Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
TeBe Berlin 1999/00


TeBe Berlin 1999/00:

Bramkarze:

1. Andreas Hilfiker (1969), SUI, 1999 FC Nurnberg 32-0 3
16. Roman Gortz (1974), GER, 1997 Reinickendorfer Fuchse 2-0 1
30. Thaddaus Bohne (1969), GER, 1999 rezerwy 2-0
36. Nico Creutzmann (1980), GER, 1999 drużyna młodzieżowa 1-0

Obrońcy:

2. Marko Tredup (1974), GER, 1996 Hansa Rostock 29-1 5 1 1
3. Marco Walker (1970), SUI, 1998 TSV 1860 Monachium 32-3 12
4. Ivan Kozak (1970), SVK, 1998 FC Koszyce 30-0 7 1 1
5. Jens Melzig (1965), GER, 1997 Energie Cottbus 16-0 2
6. Olaf Kapagiannidis (1969), GER/GRE, 1993 BFC Turkiyemspor 7-0 1
15. Taskin Aksoy (1967), GER/TUR, 1999 SK Kocaelispor 1-0 1
17. Ifet Taljević (1980), SRB, 1999 drużyna młodzieżowa 1-0
22. Matthias Hamann (1968), GER, 1998 Neuchatel Xamax 25-1 3
33. Jan Suchoparek (1969), CZE, 1999 RC Strasbourg 23-1 7 1
35. Dusko Adamović (1973), SRB, 1996 rezerwy 1-0
Fahed Dermech (1966), TUN, 1997 Hannover 96 (odszedł w sierpniu 1999 do Eintrachtu Braunschweig) 0-0
Dejan Raicković (1967), MON, 1997 Carl Zeiss Jena (odszedł we wrześniu 1999 do Carl Zeiss Jena) 0-0

Pomocnicy:

7. Abderrahim Ouakili (1970), MOR, 1999 TSV 1860 Monachium 25-7 7
8. Bruno Akrapović (1967), BOS, 1997 FSV Mainz 18-0 6 1
10. Francisco Copado (1974), GER/ESP, 1997 wolny transfer 21-2 6 1
14. Artim Sakiri (1973), MKD, 2000 Halmstads BK (przyszedł w styczniu 2000 z Halmstads BK) 14-0 3
17. Muslum Can (1975), GER/TUR, 1997 Reinickendorfer Fuchse (odszedł w styczniu 2000 do Altay Izmir) 3-0 1
18. Niclas Weiland (1972), GER, 1998 RW Oberhausen 17-0 4
19. Tonci Boban (1971), CRO, 1999 rezerwy 4-0 1
21. Manuel Benthin (1979), GER, 1999 Hamburger SV (A) 4-0 1
23. Zbigniew Szewczyk (1968), POL, 1997 SV Meppen 20-0 3
25. Ansgar Brinkmann (1969), GER, 1999 Eintracht Frankfurt 29-1 5 1

Napastnicy:

9. Sasa Cirić (1968), MKD, 1999 FC Nurnberg 32-14 3
11. Sergej Kirjakov (1970), RUS, 1999 Hamburger SV 28-3 5 1
12. Celaleddin Kocak (1977), TUR, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w grudniu 1999 do SK Ankaragucu) 3-0
13. Enrico Kern (1979), GER, 1998 Erzgebirge Aue 7-0
20. Uwe Rosler (1968), GER, 1999 FC Kaiserslautern 28-6 6 1
26. Mike Lunsmann (1969), GER, 1998 Sachsen Leipzig 5-0
27. Christian Tiffert (1982), GER, 1999 Hallescher FC 8-2 1

Trener: Winfried Schafer (1950), GER, 1999 wolny transfer
Asystenci trenera: Stefan Mucke (1955), GER, 1999 wolny transfer
Mirko Slomka (1967), GER, 1999 trener drużyny młodzieżowej Hannoveru 96

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET