Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
VfL Bochum 1999/00


VfL Bochum 1999/00:

Bramkarze:

1. Rein van Duijnhoven (1967), HOL, 1999 MVV Maastricht 16-0 1
21. Thomas Ernst (1967), GER, 1995 FSV Frankfurt 18-0
31. Stefan Wachter (1978), GER, 1999 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Samir Toplak (1970), CRO, 1998 NK Varteks 15-1 1
3. Sven Boy (1976), GER, 1999 Arminia Bielefeld 7-0 1
4. Axel Sundermann (1968), GER, 1997 SC Freiburg 25-0 4 1
12. Thomas Stickroth (1965), GER, 1995 FC Saarbrucken 31-0 3
13. Frank Fahrenhorst (1977), GER, 1996 drużyna młodzieżowa 4-0 2 1
16. Hilko Ristau (1974), GER, 1999 SG Wattenscheid 23-3 5
23. Mirko Dickhaut (1971), GER, 1997 Eintracht Frankfurt 31-2 3
24. Michael Bemben (1976), GER, 1998 rezerwy 28-1 6

Pomocnicy:

5. Thomas Reis (1973), GER, 1995 Eintracht Frankfurt 18-0 1
6. Matthias Lust (1970), GER, 1999 SpVgg Unterhaching 19-2 5
8. Sebastian Schindzielorz (1979), GER, 1998 rezerwy 29-2 7
10. Yildiray Basturk (1978), TUR, 1997 SG Wattenscheid 30-7 7
14. Mike Rietpietsch (1974), GER, 1999 SC Freiburg 8-0 1
15. Olaf Schreiber (1969), GER, 1996 FSV Zwickau 10-0 3 1
20. Bjorn Joppe (1978), GER, 1998 rezerwy 1-0
30. Paul Freier (1979), GER, 1999 rezerwy 6-0
Norbert Hofmann (1972), GER, 1997 SVW Mannheim (odszedł w październiku 1999 do FC Saarbrucken) 0-0

Napastnicy:

7. Peter Peschel (1972), GER, 1990 rezerwy 34-15 3
9. Achim Weber (1969), GER, 1999 RW Oberhausen 31-19 8
11. Delron Buckley (1977), RPA, 1995 Butcherfille Rovers 33-3 3
17. Henryk Bałuszyński † (1972), POL, 1999 Arminia Bielefeld 13-3 1
19. Zdravko Drincić (1972), MON, 1998 FK Vojvodina 5-0 1
22. Rene Muller (1974), GER, 1999 Preussen Munster 9-1 2 1
25. Jan Majewski (1973), GER/POL, 1998 rezerwy 1-0
26. Jacek Ratajczak (1973), POL, 1998 Flota Świnoujście 0-0
27. Marijo Marić (1977), CRO, 1999 SSV Reutlingen (przyszedł w listopadzie 1999 z SSV Reutlingen) 18-4 2

Trener: Ernst Middendorp (1958), GER, 1999 KFC Uerdingen (do 24.10.1999)
Bernard Dietz (1948), GER, 1999 rezerwy (od 25.10.1999 do 31.12.1999)
Ralf Zumdick (1958), GER, 2000 asystent trenera (od 01.01.2000)
Asystenci trenera: Ralf Zumdick (1958), GER, 1994 piłkarz (do 01.01.2000)
Bernard Dietz (1948), GER, 2000 trener (od 31.12.1999)
Frank Heinemann (1965), GER, 1996 piłkarz

Trener rezerw: Bernard Dietz (1948), GER, 1994 wolny transfer (do 25.10.1999)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET