Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Karlsruher SC 1999/00


Karlsruher SC 1999/00:

Bramkarze:

1. Simon Jentzsch (1976), GER, 1995 Bayer Uerdingen 31-0 4
22. Thomas Walter (1967), GER, 1999 Stuttgarter Kickers 4-0
27. Thomas Hillenbrand (1979), GER, 1998 drużyna młodzieżowa 0-0
29. Martin Fischer (1969), GER, 1997 FC Pforzheim 0-0

Obrońcy:

2. Moudachirou Amadou (1971), BEN, 1999 Energie Cottbus 24-2 6
3. Marco Grimm (1972), GER, 1999 Grazer AK 11-0 3
4. Christian Kritzer (1977), GER, 1998 rezerwy 25-0 2
5. Martin Braun (1968), GER, 1999 Rapid Wiedeń (przyszedł w lipcu 1999 z Rapidu Wiedeń) 23-1 5 1
6. Michael Molata (1973), GER, 1998 Hamburger SV 27-0 8
20. Srdjan Mladinić (1969), CRO, 1998 Dinamo Zagrzeb 0-0
23. Michael Wittwer (1967), GER, 1987 FC Dietlingen 0-0
25. Marcel Rapp (1979), GER, 1998 rezerwy 8-0 2
26. Alessandro Caruso (1980), GER, 1999 drużyna młodzieżowa 3-0
28. Michael Zepek (1981), GER, 1999 drużyna młodzieżowa 6-1 1
36. Vragel da Silva (1974), BRA, 2000 Brondby Kopenhaga (przyszedł w styczniu 2000 z Brondby Kopenhaga) 17-2 6

Pomocnicy:

7. Marc Kienle (1972), GER, 1998 MSV Duisburg 18-0 3
8. Daniel Addo (1976), GHA, 1999 Fortuna Dusseldorf 17-0 4 1
10. Marc Arnold (1970), RPA, 1999 Hertha Berlin 25-3 3
11. Erik Edman (1978), SWE, 2000 AC Torino (przyszedł w styczniu 2000 z AC Torino) 8-0 1
12. Douglas Sequeira (1977), COS, 1999 rezerwy Feyenoordu Rotterdam 24-0 9
13. Jens Baumer (1978), GER, 1997 drużyna młodzieżowa 22-1 4
15. Christian Fahrmann (1975), GER, 1998 Hertha Berlin 15-1 2
19. Darko Jozinović (1970), CRO, 1998 Hajduk Split 16-1 3
24. Rainer Schutterle (1966), GER, 1999 Fortuna Koln 6-0 1
33. Manfred Bender (1966), GER, 1999 TSV 1860 Monachium (odszedł w styczniu 2000 do FC Saarbrucken) 2-0
34. Aydin Cetin (1980), TUR, 1999 rezerwy 11-0 2
35. Miran Pavlin (1971), SVN, 1999 SC Freiburg (przyszedł we wrześniu 1999 z SC Freiburg) 13-0 6

Napastnicy:

9. Rainer Krieg (1968), GER, 1998 Fortuna Koln 32-15 3
14. Stefan Meissner (1973), GER, 1998 VfL Wolfsburg 28-5 5 1 1
16. Carsten Lakies (1971), GER, 1999 SVW Mannheim 21-1 3
17. Jens Paeslack (1974), GER, 1999 TSV Pansdorf (odszedł w marcu 2000 do FC St. Mirren) 4-0
18. Benjamin Auer (1981), GER, 1999 drużyna młodzieżowa FC Kaiserslautern 14-1 1
21. Minor Diaz (1980), COS, 1999 AD Santa Barbara 6-0 1
33. Patrick de Napoli (1975), SUI, 2000 Grasshoppers Zurich (przyszedł w styczniu 2000 z Grasshoppers Zurich) 12-1 2
37. Akin Serhat (1981), TUR, 1999 drużyna młodzieżowa 0-0

Trener: Rainer Ulrich (1949), GER, 1998 wolny transfer (do 15.10.1999)
Guido Buchwald (1961), GER, 1999 dyrektor sportowy (od 16.10.1999 do 24.10.1999)
Joachim Low (1960), GER, 1999 wolny transfer (od 25.10.1999 do 19.04.2000)
Marco Pezzaiuoli (1968), GER, 2000 koordynator drużyny młodzieżowej (od 18.04.2000)
Asystenci trenera: Andreas Bergmann (1959), GER, 1998 wolny transfer
Edmund Becker (1956), GER, 1990 piłkarz TSV Reichenbach
Trener bramkarzy: Peter Gadinger (1956), GER, 1995 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Guido Buchwald (1961), GER, 1999 piłkarz
Koordynator drużyny młodzieżowej: Marco Pezzaiuoli (1968), GER, 1999 trener drużyny młodzieżowej (od 25.10.1999)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET