Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Gil Vicente 2023/24


FC Gil Vicente 2023/24:

Bramkarze:

1. Vinicius de Oliveira Guimaraes Dias - Vinicius (1997), BRA, 2023 FC Volta Redonda 2-0
12. Brian Rocha Araujo - Brian Araujo (2000), POR, 2018 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Stanislav Kritsyuk (1990), RUS, 2022 Zenit Petersburg 0-0
42. Andrew da Silva Ventura - Andrew (2001), BRA, 2021 Botafogo Rio de Janeiro 32-0

Obrońcy:

2. Ze Carlos (1998), POR, 2023 Sporting Braga 26-1 7
4. Manuel Alberto Cunha Lopes - Ne Lopes (2000), POR, 2022 FC Felgueiras (odszedł w styczniu 2024 do Uniao Torreense) 5-0
5. Francisco Jose Vilas Boas Pereira - Kiko (1999), POR, 2023 AD Sanjoanense 10-0 1
13. Gabriel Pereira Magalhaes dos Santos - Gabriel Pereira (2000), BRA, 2023 UD Vilafranquense 31-4 8 1
19. Jucelio Ferreira da Silva - Jucelio (2003), BRA, 2024 rezerwy FC Ibrachina (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw FC Ibrachina) 0-0
23. Leonardo Daniel Ulineia Buta - Leonardo Buta (2002), POR, 2023 Udinese Calcio 29-0 3
26. Ruben Miguel Marques dos Santos Fernandes - Ruben Fernandes (1986), POR, 2019 SC Portimonense 29-1 4
35. Felipe Florencio da Silva - Felipe Silva (2002), BRA, 2023 FC Avai (przyszedł w sierpniu 2023 z FC Avai) 6-0
39. Jonathan Buatu (1993), ANG, 2024 FC Valenciennes (przyszedł w styczniu 2024 z FC Valenciennes) 5-1 1
53. Joao Paulo Rodrigues Barros - Joao Barros (2001), POR, 2022 FC Valadares Gaia 0-0
58. Thomas Luciano Trindade Lopes Mathias - Thomas Luciano (2002), BRA, 2023 Gremio Porto Alegre 4-1 1
67. Carlos Alexandre Reis Pinto - Alex Pinto (1998), POR, 2024 DAC Dunajska Streda (przyszedł w styczniu 2024 z DAC Dunajska Streda) 14-0 2
88. Christian Kendji Wagatsuma Ferreira - Kazu (2000), BRA, 2024 UD Oliveirense (przyszedł w styczniu 2024 z UD Oliveirense) 3-0

Pomocnicy:

6. Jesus Castillo (2001), PER, 2023 Sporting Cristal 11-0 1
7. Tidjany Toure (2002), FRA/WKS, 2023 rezerwy Feyenoordu Rotterdam (przyszedł w lipcu 2023 z rezerw Feyenoordu Rotterdam) 28-3 4 1
8. Maxime Dominguez (1996), SUI, 2023 Raków Częstochowa (przyszedł w lipcu 2023 z Rakowa Częstochowa) 33-6 8
10. Kanya Fujimoto (1999), JPN, 2020 Tokyo Verdy 33-3
11. Marlon Douglas de Sales Silva - Marlon (1997), BRA, 2023 SC Paysandu (odszedł w styczniu 2024 do FC Guarani) 13-0 2
14. Roan Wilson (2002), COS, 2023 Municipal Grecia 9-1
16. Andre Filipe Encarnacao Simoes - Andre Simoes (2003), POR, 2022 drużyna młodzieżowa 1-0
17. Andre Tiago Ramos das Neves - Peixinho (2004), POR, 2023 drużyna młodzieżowa SC Gondomar 0-0
22. Claudio Vitor Rodrigues Araujo - Claudio Araujo (2003), POR, 2023 rezerwy 0-0
24. Mory Gbane (2000), WKS, 2023 FK Khimki 29-1 7
25. Pedro Miguel Amorim Pereira Silva - Pedro Tiba (1988), POR, 2022 Lech Poznań 25-3 7
70. Felix Alexandre Andrade Sanches Correia - Felix Correia (2001), POR, 2023 rezerwy Juventusu Turyn (przyszedł w sierpniu 2023 z rezerw Juventusu Turyn) 30-5 4
76. Martim Carvalho Neto - Martim Neto (2003), POR, 2023 Benfica Lizbona B 29-0 7
77. Murilo de Souza Costa - Murilo (1994), BRA, 2021 Sporting Braga 31-4 3
90. Afonso Bastardo Moreira - Afonso Moreira (2005), POR, 2024 Sporting Lizbona (przyszedł w styczniu 2024 ze Sportingu Lizbona) 4-0
99. Marlon Roberto dos Santos Bibiano - Marlon Maranhao (2002), BRA, 2023 FC Tupynambas 0-0
Juan Manuel Boselli (1999), URU, 2022 CD Tondela (odszedł we wrześniu 2023 do Pari Nizhny Novgorod) 0-0

Napastnicy:

9. Ali Alipour (1995), IRN, 2022 CS Maritimo 19-2 1
21. Roko Baturina (2000), CRO, 2023 Ferencvaros Budapeszt (przyszedł w lipcu 2023 z Ferencvarosu Budapeszt i odszedł w styczniu 2024 do Racing Santander) 15-2
27. Jorge Miguel Castro Monteiro - Miguel Monteiro (2003), POR, 2022 drużyna młodzieżowa 9-1
29. Laurindo Dilson Aurelio - Depu (2000), ANG, 2023 Petro Luanda 16-3 1
89. Valdemiro Pinto Domingos - Miro (2003), ANG, 2023 rezerwy 5-0
92. Miguel Salgado Sanz (2005), ESP, 2023 drużyna młodzieżowa Pacos Ferreira 0-0

Trener: Vitor Campelos (1975), POR, 2023 GD Chaves (do 08.04.2024)
Carlos Cunha (1971), POR, 2024 rezerwy (od 09.04.2024 do 12.04.2024)
Toze Marreco (1987), POR, 2024 CD Tondela (od 13.04.2024)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET