http://skladyfutbol.pl/

:: Statystyki, podsumowania i ... życzenia!
Wiadomość dodana przez: Kuba (2021-01-02 15:25:26)

W związku z rozpoczęciem nowego roku czas na podsumowania i całą gamę statystyk, jednak przede wszystkim na ... spóźnione, lecz szczere życzenia - Wszystkiego Najlepszego w roku 2021! Zeszły był trudny i ciężki, jednak jako że w przyrodzie wszystko lubi się równoważyć, to w przyszłości będzie już tylko lepiej :) Szczęścia, zdrowia i samych niezapomnianych chwil (także związanych z Mistrzostwami Europy) życzy Skladyfutbol.pl!

Chociaż rok 2020 powinien iść jak najszybciej w zapomnienie, to jednak właśnie w nim dodaliśmy najwięcej składów w 15-letniej już historii strony! W sumie strona została wzbogacona aż o 2 189 składów drużyn/reprezentacji piłkarskich. Poprzedni rekord należał do roku ... 2019 i był równy 1 712. Top 3 zamykał rok 2016 - wówczas ilość składów wyniosła 1702. Trudno dopatrywać się więc jakichkolwiek pozytywów w pandemii, jednak paradoksalnie nasz serwis wydaje się być jej beneficjentem - przebywanie w domu znacznie ograniczyło czas na inne zajęcia więc w pracę nad stroną zaangażowaliśmy się jeszcze bardziej, niż zazwyczaj :)

Jeśli chodzi o rekordy dotyczące oglądalności, to i w tym segmencie zanotowaliśmy progres. W sumie Skladyfutbol.pl w roku 2020 wygenerowało łącznie 420 441 odwiedzin - dla porównania w skali trzyletniej liczba w latach 2018-19 wyniosła kolejno 158 937 i 261 638. W sumie, strona była odwiedzana 35 036 razy w skali miesięcznej - takiej oglądalności również jeszcze nigdy nie było w historii naszego istnienia! Podobnie jak w przypadku dodanych składów, tak więc i tutaj problem globalny miał swoje przełożenie.

Jako ciekawostkę można natomiast odnotować fakt, że poza Polską, nasz portal największą popularnością cieszy się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji i Holandii (ponad 6 tys. odwiedzin). Pod tym kątem nieznacznie ustępują im takie kraje, jak Belgia, Norwegia czy Francja (powyżej 3-6 tys. odwiedzin).

Warto również się odnieść do ostatnich ruchów Skladyfutbol.pl - tym bardziej, że od ostatniego - czerwcowego wpisu, trochę nowej treści przybyło. Wystarczy odnotować tutaj:

- Cały zestaw składów nowych lig z bieżącego sezonu, a konkretniej:
* Anglia (I i II liga)
* Austria
* Belgia
* Cypr
* Dania
* Francja (I i II liga)
* Hiszpania (I i II liga)
* Holandia
* Niemcy (I, II i III liga)
* Polska (I, II i III liga)
* Szkocja
* Szwajcaria
* Włochy (I i II liga)
- Archiwalne składy drużyn II ligi angielskiej z lat 1997-00
- Archiwalne składy drużyn hiszpańskiej Primera Division z lat 1983-86
- Archiwalne składy drużyn II ligi hiszpańskiej z lat 1995-2005
- Archiwalne składy drużyn Serie A z lat 1978-82
- Kadry reprezentacji w oparciu o oficjalne mecze takich reprezentacji, jak:
* Dania (2011-20)
* Szwajcaria (2002-05)
- Aktualizacje roszad trenerskich oraz sztabów szkoleniowych we wszystkich dostępnych ligach z aktualnego sezonu
- Aktualizacja listy składów ze wszystkich dostępnych krajów/sezonów
- Pierwszy po długiej przerwie artykuł na naszej stronie - o piłkarskich metropoliach bez wizytówek (zapraszamy do czytania!)

Oczywiście na laurach nie zamierzamy spocząć i już w najbliższej przyszłości szykujemy parę niespodzianek, zarówno w kontekście archiwalnych, jak i aktualnych składów. Może przyszykujemy też coś "extra" ;)

Dziękujemy za Wasze wiadomości i słowa wsparcia - to właśnie one inspirują nas i zachęcają do dalszej pracy. Bądźcie z nami w roku 2021!
adres tej wiadomości: http://skladyfutbol.pl//news.php?id=543