http://skladyfutbol.pl/

:: KKS Kalisz 2023/24
Artykuł dodany przez: Kuba (2023-10-22 13:26:08)



KKS Kalisz 2023/24:

Bramkarze:

1. Maciej Krakowiak (1992), POL, 2020 FC Imabari 33-0 2
36. Marcin Furtak (1999), POL, 2023 Górnik Polkowice 1-0
Michał Stefaniak (2006), POL, 2022 rezerwy 0-0

Obrońcy:

3. Mateusz Gawlik (1991), POL, 2014 Calisia Kalisz 27-0 5
4. Patryk Waliś (2003), POL, 2024 Odra Opole (przyszedł w lutym 2024 z Odry Opole) 2-0
5. Szymon Bora (2005), POL, 2022 rezerwy (odszedł w lipcu 2023 do Pogoni Nowe Skalmierzyce) 0-0
5. Jakub Staszak (2002), POL, 2024 Motor Lublin (przyszedł w styczniu 2024 z Motora Lublin) 15-0 3
14. Bartosz Gęsior (1998), POL, 2021 Kotwica Kołobrzeg 11-0
23. Maciej Białczyk (2003), POL, 2023 rezerwy Pogoni Szczecin 32-0 3
35. Bartosz Kieliba (1990), POL, 2023 Warta Poznań 30-0 10 1
42. Wiktor Smoliński (2004), POL, 2019 drużyna młodzieżowa LKS-u Gołuchów 32-1 11
55. Marcel Owczarek (2005), POL, 2024 rezerwy (przyszedł w lutym 2024 z rezerw) 0-0
70. Adam Dębiński (2004), POL, 2023 Widzew Łódź 15-0 2
Kamil Weber (2004), POL, 2023 rezerwy 0-0

Pomocnicy:

4. Kacper Dudek (2004), POL, 2022 rezerwy (odszedł w lipcu 2023 do Pogoni Nowe Skalmierzyce) 0-0
6. Adrian Cierpka (1995), POL, 2023 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2023 z wolnego transferu) 26-1 7
7. Kacper Janiak (2001), POL, 2023 Sokół Kleczew (odszedł w styczniu 2024 do Sokoła Kleczew) 8-0
8. Oskar Kalenik (2000), POL, 2023 Pogoń Szczecin 29-1 3
10. Nestor Gordillo (1989), ESP, 2022 Arka Gdynia 34-8 1
11. Michał Bednarski (2000), POL, 2024 Arka Gdynia (przyszedł w styczniu 2024 z Arki Gdynia) 15-2 1 1
15. Wiktor Staszak (2006), POL, 2022 drużyna młodzieżowa 9-0
16. Bartłomiej Putno (1997), POL, 2021 Bałtyk Koszalin 24-3 4
17. Jakub Głaz (1998), POL, 2022 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (odszedł w lutym 2024 do Staru Starachowice) 10-0 3
18. Wojciech Karasiewicz (2006), POL, 2024 rezerwy (przyszedł w lutym 2024 z rezerw) 0-0
21. Kentaro Arai (1999), JPN, 2023 GKS Wikielec (odszedł w lutym 2024 do Stomilu Olsztyn) 15-1 1
22. Wojciech Maroszek (2006), POL, 2022 drużyna młodzieżowa 20-1 1
24. Mateusz Wysokiński (2002), POL, 2021 Victoria Sulejówek 32-2 3
37. Dawid Głowacki (2005), POL, 2023 rezerwy 0-0
71. Kamil Koczy (2003), POL, 2021 Odra Wodzisław 27-2 3 1
Kamil Przysiecki (2003), POL, 2023 rezerwy 0-0

Napastnicy:

9. Hubert Sobol (2000), POL, 2023 Wisła Kraków (przyszedł w lipcu 2023 z Wisły Kraków) 33-21 3
19. Filip Szewczyk (1997), POL, 2023 Pogoń Nowe Skalmierzyce 32-1 4
77. Mateusz Żebrowski (1995), POL, 2023 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2023 z wolnego transferu) 22-3 2
Maksymilian Kaczmarek (2005), POL, 2023 rezerwy 0-0

Trener: Paweł Ozga (1981), POL, 2023 rezerwy Pogoni Szczecin (do 29.04.2024)
Marcin Woźniak (1983), POL, 2024 asystent trenera (od 29.04.2024)
Asystent trenera: Marcin Woźniak (1983), POL, 2023 wolny transfer (do 29.04.2024)


adres tego artykułu: http://skladyfutbol.pl//infopage.php?id=19696