http://skladyfutbol.pl/

:: Dynamo Drezno 2022/23
Artykuł dodany przez: Kuba (2022-07-06 19:51:54)



Dynamo Drezno 2022/23:

Bramkarze:

1. Sven Muller (1996), GER, 2022 Hallescher FC 4-0
23. Stefan Drljaca (1999), GER/SRB, 2022 Borussia Dortmund 34-0 2
35. Niklas Heeger (2000), GER, 2022 Karlsruher SC (odszedł w styczniu 2023 do Eintrachtu Trier) 0-0
35. Kevin Broll (1995), GER, 2023 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 2023 z Górnika Zabrze) 0-0

Obrońcy:

2. Park Kyu-Hyun (2001), KOR, 2022 Werder Brema 16-0 5 1
4. Tim Knipping (1992), GER, 2020 Jahn Regensburg 36-0 8
8. Jonathan Meier (1999), GER, 2022 FSV Mainz 31-0 5
14. Paul Lehmann (2004), GER, 2022 drużyna młodzieżowa 3-0 1
15. Claudio Kammerknecht (1999), SRI, 2022 SC Freiburg (A) 34-4 7
16. Robin Becker (1997), GER, 2020 Eintracht Braunschweig 13-0 2
17. Kyrylo Melichenko (1999), UKR, 2022 FK Mariupol (przyszedł w lipcu 2022 z FK Mariupol) 18-0 4
27. Jonas Kuhn (2002), GER, 2022 SG Sonnenhof Grossaspach (odszedł w sierpniu 2022 do Viktorii Berlin) 0-0
31. Jakob Lewald (1999), GER, 2022 Viktoria Berlin (przyszedł w sierpniu 2022 z Viktorii Berlin) 27-0 5
39. Kevin Ehlers (2001), GER, 2018 drużyna młodzieżowa 20-1 2

Pomocnicy:

3. Akaki Gogia (1992), GER, 2022 FC Zurich (przyszedł w sierpniu 2022 z FC Zurich) 12-0 2
5. Yannick Stark (1990), GER, 2020 SV Darmstadt (odszedł w sierpniu 2022 do Manisa FK) 4-0
6. Ahmet Arslan (1994), GER/TUR, 2022 Holstein Kiel 36-25 9
7. Panagiotis Vlachodimos (1991), GRE, 2020 SG Sonnenhof Grossaspach 5-0 1
10. Patrick Weihrauch (1994), GER, 2020 Arminia Bielefeld 17-1 1
11. Jan Shcherbakovski (2001), BLR, 2022 Hallescher FC (odszedł w styczniu 2023 do Energie Cottbus) 1-0
18. Seo Jong-Min (2002), KOR, 2022 Wacker Innsbruck 0-0
19. Luca Herrmann (1999), GER, 2021 SC Freiburg (A) 1-0
20. Julius Kade (1999), GER, 2021 Union Berlin 16-0
21. Jakob Lemmer (2000), GER, 2023 Kickers Offenbach (przyszedł w styczniu 2023 z Kickers Offenbach) 20-4
22. Michael Akoto (1997), GER/GHA, 2021 FSV Mainz (A) 21-0 5
25. Jonas Oehmichen (2004), GER, 2022 drużyna młodzieżowa 10-0 1
27. Niklas Hauptmann (1996), GER, 2022 FC Koln (przyszedł w sierpniu 2022 z FC Koln) 22-2 10 1
28. Paul Will (1999), GER, 2020 Bayern Monachium 32-2 10
29. Jonas Saliger (2004), GER, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Christian Conteh (1999), GER, 2022 Feyenoord Rotterdam 26-3 8
36. Max Kulke (2000), GER, 2022 ZFC Meuselwitz 19-0 4
37. Oliver Batista Meier (2001), GER, 2022 Bayern Monachium (A) (odszedł w styczniu 2023 do SC Verl) 4-0

Napastnicy:

9. Dennis Borkowski (2002), GER, 2022 RB Leipzig 30-7 6
21. Phil Harres (2002), GER, 2022 SSV Ulm (odszedł w sierpniu 2022 do Viktorii Berlin) 0-0
30. Stefan Kutschke (1988), GER, 2022 FC Ingolstadt 36-9 11
33. Manuel Schaffler (1989), GER, 2022 FC Nurnberg (przyszedł w lipcu 2022 z FC Nurnberg) 33-4 1
38. Julius Hoffmann (2004), GER, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0

Trener: Markus Anfang (1974), GER, 2022 wolny transfer
Asystenci trenera: Florian Junge (1986), GER, 2022 wolny transfer
Heiko Scholz (1966), GER, 2019 trener
Trener bramkarzy: David Yelldell (1981), USA, 2020 reprezentacja Niemiec U-18

Dyrektor sportowy: Ralf Becker (1970), GER, 2020 wolny transfer
Doradca zarządu: Ulf Kirsten (1965), GER, 2023 wolny transfer (od 02.03.2023)


adres tego artykułu: http://skladyfutbol.pl//infopage.php?id=17354