http://skladyfutbol.pl/

:: APOEL Nikozja 2023/24
Artykuł dodany przez: Kuba (2023-10-22 21:26:28)



APOEL Nikozja 2023/24:

Bramkarze:

22. Andreas Christodoulou (1997), CYP, 2022 Ethnikos Achnas
27. Vid Belec (1990), SVN, 2022 Salernitana Sport
78. Stefanos Kittos (2002), CYP, 2023 PO Xylotymbou
Savvas Michos (2007), CYP, 2023 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

2. Cipriano (2002), BRA, 2024 Fluminense Rio de Janeiro (przyszedł w styczniu 2024 z Fluminense Rio de Janeiro)
4. Andreas Karamanolis (2001), CYP, 2023 Doxa Katokopias
5. Lasha Dvali (1995), GEO, 2022 wolny transfer
6. Jefte (2003), BRA, 2023 Fluminense Rio de Janeiro
14. Issam Chebake (1989), MOR, 2021 Yeni Malatyaspor
15. Jose Angel Crespo (1987), ESP, 2022 PAOK Saloniki
16. Mateo Susić (1990), BOŚ, 2022 CFR Cluj
34. Konstantinos Koromias (2004), CYP, 2022 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2023 do PAEEK Kyrenia)
42. Christos Wheeler (1997), CYP, 2020 AEL Limassol
43. David Djamas (2004), CYP, 2022 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2023 do FC Ypsonas)
45. Konstantinos Giannakou (2005), CYP, 2021 drużyna mlodzieżowa

Pomocnicy:

3. Radosav Petrović (1989), SRB, 2023 Ordabasy Shymkent
7. Georgios Efrem (1989), CYP, 2014 Omonia Nikozja
8. Fawaz Abdullahi (2003), NGA, 2023 Doxa Katokopias
9. Wilson Eduardo (1990), ANG, 2023 SK Alanyaspor
10. Lucas Villafańez (1991), ARG, 2022 wolny transfer
12. Gabriel Maioli (2003), BRA, 2024 rezerwy FC Sao Paulo (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw FC Sao Paulo)
17. Dimitris Theodorou (1997), CYP, 2021 Enosis Paralimni (odszedł we wrześniu 2023 do FC Karmiotissa)
18. Giannis Satsias (2002), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa
20. Dalcio (1996), GBI, 2022 FC Ionikos
23. Panagiotis Kattirtzis (2006), CYP, 2023 drużyna młodzieżowa
25. Stavros Gavriel (2002), CYP, 2023 Akritas Chlorakas (odszedł w styczniu 2024 do SV Waregem)
28. Giannis Fetfatzidis (1990), GRE, 2023 SPAL Ferrara (odszedł w styczniu 2024 do Arisu Saloniki)
31. El Fardou Ben (1989), KOM, 2023 Red Star Belgrad
35. Paris Polykarpou (2000), CYP, 2023 Enosis Paralimni
36. Marquinhos (1997), BRA, 2022 EC Cuiaba
44. Kingsley Sarfo (1995), GHA, 2022 Olympiakos Nikozja
70. Georgi Kostadinov (1990), BUŁ, 2022 wolny transfer
76. Stylianos Vrontis (2004), CYP, 2023 PO Xylotymbou
77. Dieumerci Ndongala (1991), DRC, 2020 Racing Genk
88. Ioannis Tsoutsouki (2004), CYP, 2022 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2023 do PAEEK Kyrenia)
90. Rafael Moreira (2000), POR, 2023 Enosis Paralimni (odszedł w sierpniu 2023 do Olympiakosu Nikozja)
99. Anastasios Donis (1996), GRE, 2022 Stade Reims

Napastnicy:

11. Giorgi Kvilitalia (1993), GEO, 2021 KAA Gent
21. Tomane (1992), POR, 2023 SK Samsunspor
74. Stavros Georgiou (2004), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2023 do FC Ypsonas)
98. Konstantinos Nyssis (2005), CYP, 2024 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2024 z drużyny młodzieżowej)

Trener: Ricardo Sa Pinto (1972), POR, 2023 Esteghlal Teheran
Asystenci trenera: Jose Manuel Dominguez (1974), POR, 2023 wolny transfer
Nuno Morais (1984), POR, 2023 trener drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Georgios Skiathitis (1983), GRE, 2021 wolny transfer


adres tego artykułu: http://skladyfutbol.pl//infopage.php?id=19710