http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Dunfermline Athletic 2005/06
Artykuł dodany przez: Kuba (2005-09-04 21:48:44)



Dunfermline Athletic 2005/06:

Bramkarze:

1. Allan McGregor (1982), SCO, 2005 Glasgow Rangers (przyszedł we wrześniu 2005 z Glasgow Rangers) 26-0 2
20. Bryan Halliwell (1980), ENG, 2005 Clyde Glasgow 12-0
30. Sean Murdoch (1986), SCO, 2003 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2005 do Forfar Athletic) 0-0
40. Greg Paterson (1988), SCO, 2005 wychowanek 0-0

Obrońcy:

2. Greg Shields (1976), SCO, 2004 FC Kilmarnock 33-1 5
3. Scott Wilson (1977), SCO, 2002 Glasgow Rangers 32-1 4 1
5. Andrius Skerla (1977), LIT, 2000 PSV Eindhoven (odszedł we wrześniu 2005 do Toma Tomsk) 2-0
5. Jamie McCunnie (1983), SCO, 2005 Ross County (przyszedł we wrześniu 2005 z Ross County) 22-0 1
6. Scott Thomson (1972), SCO, 1998 Raith Rovers 25-0 1
12. Scott Morrison (1984), SCO, 2005 FC Aberdeen 3-0
15. Yannick Zambernardi (1977), FRA, 2005 RAA La Louviere 15-0 1
18. Andy Tod (1971), SCO, 2003 Bradford City 30-3 4
19. Aaron Labonte (1983), ENG, 2003 rezerwy Newcastle United 22-0 2
23. Greg Ross (1987), SCO, 2004 drużyna młodzieżowa 23-2 1
25. Iain Campbell (1985), SCO, 2002 drużyna młodzieżowa 17-1 3
31. Clark Kay (1988), SCO, 2005 wychowanek 0-0
34. Steven Vinter (1987), SCO, 2005 wychowanek 0-0

Pomocnicy:

4. Darren Young (1978), SCO, 2003 FC Aberdeen 21-2 5
8. Gary Mason (1979), SCO, 2000 Manchester City 29-2 4
10. Lee Makel (1973), ENG, 2005 Plymouth Argyle 20-2 2 1
14. Simon Donnelly (1974), SCO, 2004 FC St. Johnstone 13-1
21. Liam Horsted (1985), ENG, 2005 rezerwy FC Portsmouth (odszedł w styczniu 2006 do rezerw FC Portsmouth) 10-0
27. Stephen Simmons (1982), SCO, 2006 Hearts of Midlothian (przyszedł w styczniu 2006 z Hearts of Midlothian) 6-0 3
28. Scott Muirhead (1984), SCO, 2006 FC Aberdeen (przyszedł w styczniu 2006 z FC Aberdeen) 12-0
33. Chris Anderson (1987), SCO, 2005 wychowanek 0-0
35. David Armour (1987), SCO, 2005 wychowanek 0-0
37. Nicky Phinn (1987), SCO, 2005 wychowanek 3-0

Napastnicy:

7. Bartosz Tarachulski (1975), POL, 2005 Yeovil Town 27-0 4
9. Mark Burchill (1980), SCO, 2005 Hearts of Midlothian 31-12 2
11. Derek Young (1980), SCO, 2003 FC Aberdeen 18-1 1
16. Noel Hunt (1982), IRL, 2003 Shamrock Rovers 32-4 4
17. Gardar Gunnlaugsson (1983), ISL, 2006 Valur Reykjavik (przyszedł w styczniu 2006 z Valur Reykjavik) 1-0
22. Craig Wilson (1986), SCO, 2004 drużyna młodzieżowa 13-0 1
24. Andrew Campbell (1979), ENG, 2006 Cardiff City (przyszedł w styczniu 2006 z Cardiff City) 5-0
26. Frederic Daquin (1978), FRA, 2006 FC Rouen (przyszedł w styczniu 2006 z FC Rouen) 9-1
32. John Dunn (1987), SCO, 2004 drużyna młodzieżowa 1-0
36. Dean Ogg (1987), SCO, 2005 wychowanek 0-0
38. Calum Smith (1988), SCO, 2005 wychowanek 0-0

Trener: Jim Leishman (1953), SCO, 2005 wolny transfer
Asystent trenera: Craig Robertson (1963), SCO, 2004 wolny transfer
Trener bramkarzy: Scott Thomson (1966), SCO, 2000 piłkarz FC Airdrieonians
Fizjoterapeuta: Paul Atkinson (1961), ENG, 2002 wolny transfer


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=273