http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Lokomotiv Moskwa 2020/21
Artykuł dodany przez: Kuba (2021-03-10 19:08:47)



Lokomotiv Moskwa 2020/21:

Bramkarze:

1. Guilherme (1985), RUS, 2007 Atletico Paranaense 25-0 6 1
30. Nikita Medvedev (1994), RUS, 2017 FK Rostov (odszedł w sierpniu 2020 do Rubina Kazań) 0-0
35. Ilya Sukhoruchenko (1998), RUS, 2020 rezerwy 0-0
53. Daniil Khudyakov (2004), RUS, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
60. Andrey Savin (1999), RUS, 2019 rezerwy 0-0
65. Aleksandr Kasyanenko (2002), RUS, 2020 rezerwy 0-0
77. Anton Kochenkov (1987), RUS, 2017 Tom Tomsk 6-0

Obrońcy:

2. Dmitri Zhivoglyadov (1994), RUS, 2019 FK Ufa 24-0 5
3. Pablo (1991), BRA, 2021 Girondins Bordeaux (przyszedł w styczniu 2021 z Girondins Bordeaux) 10-0 1
4. Vitali Lystsov (1995), RUS, 2020 Krylja Sowietow Samara 5-0
5. Solomon Kvirkvelia (1992), GEO, 2017 Rubin Kazań (odszedł w sierpniu 2020 do Rotor Wołgograd) 0-0
14. Vedran Corluka (1986), CRO, 2012 Tottenham Hotspur 22-0 4 1
20. Vladislav Ignatyev (1987), RUS, 2016 Kuban Krasnodar 16-3 2
27. Murilo Cerqueira (1997), BRA, 2019 Cruzeiro Belo Horizonte 22-4 4
28. Boris Rotenberg (1986), FIN, 2016 wolny transfer 0-0
31. Maciej Rybus (1989), POL, 2017 Olympique Lyon 26-1 8
41. Slobodan Rajković (1989), SRB, 2020 AC Perugia (przyszedł w sierpniu 2020 z AC Perugii i odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer) 5-0 2 1
45. Aleksandr Silyanov (2001), RUS, 2019 rezerwy CSKA Moskwa 2-0
74. Artur Chernyi (2000), RUS, 2019 rezerwy 0-0
84. Mikhail Lysov (1998), RUS, 2016 rezerwy 1-0

Pomocnicy:

6. Dmitriy Barinov (1996), RUS, 2014 rezerwy 13-1 4
7. Grzegorz Krychowiak (1990), POL, 2018 Paris SG 26-9 8 1
11. Anton Miranchuk (1995), RUS, 2017 FC Levadia 23-4 1
17. Rifat Zhemaletdinov (1996), RUS, 2018 Rubin Kazań 22-3 8
23. Jasurbek Jaloliddinov (2002), UZB, 2020 FC Bunyodkor (odszedł w październiku 2020 do FK Tambov i przyszedł w styczniu 2021 z FK Tambov, a następnie odszedł w marcu 2021 do FK Andjion) 0-0
25. Francois Kamano (1996), GUI, 2020 Girondins Bordeaux 25-5 1
37. Stanislav Magkeev (1999), RUS, 2018 rezerwy 24-0 6
38. Nikolay Titkov (2000), RUS, 2019 rezerwy 4-0
59. Aleksey Miranchuk (1995), RUS, 2012 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Atalanty Bergamo) 4-2
67. Roman Tugarev (1998), RUS, 2017 rezerwy (odszedł w październiku 2020 do FK Rostov) 0-0
68. Nikita Iosifov (2001), RUS, 2019 rezerwy 4-0 1
69. Daniil Kulikov (1998), RUS, 2017 rezerwy 25-0 6
76. Maksim Mukhin (2001), RUS, 2019 rezerwy Krylji Sowietow Samara 10-0 5
82. Ilya Petukhov (2001), RUS, 2020 rezerwy 0-0
94. Dmitriy Rybchinskiy (1998), RUS, 2018 rezerwy 26-2 6
98. Ivan Galanin (1998), RUS, 2019 rezerwy 0-0

Napastnicy:

9. Fedor Smolov (1990), RUS, 2020 CSKA Moskwa 21-7 1
18. Luka Djordjević (1994), MON, 2019 Zenit Petersburg (odszedł w październiku 2020 do Arsenału Tuła) 0-0
19. Eder (1987), POR, 2017 OSC Lille 20-1 5
29. Ze Luis (1991), CPV, 2020 FC Porto (przyszedł w październiku 2020 z FC Porto) 8-1
88. Vitali Lisakovich (1998), BLR, 2020 Szachtior Soligorsk 26-2 2
92. Mikhail Ageev (2000), RUS, 2019 rezerwy 1-0

Trener: Marko Nikolić (1979), SRB, 2020 wolny transfer
Asystenci trenera: Radoje Smiljanić (1978), SRB, 2020 wolny transfer
Dmitriy Loskov (1974), RUS, 2016 wolny transfer
Oleg Pashinin (1974), UZB, 2016 trener
Sarkis Oganesyan (1968), ARM, 2015 rezerwy


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=15546