http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Arsenał Tuła 2020/21
Artykuł dodany przez: Kuba (2021-03-11 19:00:55)



Arsenał Tuła 2020/21:

Bramkarze:

1. Artur Nigmatullin (1991), RUS, 2018 Amkar Perm 9-0
36. Mikhail Levashov (1991), RUS, 2016 rezerwy 3-0
50. Egor Shamov (1994), RUS, 2018 Luch-Energia Vladivostok 19-0

Obrońcy:

3. Artem Sokol (1997), RUS, 2020 Tromso IL 15-0 5
4. Robert Bauer (1995), GER, 2019 Werder Brema 22-1 9
5. Taras Burlak (1990), RUS, 2020 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2020 z wolnego transferu) 15-0 1 1
6. Maksim Belyaev (1991), RUS, 2016 Shinnik Yaroslavl 16-0 4
8. Gia Grigalava (1989), GEO, 2017 Ethnikos Achnas 18-0 5 1
9. Kirill Kombarov (1987), RUS, 2017 Tom Tomsk 4-0 1
14. Anri Khagush (1986), RUS, 2015 BATE Borisov 4-0 2
55. Nikolay Zlobin (1996), RUS, 2020 rezerwy 1-0 1
71. Aleksandr Denisov (1989), RUS, 2015 Volgar Astrakhan (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 2-0 1
90. Aleksandr Dobvnya (1996), RUS, 2020 Rotor Wołgograd 13-0 4 1
92. Nikolay Rasskazov (1998), RUS, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w październiku 2020 ze Spartaka Moskwa) 16-0 2

Pomocnicy:

7. Daniil Lesovoy (1998), RUS, 2018 rezerwy Zenitu Petersburg (odszedł we wrześniu 2020 do Dinama Moskwa) 6-2 1
7. Aleksandr Lomovitskiy (1998), RUS, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w październiku 2020 ze Spartaka Moskwa) 18-2 4
10. Evans Kangwa (1992), ZAM, 2017 SK Gaziantepspor 25-4 5 1
11. Sergey Tkachev (1989), RUS, 2017 CSKA Moskwa 21-3 5 1
15. Yuri Kovalev (1993), BLR, 2020 Szachtior Soligorsk 11-1 2
18. Valeri Gromyko (1997), BLR, 2020 Szachtior Soligorsk 16-0 3 1
19. Lameck Banda (2001), ZAM, 2019 ZESCO United (odszedł we wrześniu 2020 do Maccabi Netanya) 2-0
20. Goran Causić (1992), SRB, 2019 Red Star Belgrad 22-1 6
21. Mohammed Kadiri (1996), GHA, 2020 Dynamo Kijów (przyszedł we wrześniu 2020 z Dynama Kijów i odszedł w styczniu 2021 do Dynama Kijów) 11-2 1
21. Igor Konovalov (1996), RUS, 2021 Rubin Kazań (przyszedł w styczniu 2021 z Rubina Kazań) 9-0 1
23. Igor Gorbatenko (1989), RUS, 2016 Krylja Sowietow Samara 14-0 2
28. Vladislav Panteleev (1996), RUS, 2019 Rubin Kazań 19-1 3
44. Kings Kangwa (1999), ZIM, 2019 FC Buildcon 21-1 3 1
70. Georgi Kostadinov (1990), BUŁ, 2018 Maccabi Hajfa 20-0 4
82. Daniil Khlusevich (2001), RUS, 2018 drużyna młodzieżowa 25-3 5

Napastnicy:

13. Kirill Panchenko (1989), RUS, 2020 FK Tambov (przyszedł w październiku 2020 z FK Tambov) 16-2 4
17. Guram Adzhoev (1995), RUS, 2016 rezerwy Dinama Moskwa 5-0
19. Luka Djordjević (1994), MON, 2020 Lokomotiv Moskwa (przyszedł w październiku 2020 z Lokomotivu Moskwa) 14-2 4
48. Evgeni Lutsenko (1987), RUS, 2019 Dinamo Moskwa 19-2 2
77. Roman Minaev (1997), RUS, 2020 Avangard Kursk (odszedł w lutym 2021 do FK Tambov) 4-0
79. Roman Izotov (1996), RUS, 2020 rezerwy 0-0

Trener: Sergey Podpaly (1963), RUS, 2020 rezerwy (do 02.11.2020)
Dmitriy Parfenov (1974), UKR, 2020 wolny transfer (od 02.11.2020)
Asystenci trenera: Yuri Kovtun (1970), RUS, 2020 wolny transfer (od 02.11.2020)
Andrey Danilov (1974), RUS, 2020 wolny transfer (od 02.11.2020)
Trener bramkarzy: Dmitri Lukoshkin (1971), RUS, 2020 rezerwy


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=15552