Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Sporting Braga 2000/01


Sporting Braga 2000/01:

Bramkarze:

1. Joaquim Manuel Sampaio Silva - Quim (1975), POR, 1994 wychowanek 34-0 4
12. Paulo Jorge Matos Morais - Paulo Morais (1974), POR, 1997 Desportivo Beja 0-0
24. Armando Miguel dos Martires Matias Rosa - Miguel Rosa (1979), POR, 2000 SC Farense 0-0
31. Rui Manuel Castanheira Rego - Rui Rego (1980), POR, 1999 wychowanek 0-0
54. Eduardo dos Reis Carvalho - Eduardo (1982), POR, 2000 wychowanek 0-0

Obrońcy:

2. Jose Nuno Freire da Silva Azevedo - Jose Nuno (1969), POR, 1992 FC Gil Vicente 30-0 4
3. Odair D'Arc Borges - Odair (1973), BRA, 1998 Cruzeiro Belo Horizonte 26-1 8
5. Idalecio Silvestre Soares Rosa - Idalecio (1973), POR, 1996 SC Farense 12-0 1
10. Luis Miguel da Fonseca Silva Costa - Luis Miguel (1971), POR, 1998 Sporting Lizbona 24-0 4
15. Rodrigo Aniceto da Silva - Rodrigo Aniceto (1977), BRA, 2000 FC Ipatinga 3-0 1
18. Luis Filipe Rodrigues Fernandes - Luis Filipe (1979), POR, 1999 Academica Coimbra 33-3 10
19. Artur Jorge Torres Araujo Amorim - Artur Jorge (1972), POR, 1992 Arsenal de Braga 21-2 8 1
27. Jose Carlos Leite de Sousa - Sousa (1977), POR, 2000 FC Alverca 18-0 6
33. Ricardo Sergio Rocha Azevedo - Ricardo Rocha (1978), POR, 1999 FC Famalicao 19-9 8
35. David Ribeiro Aires - David Aires (1980), POR, 2000 FC Porto B 0-0

Pomocnicy:

6. Rui Miguel Baptista Araujo - Mozer (1972), POR, 1996 SC Leixoes 4-0 2
7. Jose Alberto da Mota Barroso - Barroso (1970), POR, 1999 Academica Coimbra 27-7 9
11. Edmilson Dias Lucena - Edmilson (1968), BRA, 2000 Vitoria Guimaraes 34-11 2
14. Vitor Ilidio Castanheira - Castanheira (1977), POR, 1996 wychowanek 32-1 2
16. Tiago Cardoso Mendes - Tiago (1981), POR, 1998 Ancora Praia 27-0 6
20. Adelino Jose Martins Baptista - Jordao (1971), ANG, 1998 Benfica Lizbona (odszedł we wrześniu 2000 do West Bromwich Albion) 1-0 1
23. Jorge Britez (1981), PAR, 2000 Real Valladolid B 6-0 2 1
26. Theodore Zue N'Guema (1973), GAB, 2000 ES Zarzis 5-0
29. Rodrigo Dias Carneiro - Rodrigao (1972), BRA, 2000 CD Manchego 4-0
30. Luis Filipe Andrade de Oliveira - Luis Andrade (1973), POR, 2000 Benfica Lizbona 29-0 10 1
41. Manuel Estevao Fernandes Anjos Sanchez - Puma (1979), CPV, 1999 Os Sandinenses 0-0
50. Joseph Samsom (1983), NGA, 2000 Plateau United 4-0 1

Napastnicy:

9. Antonio Dinis Duarte - Toni (1967), CPV, 1994 FC Rio Ave (odszedł w styczniu 2001 do Santa Clara) 0-0
9. Jose Roberto de Moura - Ze Roberto (1978), BRA, 2001 AD Sao Caetano (przyszedł w styczniu 2001 z AD Sao Caetano) 17-12 4
13. Michael Curcija (1977), AUS, 2001 Dinamo Zagrzeb (przyszedł w styczniu 2001 z Dinama Zagrzeb) 2-0
21. Rivanilson Evangta da Silvaelis - Riva (1970), BRA, 2000 Vitoria Guimaraes 25-5 6
25. Jose Luis Deus - Deus (1977), ESP, 2000 Deportivo La Coruńa 10-1
28. Miklos Feher † (1979), HUN, 2000 FC Porto 26-14 8
48. Jose Henrique Souto Esteves - Henrique (1980), POR, 1998 wychowanek 1-0
56. Abiodun Agunbiade (1983), NGA, 2000 Plateau United 3-1

Trener: Manuel Ventura Cajuda de Sousa - Manuel Cajuda (1951), POR, 1998 Belenenses Lizbona

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET