaelland) 15-2 1 1 1
15. Emilio Simonsen (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa (w rundzie jesiennej nosił numer 33) 9-0 1
19. Kristoffer Larsen (1992), NOR, 2016 SK Brann (odszedł w styczniu 2018 do Sarpsborg FF) 14-1 1
21. David Boysen (1991), DEN, 2017 Roda JC (odszedł w grudniu 2017 do Beitaru Jerozolima) 14-4 3
22. Bror Blume (1992), DEN, 2011 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2018 na wolny transfer, a następnie do Aarhus GF) 19-1
25. Emil Larsen (1991), DEN, 2016 Columbus Crew (zakończył karierę w lipcu 2017) 0-0
26. Gustav Marcussen (1998), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 15-1
28. Oliver Kjaergaard (1998), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2018 do Tromso IL) 3-0
32. Simon Vollesen (1998), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 7-0
34. Magnus Westergaard (1998), DEN, 2017 rezerwy 1-0
90. Mohammed Saeid (1990), SWE, 2018 Colorado Rapids (przyszedł w styczniu 2018 z Colorado Rapids) 5-0
Napastnicy:
8. Lasse Rise (1986), DEN, 2016 Esbjerg FB (odszedł w lipcu 2017 do Keflavik IF) 0-0
11. Jeppe Kjaer (1985), DEN, 2015 Aarhus GF 24-2 5
12. Mayron George (1993), COS, 2017 FC Randers (przyszedł w sierpniu 2017 z FC Randers) 22-7 8
23. Jens Odgaard (1999), DEN, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2017 do rezerw Interu Mediolan) 0-0
27. Kim Ojo (1988), NGA, 2016 wolny transfer 15-3 1
35. Simon Pedersen (1999), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 2-0
Trener: David Nielsen (1976), DEN, 2015 wolny transfer (do 29.09.2017)
Thomas Norgaard (1983), DEN, 2017 asystent trenera (od 29.09.2017)
Asystenci trenera: Max Molder (1984), SWE, 2018 trener Hittarps IK (od 01.01.2018)
Thomas Norgaard (1983), DEN, 2015 trener AB Kopenhaga (do 29.09.2017)
Daniel Soidik nosił numer 32 zamiennie z Frederikiem Wintherem i Simonem Vollesenem. Marcus Backmann nosił numer 34 zamiennie z Magnusem Westergaardem. |
|
|
|
|