http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Zenit Petersburg 2020/21
Artykuł dodany przez: Kuba (2021-03-09 23:20:21)



Zenit Petersburg 2020/21:

Bramkarze:

41. Mikhail Kerzhakov (1987), RUS, 2017 FK Orenburg 18-0
71. Daniil Odoevskiy (2003), RUS, 2019 drużyna młodzieżowa 1-0
78. Aleksandr Vasyutin (1995), RUS, 2019 Sarpsborg FF (odszedł w lutym 2021 do Djurgardens IF) 0-0
86. Nikolay Rybikov (2000), RUS, 2018 rezerwy 0-0
91. David Byazrov (2003), RUS, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
99. Andrey Lunev (1991), RUS, 2017 FK Ufa 12-0

Obrońcy:

2. Dmitri Chistyakov (1994), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w październiku 2020 z FK Rostov) 14-0 3
3. Douglas Santos (1994), BRA, 2019 Hamburger SV 28-3 2
4. Danil Krugovoy (1998), RUS, 2020 FK Ufa 19-0
6. Dejan Lovren (1989), CRO, 2020 FC Liverpool 21-2 5
15. Vyacheslav Karavaev (1995), RUS, 2019 Vitesse Arnhem 25-3 2
18. Yuri Zhirkov (1983), RUS, 2016 Dinamo Moskwa 15-0 1
34. Denis Terentyev (1992), RUS, 2020 FK Ufa (odszedł w październiku 2020 do FK Rostov) 1-0
44. Yaroslav Rakitskiy (1989), UKR, 2019 Szachtar Donieck 24-1 4 2
54. Saba Sazonov (2002), RUS, 2020 rezerwy 1-0
87. Danila Prokhin (2001), RUS, 2019 rezerwy (odszedł w lutym 2021 do FK Sochi) 5-0
94. Danila Khotulev (2002), RUS, 2020 rezerwy 4-0 1

Pomocnicy:

5. Wilmar Barrios (1993), COL, 2019 Boca Juniors 26-0 7 1
8. Malcom (1997), BRA, 2019 FC Barcelona 21-3 2
10. Emiliano Rigoni (1993), ARG, 2020 Sampdoria Genua (odszedł w październiku 2020 do CF Elche) 7-0 1
14. Daler Kuzyaev (1993), RUS, 2017 Akhmat Grozny 18-3 4
17. Andrey Mostovoy (1997), RUS, 2020 FK Sochi 26-6
19. Aleksey Sutormin (1994), RUS, 2019 Rubin Kazań 26-3 3
20. Wendel (1997), BRA, 2020 Sporting Lizbona (przyszedł w październiku 2020 ze Sportingu Lizbona) 15-2 1
21. Aleksandr Yerokhin (1989), RUS, 2017 FK Rostov 25-7 2
27. Magomed Ozdoev (1992), RUS, 2018 Rubin Kazań 28-0 3
38. Leon Musaev (1999), RUS, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2021 do Rubina Kazań) 3-0
62. Maksim Levin (1999), RUS, 2020 rezerwy 0-0
64. Kirill Kravtsov (2002), RUS, 2020 rezerwy 4-0
75. Sergey Chibisov (2000), RUS, 2020 rezerwy 1-0
92. Daniil Shamkin (2002), RUS, 2019 rezerwy 3-0

Napastnicy:

7. Sardar Azmoun (1995), IRN, 2019 Rubin Kazań 24-19 4
11. Sebastian Driussi (1996), ARG, 2017 River Plate 16-1 1
22. Artem Dzyuba (1988), RUS, 2018 Arsenał Tuła 27-20
36. Stanislav Krapukhin (1998), RUS, 2020 Tom Tomsk 3-0
93. Mikhail Pogorelov (1999), RUS, 2020 rezerwy 0-0

Trener: Sergey Semak (1976), RUS, 2018 FK Ufa
Asystenci trenera: Aleksandr Anyukov (1982), RUS, 2020 piłkarz Krylji Sowietow Samara
Igor Simutenkov (1973), RUS, 2017 trener rezerw
Anatoliy Tymoschuk (1979), UKR, 2017 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Javier Ribalta (1980), ESP, 2018 scout Manchesteru United


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=15545