Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Austria Wiedeń 2013/14


Austria Wiedeń 2013/14:

Bramkarze:

1. Pascal Grunwald (1982), AUT, 2011 Wacker Innsbruck 0-0
13. Heinz Lindner (1990), AUT, 2009 drużyna młodzieżowa 36-0 1
26. Ivan Kardum (1987), CRO, 2012 NK Osijek 0-0
31. Osman Hadzikić (1996), AUT, 2014 rezerwy (przyszedł w styczniu 2014 z rezerw) 0-0

Obrońcy:

2. Sebastian Wimmer (1994), AUT, 2012 LASK Linz (odszedł w sierpniu 2013 do SC/ESV Parndorf) 0-0
4. Kaja Rogulj (1986), CRO, 2011 NK Slaven Belupo 15-1 6
5. Lukas Rotpuller (1991), AUT, 2012 SV Ried 18-0 9
14. Manuel Ortlechner (1980), AUT, 2009 SK Austria Karnten 30-0 5
15. Christian Ramsebner (1989), AUT, 2013 SC Wiener Neustadt 15-4 9
22. Marin Leovac (1988), CRO, 2009 rezerwy (odszedł w styczniu 2014 do NK Rijeka) 7-0 2
27. Emir Dilaver (1991), AUT, 2010 rezerwy 22-0 5
29. Markus Suttner (1987), AUT, 2007 rezerwy 35-2 8
30. Fabian Koch (1989), AUT, 2011 Wacker Innsbruck 23-0 6

Pomocnicy:

3. David de Paula (1984), ESP, 2014 Wolfsberger AC (przyszedł w styczniu 2014 z Wolfsberger AC) 14-2 1
6. Bernhard Luxbacher (1994), AUT, 2013 rezerwy (przyszedł w październiku 2013 z rezerw) 1-0
7. Dare Vrsić (1984), SVN, 2012 Olimpija Ljubljana (odszedł w styczniu 2014 do NK Maribor) 0-0
8. Tomas Simković (1987), AUT, 2012 SC Wiener Neustadt (odszedł w lutym 2014 do Tobola Kostanay) 10-1 2
10. Alexander Grunwald (1989), AUT, 2011 SC Wiener Neustadt 13-2 2
17. Florian Mader (1982), AUT, 2011 SV Ried 24-0 4
18. Thomas Murg (1994), AUT, 2012 Grazer AK 12-2 4 1 1
19. Marko Stanković (1986), AUT, 2010 US Triestina 18-6
20. Alexander Gorgon (1988), AUT, 2010 rezerwy 14-4 2
21. Sascha Horvath (1996), AUT, 2012 rezerwy 12-0
25. James Holland (1989), AUS, 2012 AZ Alkmaar 33-0 9 1 1
28. Daniel Royer (1990), AUT, 2013 Hannover 96 30-6 1
34. Peter Michorl (1995), AUT, 2014 rezerwy (przyszedł w styczniu 2014 z rezerw) 0-0
35. Thomas Salamon (1989), AUT, 2014 SV Grodig (przyszedł w styczniu 2014 z SV Grodig) 15-2 1
36. Tarkan Serbest (1994), TUR, 2014 rezerwy (przyszedł w marcu 2014 z rezerw) 0-0
39. Petar Gluhaković (1996), AUT, 2014 rezerwy (przyszedł w lutym 2014 z rezerw) 0-0

Napastnicy:

9. Rubin Okotie (1987), AUT, 2013 Sturm Graz (odszedł w styczniu 2014 do FC SonderjyskE) 13-1 2
11. Tomas Jun (1983), CZE, 2009 FK Teplice 22-5 3
16. Philipp Hosiner (1989), AUT, 2012 Admira Wacker 34-14 4
23. Srdjan Spiridonović (1993), AUT, 2012 rezerwy 5-0
24. Roman Kienast (1984), AUT, 2012 Sturm Graz 17-5 3 1
92. Ola Kamara (1989), NOR, 2014 SV Ried (przyszedł w styczniu 2014 z SV Ried) 12-1

Trener: Nenad Bjelica (1971), CRO, 2013 Wolfsberger AC (do 16.02.2014)
Herbert Gager (1969), AUT, 2014 drużyna młodzieżowa (od 16.02.2014)
Trener bramkarzy: Franz Gruber (1967), AUT, 2003 drużyna młodzieżowa

Dyrektor sportowy: Thomas Parits (1946), AUT, 2006 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET