Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SC Farense 2023/24


SC Farense 2023/24:

Bramkarze:

1. Luiz Felipe da Silva Nunes - Luiz Felipe (1997), BRA, 2023 FC Vizela 0-0
22. Miguel Angelo Loureiro de Carvalho - Miguel Carvalho (1996), POR, 2022 SC Olhanense 2-0
33. Mario Ricardo da Silva Velho - Ricardo Velho (1998), POR, 2020 Sporting Braga B 32-0 2
47. Kauan Tome Firmino Silva - Kauan (2002), BRA, 2023 rezerwy 0-0

Obrońcy:

2. Francisco Javier Delgado Rojano - Fran Delgado (2001), ESP, 2023 Real Betis 9-0 1
3. Igor Rossi Branco - Igor Rossi (1989), BRA, 2023 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2023 z wolnego transferu) 13-0 4
4. Artur Jorge Marques Amorim - Artur Jorge (1994), POR, 2023 Al Bataeh 9-0 3
6. Zach Muscat (1993), MLT, 2023 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2023 z wolnego transferu) 22-2 5 1
12. Talys Alves Pereira Oliveira - Talys (1999), BRA, 2023 NK Slaven Belupo 13-0
28. David Samuel Custódio Lima - Pastor (2000), BRA, 2023 Desportiva Ferroviaria 30-0 7 1
31. Joao Carlos Araujo Fonseca Silva - Talocha (1989), POR, 2022 FC Gil Vicente 28-0 3
37. Goncalo Filipe Oliveira Silva - Goncalo Silva (1991), POR, 2022 Radomiak Radom 33-1 3 1

Pomocnicy:

5. Facundo Caseres (2001), ARG, 2023 Velez Sarsfield (przyszedł w sierpniu 2023 z Velez Sarsfield) 21-0 4 1
7. Elves Umar Balde - Elves Balde (1999), POR, 2021 Sporting Lizbona B 28-1
8. Rafael Avelino Pereira Pinto Barbosa - Rafael Barbosa (1996), POR, 2023 CD Tondela 27-1 1
10. Jhon Velasquez (1995), COL, 2022 Independiente Santa Fe 2-0
14. Fabricio Isidoro Fonseca de Jesus - Fabricio Isidoro (1992), BRA, 2017 DC Louletano 32-3 6 1
20. Cristian Ioan Ponde - Cristian Ponde (1995), POR, 2021 wolny transfer 14-1
27. Mattheus de Andrade Gama Oliveira - Mattheus (1994), BRA, 2023 CD Mafra 32-5 5 1
29. Claudio Falcao Santos - Claudio Falcao (1994), BRA, 2020 Desportivo Aves 31-4 12
30. Andre Miguel Arsenio Candeias - Andre Candeias (2003), POR, 2021 drużyna młodzieżowa 0-0
50. Andre Seruca de Oliveira - Seruca (2000), POR, 2022 FC Amora 6-0
62. Mohamed Belloumi (2002), ALG, 2022 GC Mascara 33-7 3
67. Adewele Sapara (1995), NGA, 2023 SC Portimonense 0-0
77. Marco Andre da Silva Lopes Matias - Marco Matias (1989), POR, 2022 Nacional Funchal 33-2 4
80. Vitor Bruno Rodrigues Goncalves - Vitor Goncalves (1992), POR, 2022 Nacional Funchal 24-1
88. Rafael Baiao Teixeira - Rafael Teixeira (2006), POR, 2023 drużyna młodzieżowa 0-0

Napastnicy:

9. Bruno Duarte da Silva - Bruno Duarte (1996), BRA, 2023 FC Damac 32-13 6
19. Rui Pedro da Silva Costa - Rui Costa (1996), POR, 2022 Santa Clara 21-3 2
81. Jose Luis Mendes Andrade - Ze Luis (1991), CPV, 2023 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2023 z wolnego transferu) 15-2 2
90. Maxuel de Cassio da Silva - Maxuel (2000), BRA, 2023 rezerwy (odszedł w sierpniu 2023 do Belenenses Lizbona) 0-0

Trener: Jose Mota (1964), POR, 2023 wolny transfer
Asystenci trenera: Paulo Sousa (1975), POR, 2023 wolny transfer
Jorginho (1988), POR, 2023 piłkarz CD Sobrado
Neca (1979), POR, 2021 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Carlos Silva (1991), POR, 2023 scout

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET