http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: FK Ufa 2020/21
Artykuł dodany przez: Kuba (2021-03-13 14:01:11)



FK Ufa 2020/21:

Bramkarze:

1. Aleksey Chernov (1998), RUS, 2017 FK Kaluga 1-0
16. Yuri Shafinskiy (1994), RUS, 2019 Tom Tomsk 0-0
31. Aleksandr Belenov (1986), RUS, 2017 Anżi Mahaczkała 29-0 2
81. Ivan Kukushkin (2002), RUS, 2021 rezerwy Zenitu Petersburg (przyszedł w lutym 2021 z rezerw Zenitu Petersburg) 0-0

Obrońcy:

2. Grigori Morozov (1994), RUS, 2020 Dinamo Moskwa (przyszedł w październiku 2020 z Dinama Moskwa) 13-0 1 1
3. Pavel Alikin (1984), RUS, 2011 SKA-Energia Khabarovsk 10-1 5
4. Aleksey Nikitin (1992), RUS, 2015 Amkar Perm 23-0 1
5. Bojan Jokić (1986), SVN, 2017 CF Villarreal 24-1 7 1
11. Nemanja Miletić (1991), SRB, 2021 Olympiakos Nikozja (przyszedł w lutym 2021 z Olympiakosu Nikozja) 9-1 1
15. Konstantin Pliyev (1996), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł we wrześniu 2020 z FK Rostov) 17-0 8
27. Ionut Nedelcearu (1996), ROM, 2018 Dinamo Bukareszt (odszedł w październiku 2020 do AEK-u Ateny) 9-0 2
27. Oleg Dzantiev (1999), RUS, 2021 FK Olimp-Dolgoprudnyi (przyszedł w lutym 2021 z FK Olimp-Dolgoprudnyi) 0-0
32. Moritz Bauer (1992), AUT, 2021 Stoke City (przyszedł w lutym 2021 ze Stoke City) 7-0
33. Aleksandr Sukhov (1986), RUS, 2013 Shinnik Yaroslavl 14-0 4
44. Sergey Borodin (1999), RUS, 2020 rezerwy FK Krasnodar (przyszedł w sierpniu 2020 z rezerw FK Krasnodar i odszedł w lutym 2021 do rezerw FK Krasnodar) 1-0
55. Jimmy Tabidze (1996), GEO, 2017 rezerwy KAA Gent 22-0 6
94. Oleg Danchenko (1994), UKR, 2020 Rubin Kazań (przyszedł w sierpniu 2020 z Rubina Kazań i odszedł w styczniu 2021 do Rubina Kazań, a następnie do AEK-u Ateny) 15-0 2

Pomocnicy:

7. Dmitriy Sysuev (1988), RUS, 2016 Mordovia Saransk 22-0 4
8. Catalin Carp (1993), MOŁ, 2017 Viitorul Constanta (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 12-0 3
8. Parfait Bizoza (1999), BUR, 2021 Aalesunds FK (przyszedł w lutym 2021 z Aalesunds FK) 7-0 1 1
9. Kirill Folmer (2000), RUS, 2019 rezerwy Spartaka Moskwa (odszedł w lutym 2021 do FK Rostov) 13-0 1
10. Olivier Thill (1996), LUX, 2018 FC Progres Niederkorn (odszedł w październiku 2020 na wolny transfer, a następnie do Vorskli Poltava) 6-0 2
10. Oston Urunov (2000), UZB, 2021 Spartak Moskwa (przyszedł w lutym 2021 ze Spartaka Moskwa) 8-0 1
17. Nikolay Giorgobiani (1997), RUS, 2019 Chaika Peschanokopskoe (odszedł w październiku 2020 do Ałaniji Władykaukaz) 4-0
19. Oleg Ivanov (1986), RUS, 2021 Akhmat Grozny (przyszedł w styczniu 2021 z Akhmata Grozny) 9-1 2
22. Artem Golubev (1999), RUS, 2019 FK Krasnodar 26-1 6
23. Danila Emeljanov (2000), RUS, 2019 rezerwy (odszedł w październiku 2020 do Volgar Astrakhan) 3-0
24. Filip Mrzljak (1993), CRO, 2020 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2020 z wolnego transferu) 15-4 7
29. Vladislav Kamilov (1995), RUS, 2020 SKA Khabarovsk (przyszedł we wrześniu 2020 z SKA Khabarovsk) 18-4 5
77. Azer Aliyev (1994), RUS, 2018 Krylja Sowietow Samara (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 14-1 2
82. Nikita Belousov (2002), RUS, 2019 rezerwy 2-0
87. Igor Bezdenezhnykh (1996), RUS, 2018 FK Nizhny Novgorod (odszedł w październiku 2020 do Chaiki Peschanokopskoe) 8-0 3
99. Akhmed Alibekov (1998), UKR, 2020 Dynamo Kijów (przyszedł we wrześniu 2020 z Dynama Kijów i odszedł w lutym 2021 do Dynama Kijów) 2-0

Napastnicy:

11. Lovro Bizjak (1993), SVN, 2018 NK Domzale (odszedł w styczniu 2021 do Sheriffu Tiraspol) 7-1 1
18. Komnen Andrić (1995), SRB, 2020 Dinamo Zagrzeb (przyszedł w październiku 2020 z Dinama Zagrzeb) 16-3 1
19. Gamid Agalarov (2000), RUS, 2020 Anżi Mahaczkała (odszedł w styczniu 2021 do Volgar Astrakhan) 5-0 1
21. Magomed Rabadanov (2002), RUS, 2019 drużyna młodzieżowa Spartaka Moskwa 0-0
32. Andres Vombergar (1994), ARG/SVN, 2019 Olimpija Ljubljana (odszedł we wrześniu 2020 do Olimpiji Ljubljana) 3-0
57. Vyacheslav Krotov (1993), RUS, 2015 Spartak Moskwa 23-2 4 1
75. Timur Zhamaletdinov (1997), RUS, 2020 CSKA Moskwa (przyszedł w sierpniu 2020 z CSKA Moskwa) 28-4 3

Trener: Vadim Evseev (1976), RUS, 2019 SKA Khabarovsk (do 07.10.2020)
Rashid Rakhimov (1965), RUS/TJK, 2020 wolny transfer (od 11.10.2020 do 04.04.2021)
Nikolay Safronidi (1983), RUS/ARM, 2021 asystent trenera (od 06.04.2021 do 09.04.2021)
Aleksey Stukalov (1983), RUS, 2021 Veles Moskwa (od 09.04.2021)
Asystenci trenera: Rainer Muller (1986), GER, 2020 wolny transfer (od 30.10.2020 do 04.04.2021)
Eduardo Docampo (1974), ESP, 2020 wolny transfer (od 14.10.2020 do 04.04.2021)
Nikolay Safronidi (1983), RUS/ARM, 2018 piłkarz (do 06.04.2021 i od 09.04.2021)


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=15553