Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
CS Maritimo 2000/01


CS Maritimo 2000/01:

Bramkarze:

1. Nelson Augusto Vasco - Nelson (1967), POR, 1997 FC Rio Ave 20-0 1
12. Marco Apolinario Goncalves Moura - Moura (1977), POR, 1996 wychowanek 0-0
24. Gilmar Del Pozzo - Gilmar (1969), BRA, 2000 Caxias do Sul 15-0 1 1

Obrońcy:

2. Albertino Eloi Jesus Vieira Alves - Albertino (1971), POR, 1997 Academica Coimbra 32-0 4
3. Carlos Jorge Camacho Dantas - Carlos Jorge (1966), POR, 1994 Sporting Lizbona 20-0 2
5. Jorge Manuel Guerreiro Soares - Jorge Soares (1971), POR, 1998 Benfica Lizbona 24-0 5
8. Predrag Jokanović (1968), SRB, 1995 Uniao Madeira 23-1 10
14. Paulo Sergio Silva - Paulo Sergio (1972), BRA, 1998 FC Coritiba 32-2 8
17. Eusebio Malho de Souza - Eusebio (1973), POR, 1997 AD Machico 5-0 1
23. Adelino Augusto Lopes - Lino (1976), GBI, 1998 SC Varzim 29-0 10 2
33. Fernando Dinarte Santos Silva - Fernando (1980), POR, 2001 rezerwy (przyszedł w styczniu 2001 z rezerw) 1-0
35. Nuno Miguel Pereira Sousa - Briguel (1979), POR, 2000 rezerwy 6-0 1
48. Kepler Leveran Lima Pereira - Pepe (1983), BRA, 2000 drużyna młodzieżowa Corinthians Alagoano 0-0
55. Jose Antonio Pestana Figueira - Toni (1981), VEN, 2000 rezerwy 1-0
56. Joao Lourenco Cardoso Carvalho - Chinguila (1978), POR, 1998 wychowanek 1-0 1

Pomocnicy:

6. Joao Manuel de Oliveira Pinto - Joao Oliveira Pinto (1971), POR, 1999 SC Farense 7-0
7. Jose Antonio Silva - Zeca (1975), POR, 1992 wychowanek 3-0
10. Bruno Marcelo Pereira Fernandes - Bruno (1974), POR, 1994 wychowanek 27-0 3 1
11. Ilian Iliev (1968), BUL, 1999 Levski Sofia 26-1 8 1
13. Hugo Cardoso Porfirio - Hugo Porfirio (1973), POR, 2000 Benfica Lizbona 17-1 7 1
18. Daniel Diaz Fernandez - Dani Diaz (1973), ESP, 1998 GD Chaves 10-0 1
21. Carlos Alberto Teixeira Mariano - Mariano (1975), POR, 1998 SC Varzim 34-3 4
22. Orlando Jose Bakero - Bakero (1978), POR, 2000 CF Sevilla 23-1 4
30. Joel Teixeira dos Santos - Joel Santos (1975), POR, 1999 CD Camara Lobos 26-1 4
32. Marcio Nuno Ornelas Abreu - Marcio Abreu (1980), POR, 1999 wychowanek 0-0
38. Rui Cesar Andrade Lopes - Rui Cesar (1977), CPV, 1999 Real Madryt B 4-0
41. Joao Pedro Santos Flores - Joao Flores (1979), POR, 1999 FC Alverca 2-0
46. Jose Mario Goncalves Camacho - Mario Camacho (1978), POR, 1999 CD Camara Lobos 0-0
51. Vitor Hugo Silva - Vitor Hugo (1982), POR, 2000 wychowanek 1-0
52. Luis Miguel de Olim Andrade - Luis Olim (1981), POR, 2001 rezerwy (przyszedł w styczniu 2001 z rezerw) 3-0
53. Hugo Eduardo dos Santos Morais - Hugo Morais (1978), POR, 1999 Vendas Novas 1-0

Napastnicy:

9. Marius Sumudica (1971), ROM, 1999 Rapid Bukareszt 22-3 5
15. Musa Shannon (1975), LBR, 2000 Tampa Bay Mutiny 15-1 1
16. Federico Carlos Lagorio (1975), ARG, 2000 FC Pumas 16-8 3
20. Joaquim Miguel Leitao Freitas - Quim (1974), POR, 2000 Dundee United 21-8 1
31. Ronaldo Maczinski - Ronaldo (1980), BRA, 1998 drużyna młodzieżowa 5-2 1
39. Pedro Miguel Moura Rodrigues - Rodrigues (1978), POR, 2000 rezerwy 0-0
45. Pedro da Silva Moutinho - Pedro Moutinho (1979), POR, 2000 UD Rio Maior 1-0

Trener: Eduardo Manuel Martinho Vingada - Nelo Vingada (1953), POR, 1999 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET