http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Dodana liga ... belgijska
Wiadomość dodana przez: Kuba (2010-08-11 16:06:08)

Dni lecą, a skarbów kibica coraz więcej. Tym razem dodałem składy ligi belgijskiej 2010/11. Składów Jupiler League na sezon 2009/10 do tej pory nie zrobiłem, ale w przeciągu miesiąca powinny się pojawić na serwisie. Polaków najbardziej interesują zapewne losy Dawida Janczyka w GB Antwerpii i Marcina Wasilewskiego w Anderlechcie, który po ciężkiej kontuzji walczy o swój byt w drużynie "Fiołków". Niestety, w lidze belgijskiej jest ich coraz mniej - to już nie te czasy, w których prym w Belgii wiedli Michał i Marcin Żewłakowowie, Łukasz Kubik czy Mirosław Waligóra.
Jeśli chodzi o beniaminków, to do Belgii powróciło SK Lierse, zaś pojawił się absolutny nowicjusz - zespół AS Eupen. Mistrzostwa Belgii bronić będzie ekipa Anderlechtu, a wysokiego miejsca w lidze pragnie również Standard Liege, który w poprzednim sezonie zajął tylko 8 miejsce.
W następnym czasie chyba nie muszę mówić, jakiej ligi składy pojawią na serwisie. Wystarczy spojrzeć w rubrykę "Składy" i zauważyć brak pewnej czołowej ligi.
adres tej wiadomości: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//news.php?id=382