http://skladyfutbol.pl/

:: Przedmundialowe nowinki
Wiadomość dodana przez: Kuba (2022-11-20 12:56:06)

W dniu dzisiejszym startuje turniej Mistrzostw Świata w 2022 roku w Katarze, więc siłą rzeczy na naszym stronie musiały pojawić się aktualne kadry wszystkich 32 drużyn grających w tym turnieju. Nie brakuje oczywiście 26-tki Czesława Michniewicza, który już w najbliższy wtorek rozegra swój inaugurujący mecz z Meksykiem. Serdecznie zapraszamy do przeglądania Skladyfutbol! A tak poza tym w ostatnim czasie dostane zostały ...

✔ Składy drużyn holenderskiej Eredivisie z sezonu 1992/93. Mistrzem Holandii był Feyenoord Rotterdam, natomiast Ajax - chociaż z zaledwie 3 miejscem - powoli zaczynał budowanie składu w oparciu o nowe fundamenty, co zaprocentowało 3 lata później wygraną w Lidze Mistrzów.

✔ Składy drużyn tureckiej Super League z sezonu 2020/21. Mistrzostwo Turcji zdobyła ekipa Besiktasu Stambuł, w której barwach występowali tacy zawodnicy, jak Domagoj Vida, Adem Ljajić, Cyle Larin czy Vincent Aboubakar. W kolejnych dniach niewykluczone jest pojawienie się nowszych składów drużyn z ligi znad Bosforu.

✔ Składy drużyn amerykańskiej Major League Soccer 2004 i 2005. Tytuł mistrza kraju w sezonie 2004 powędrował do zespołu Columbus Crew, w których nie brakowało reprezentantów kraju (Hejduk, Buddle, Maisonneuve czy Sanneh). Co ciekawe, wschodzącą gwiazdą drużyny był wówczas nieco zapomniany już piłkarz z polskimi korzeniami, Danny Szetela. Sezon 2005 należał już do zawodników San Jose Earthquakes, gdzie liderem był Kanadyjczyk Dwayne De Rosario.

✔ Składy drużyn angielskiej League Championship (II poziom) z sezonu 2015/16. Awans ekip FC Burnley, FC Middlesbrough i Hull City (po barażach). Był to ostatni sezon na tym poziomie dla FC Milton Keynes Dons - ekipy, która zastąpiła w przeszłości słynny FC Wimbledon.

Jak widać, w ostatnim czasie urozmaicaliśmy trochę portal w oparciu o różne ligi z różnych sezonów.
adres tej wiadomości: http://skladyfutbol.pl//news.php?id=569