http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: AEK Larnaka 2020/21
Artykuł dodany przez: Kuba (2020-12-15 12:44:15)



AEK Larnaka 2020/21:

Bramkarze:

1. Andreas Christodoulou (1997), CYP, 2018 Omonia Nikozja 1-0
13. Jens Teunckens (1998), BEL, 2020 Royal Antwerp FC 9-0 1
25. Tońo (1986), ESP, 2018 Real Sociedad 10-0
30. Ioakim Toumpas (1999), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do FC Karmiotissa) 0-0
77. Joel Mall (1991), CYP, 2021 Apollon Limassol (przyszedł w styczniu 2021 z Apollonu Limassol) 16-0

Obrońcy:

2. Simranjit Thandi (1999), ENG, 2019 rezerwy Stoke City 17-1 3
3. Marios Antoniadis (1990), CYP, 2020 Apollon Limassol 20-0 1
4. Guillem Truyols (1989), ESP, 2016 RCD Mallorca 22-1 5 1
14. Hector Martinez (1995), ESP, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu) 6-0
17. Jose Manuel Fernandez (1989), ESP, 2020 CF Córdoba 30-0 3
18. Mikel Gonzalez (1985), ESP, 2018 Real Saragossa 31-0 4
19. Thomas Ioannou (1995), CYP, 2018 Doxa Katokopias 30-0 8
21. Carles Planas (1991), ESP, 2019 FC Girona 0-0
24. Roman Golobart (1992), ESP, 2020 Maccabi Netanya (odszedł w styczniu 2021 do Doxy Katokopias) 0-0
37. Henry Bates Andreou (2001), CYP, 2021 rezerwy (przyszedł w styczniu 2021 z rezerw) 1-0
52. Stefanos Christou (2003), CYP, 2020 rezerwy 0-0
55. Daniel Mojsov (1987), MAC, 2016 SK Adana Demirspor 19-0 3 1
93. Kevin Lafrance (1990), HAI, 2021 APOEL Nikozja (przyszedł w styczniu 2021 z APOEL-u Nikozja) 4-0 1

Pomocnicy:

5. Stefan Spirovski (1990), MAC, 2020 wolny transfer 30-1 7
6. Abraham (1985), ESP, 2020 CF Veracruz 10-2
7. Matija Spoljarić (1997), CYP, 2019 Apollon Limassol 26-0 5
8. Acoran (1983), ESP, 2016 Deportivo Ponferradina 33-5 5
11. Nando (1994), ESP, 2020 Racing Santander 31-2 3
12. Tom Hateley (1989), ENG, 2020 Piast Gliwice 32-1 8
15. Nils Schouterden (1988), BEL, 2021 AS Eupen (przyszedł w styczniu 2021 z AS Eupen) 8-0 2
16. Fredrik Haugen (1992), NOR, 2021 SK Brann (przyszedł w styczniu 2021 z SK Brann) 9-0
20. Konstantinos Anastasiou (1999), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa APOEL-u Nikozja 4-0 1
28. Naranjo (1994), ESP, 2020 CD Tenerife (przyszedł w sierpniu 2020 z CD Tenerife) 30-6 6
29. Giorgos Naoum (2001), CYP, 2019 rezerwy AC Padovy 8-0 1
32. Giorgos Thomas (2002), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Andreas Makris (1995), CYP, 2020 APOEL Nikozja 27-4 1
41. Nacho Cases (1987), ESP, 2020 Volos NPS (odszedł w styczniu 2021 do FK Suduva) 0-0
51. Jack Savvidis (2001), CYP, 2020 FC Badalona (przyszedł we wrześniu 2020 z FC Badalona) 2-0
Leontios Kalaitzis (2001), CYP, 2020 rezerwy 0-0

Napastnicy:

10. Ivan Trickovski (1987), MAC, 2016 Legia Warszawa 30-16
23. Florian Taulemesse (1986), FRA, 2017 AS Eupen 27-5 4
26. Dimitris Raspas (2001), CYP, 2017 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Othellos Athienou) 0-0
31. Konstantinos Konstantinou (1999), CYP, 2018 Ethnikos Achnas 7-0 1
Orthodoxos Orthodoxou (2004), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa 1-0

Trener: David Caneda Perez (1970), ESP, 2020 wolny transfer (do 21.09.2020)
Joan Carrillo (1968), ESP, 2020 wolny transfer (od 21.09.2020 do 24.11.2020)
Sofronis Avgousti (1977), CYP, 2020 wolny transfer (od 24.11.2020 do 20.04.2021)
Panagiotis Giannou (???), CYP, 2021 kierownik działu młodzieżowego (od 21.04.2021)

Dyrektor techniczny: Xavi Roca (1974), ESP, 2021 wolny transfer (od 11.02.2021)
Kierownik działu młodzieżowego: Panagiotis Giannou (???), CYP, 2019 FC Pafos


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=15228