http://skladyfutbol.pl/

:: Lutowy update
Wiadomość dodana przez: Kuba (2022-02-15 20:33:45)

Czas na kolejne nowinki! ;) W ostatnim czasie postawiliśmy na aktualizację, ale nie brakuje także archiwalnych składów, a pojawiły się także nowatorskie pomysły w kontekście fanpage'a! Zapraszamy do przeczytania krótkiego update'u ...

⚽️ Przede wszystkim w ostatnich dniach uaktualniliśmy bieżące składy wszystkich drużyn ligowych biorąc pod uwagę ostatnie transfery w zimowym okienku transferowym. Od tej pory składy we wszystkich dostępnych ligach (obecnie na portalu jest ich aż 23!) są aktualne wraz ze stanem obecnym, a transfery w ligach, gdzie okienko transferowe jest wciąż otwarte, będzie uzupełniane na bieżąco.

⚽️ Uaktualnione zostały dane statystyczne zawodników występujących na tegorocznym Pucharze Narodów Afryki, a także drużyn z zakończonych w zeszłym roku rozgrywek amerykańskiej Major League Soccer.

⚽️ Bardziej spostrzegawczy wizytatorzy naszej strony mogą zauważyć dziwną lukę w archiwach drużyn angielskiej League Championship. W II lidze angielskiej do niedawna brakowało składów z lat 2011-16. Co prawda nie zabawiliśmy się w magików o prędkości Usaina Bolta, ale jednak w minimalnym stopniu zredukowaliśmy deficyt i dodaliśmy sezon 2011/12. Ostatni dla tym szczeblu dla drużyn Doncaster Rovers i ... FC Portsmouth, które jeszcze kilka sezonów wcześniej z powodzeniem występowało w Premier League. Był to też sezon, w którym do elity wróciły ekipy Southamptonu i West Hamu. Polecamy przyjrzeć się zwłaszcza kadrze "Świętych" - Jose Fonte, Luke Shaw, Morgan Schneiderlin, Adam Lallana, James Ward-Prowse, Rickie Lambert ... Miał kto grać!

⚽️ Moda na "MLS" na Skladyfutbol - nie tylko chodzi o bieżący sezon, ale również o archiwa. Postanowiliśmy dodać składy drużyn Major League Soccer z historycznego sezonu 1996 - to właśnie wówczas pierwszy raz w historii amerykańskiej piłki nożnej założono profesjonalną ligę, w której występowało wówczas ... zaledwie 10 drużyn. Nie do pomyślenia dzisiaj, prawda? Co ciekawe, nie wszystkie się uchowały - pierwsza w tabeli Tampa Bay Mutiny (logo po prawej) nie istnieje już od dokładnie 20 lat. W lidze nie brakowało wówczas gwiazd światowego futbolu, a wystarczy tutaj wspomnieć chociażby Jorge Camposa, Carlosa Valderramę, Roberto Donadoniego, Brada Friedela czy Mo Johnstona. Świeżo upieczona nowa liga była wówczas (zaraz obok Japan League) papierkiem lakmusowym dla graczy z najwyższej półki!

⚽️ Na koniec mała niespodzianka - w najbliższej przyszłości postanowiliśmy bardziej aktualizować nasz fanpage i wzbogacać go o ciekawostki ze świata futbolu. Nieoczywiste, niebanalne, zadziwiające. Mam wrażenie, że tego typu atrakcja przybliży Was do jeszcze większej aktywności na naszym portalu!
adres tej wiadomości: http://skladyfutbol.pl//news.php?id=549