Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Viborg FF 2023/24


Viborg FF 2023/24:

Bramkarze:

1. Lucas Lund (2000), DEN, 2016 drużyna młodzieżowa 17-0 1
16. Lasse Schulz (2003), FIN, 2023 Greuther Furth (przyszedł w sierpniu 2023 z Greuther Furth) 0-0
20. Kasper Kiilerich (2005), DEN, 2021 drużyna młodzieżowa 1-0
58. Nico Mantl (2000), GER, 2024 RB Salzburg (przyszedł w styczniu 2024 z RB Salzburg) 15-0 1

Obrońcy:

2. Anton Gaaei (2002), DEN, 2020 rezerwy (odszedł w sierpniu 2023 do Ajaxu Amsterdam) 4-0
3. Mads Lauritsen (1993), DEN, 2020 Vejle BK 0-0
4. Nicolas Burgy (1995), SUI, 2022 Young Boys Berno 24-1 1
5. Zan Zaletel (1999), SVN, 2022 NK Celje 27-1 2
23. Oliver Bundgaard (2001), DEN, 2022 FC Randers 22-1 3
24. Daniel Anyembe (1998), KEN, 2021 Esbjerg FB 24-1 3
25. Lamin Jawara (2002), GAM, 2023 Holstebro BK (odszedł we wrześniu 2023 na wolny transfer, a następnie do DFK Dainava) 0-0
25. Anel Zulić (2004), SVN, 2023 NK Radomlje (przyszedł we wrześniu 2023 z NK Radomlje) 0-0
27. Martin Agnarsson (2003), FRO, 2022 B36 Torshavn 1-0
30. Srdjan Kuzmić (2004), SVN, 2023 NS Mura 21-1 2
31. Lukas Kirkegaard (2005), DEN, 2023 rezerwy 0-0
36. Viktor Hjorth (2005), DEN, 2022 rezerwy 0-0
55. Stipe Radić (2000), CRO, 2024 FK Zrinjski (przyszedł w styczniu 2024 z FK Zrinjski) 10-0

Pomocnicy:

6. Mads Sondergaard (2002), DEN, 2019 rezerwy 27-2 5
7. Elias Achouri (1999), TUN, 2022 GD Estoril (odszedł w lipcu 2023 do FC Kopenhaga) 0-0
7. Serginho (2001), POR, 2023 GD Estoril (przyszedł w lipcu 2023 z GD Estoril) 29-2 2
8. Ibrahim Said (2002), NGA, 2020 Dabo Babes Academy 29-3 6 1
9. Nigel Thomas (2001), HOL, 2023 Pacos Ferreira (przyszedł w sierpniu 2023 z Pacos Ferreira) 16-1 3
10. Nils Mortimer (2001), ESP, 2022 FC Barcelona B (odszedł w sierpniu 2023 do CF Granady B) 1-0 1
10. Jamie Jacobs (1997), HOL, 2023 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2023 z wolnego transferu) 9-0 1
13. Jeppe Gronning (1991), DEN, 2014 Hobro IK 25-0 3
15. Isak Jensen (2003), DEN, 2023 St. Louis City (przyszedł w sierpniu 2023 z St. Louis City) 25-7 1
17. Jakob Bonde (1993), DEN, 2018 FC Nykobing 25-2 1
18. Jean Manuel Mbom (2000), GER, 2023 Werder Brema (przyszedł w sierpniu 2023 z Werderu Brema) 24-0 7
19. Jan Zamburek (2001), CZE, 2022 FC Brentford (odszedł we wrześniu 2023 do Slovana Liberec) 3-0 1
21. Sofus Berger (2003), DEN, 2019 rezerwy (odszedł w sierpniu 2023 do FC Fredericia) 1-0
28. Magnus Westergaard (1998), DEN, 2023 Lyngby BK 23-2 1
31. Frederik Damkjer (2007), DEN, 2023 rezerwy 0-0
31. Carl Christensen (2006), DEN, 2023 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Mathias Nedergaard (2005), DEN, 2023 rezerwy 0-0
37. Jakob Vester (2004), DEN, 2022 rezerwy 11-2 1

Napastnicy:

9. Marokhy Ndione (1999), SWE, 2022 Elfsborg IF (odszedł w sierpniu 2023 do CD Feirense) 0-0
11. Renato Junior (2002), BRA, 2023 EC Agua Santa 19-1 3 1
12. Alassana Jatta (1999), GAM, 2019 Paide Linnameeskond (odszedł w lutym 2024 do Notts County) 13-1
14. Anosike Ementa (2002), DEN, 2023 Aalborg BK 31-8 6
29. Malik Abubakari (2000), GHA, 2024 Malmo FF (przyszedł w styczniu 2024 z Malmo FF) 13-2 1

Trener: Jacob Friis (1976), DEN, 2022 wolny transfer (do 07.11.2023)
Jakob Poulsen (1983), DEN, 2023 asystent trenera (od 08.11.2023)
Asystenci trenera: Jakob Poulsen (1983), DEN, 2021 wolny transfer (do 08.11.2023)
Trener bramkarzy: Kresten Vedstesen (1980), DEN, 2020 Hobro IK

Lukas Kirkegaard nosił numer 31 zamiennie z Frederikiem Damkjerem i Carlem Christensenem.

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET