http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Rubin Kazań 2020/21
Artykuł dodany przez: Kuba (2021-03-13 16:48:25)



Rubin Kazań 2020/21:

Bramkarze:

1. Nikita Medvedev (1994), RUS, 2020 Lokomotiv Moskwa (przyszedł w sierpniu 2020 z Lokomotivu Moskwa) 4-0 1
22. Yuri Dyupin (1988), RUS, 2019 Anżi Mahaczkała 26-0 2
23. Ivan Konovalov (1994), RUS, 2018 Torpedo Zhodino (odszedł w lutym 2021 do FK Ural) 0-0
66. Nikita Yanovich (2003), RUS, 2019 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Carl Starfelt (1995), SWE, 2019 IFK Goteborg 29-3 1
3. Mikhail Merkulov (1994), RUS, 2020 FK Ural 9-0 2 1
4. Silvije Begić (1993), CRO, 2019 FK Orenburg 18-0 4 1
5. Filip Uremović (1997), CRO, 2018 Olimpija Ljubljana 24-0 8
27. Aleksey Gritsaenko (1995), RUS, 2021 FK Tambov (przyszedł w lutym 2021 z FK Tambov) 0-0
31. Georgi Zotov (1990), RUS, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 17-0 7
33. Oleg Danchenko (1994), UKR, 2019 Szachtar Donieck (odszedł w sierpniu 2020 do FK Ufa) 0-0
77. Ilya Samoshnikov (1997), RUS, 2020 Torpedo Moskwa 24-2 6 1
82. Viktor Aleksandrov (2002), RUS, 2020 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do FC Valmiera) 0-0

Pomocnicy:

6. Hwang-In Beom (1996), KOR, 2020 Vancouver Whitecaps (przyszedł w sierpniu 2020 z Vancouver Whitecaps) 18-3 3 1
7. Vyacheslav Podberezkin (1992), RUS, 2018 FK Krasnodar (odszedł w sierpniu 2020 do FK Ural) 0-0
8. Darko Jevtić (1993), SUI, 2020 Lech Poznań 25-3 3 1
10. Igor Konovalov (1996), RUS, 2018 Kuban Krasnodar (odszedł w styczniu 2021 do Arsenału Tuła) 6-0
11. Zurab Davitashvili (2001), GEO, 2019 Lokomotivi Tbilisi (odszedł w sierpniu 2020 do Rotor Wołgograd) 2-0
12. Aleksandr Zuev (1996), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w sierpniu 2020 z FK Rostov) 23-0 7
14. Mikhail Kostyukov (1991), RUS, 2021 FK Tambov (przyszedł w lutym 2021 z FK Tambov) 8-1
15. Dmitriy Tarasov (1987), RUS, 2020 wolny transfer (odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer) 7-0
16. Mitsuki Sato (1999), JPN, 2021 Bellmare Hiratsuka (przyszedł w styczniu 2021 z Bellmare Hiratsuka) 0-0
18. Pavel Mogilevets (1993), RUS, 2018 FK Rostov (odszedł w październiku 2020 do FK Khimki) 1-0
19. Ivan Ignatjev (1999), RUS, 2020 FK Krasnodar 17-2 1 1
20. Oleg Shatov (1990), RUS, 2020 Zenit Petersburg 21-1 4
21. Khvicha Kvaratskhelia (2001), GEO, 2019 FC Rustavi 23-4 6
25. Denis Makarov (1998), RUS, 2020 Neftekhimik Nizhnekamsk 28-7 9 1
28. Oliver Abildgaard (1996), DAN, 2020 Aalborg BK 28-0 8 1
38. Leon Musaev (1999), RUS, 2021 Zenit Petersburg (przyszedł w styczniu 2021 z Zenitu Petersburg) 10-0
57. Mishel Pukhaev (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
84. Stepan Surikov (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
87. Soltmurad Bakaev (1999), RUS, 2020 Spartak Moskwa 28-2 5
99. Kamil Zakirov (1998), RUS, 2020 Volgar Astrakhan (odszedł w sierpniu 2020 do FK Mińsk i przyszedł w styczniu 2021 z FK Mińsk) 0-0

Napastnicy:

9. Djordje Despotović (1992), SRB, 2020 FK Orenburg 26-14 6
13. Kirill Klimov (2001), RUS, 2020 rezerwy AS Monaco (przyszedł w październiku 2020 z rezerw AS Monaco i odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 3-0 1
47. Kirill Kosarev (2001), RUS, 2020 FK Murom (odszedł w lutym 2021 do Toma Tomsk) 3-0 1

Trener: Leonid Slutskiy (1971), RUS, 2019 wolny transfer
Asystent trenera: Oleg Veretennikov (1970), RUS, 2019 trener rezerw Rotor Wołgograd

Szef działu młodzieżowego: Ivan Daniliant (1953), MOŁ, 2017 asystent trenera


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=15554