Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Nordsjaelland 2023/24


FC Nordsjaelland 2023/24:

Bramkarze:

13. Andreas Hansen (1995), DEN, 2022 Aalborg BK 29-0 2
16. Emmanuel Ogura (2002), NGA, 2023 Hellerup IK (odszedł we wrześniu 2023 do Hellerup IK) 0-0
25. Carljohan Eriksson (1995), FIN, 2023 Dundee United 2-0
31. Andreas Gulstorff (2003), DEN, 2020 drużyna młodzieżowa 1-0
87. Robbin Ruiter (1987), HOL, 2023 wolny transfer (przyszedł w grudniu 2023 z wolnego transferu) 0-0

Obrońcy:

2. Ben Engdahl (2003), SWE, 2022 Hammarby IF (odszedł w sierpniu 2023 do Jonkopings Sodra IF) 0-0
4. Kian Hansen (1989), DEN, 2019 FC Midtjylland 29-1 1
5. Martin Frese (1998), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa 29-4 8
15. Erik Marxen (1990), DEN, 2022 FC Randers 2-0
19. Lucas Hey (2003), DEN, 2023 Lyngby BK (przyszedł w sierpniu 2023 z Lyngby BK) 20-0 2
23. Oliver Villadsen (2001), DEN, 2019 rezerwy 30-1 1
24. Lucas Hogsberg (2006), DEN, 2023 rezerwy 0-0
27. Daniel Svensson (2002), SWE, 2020 IF Brommapojkarna 32-2 1
30. Jonas Jensen-Abbew (2002), DEN, 2023 HB Koge (odszedł w lutym 2024 do Aarhus GF) 3-0
35. Lucas Lykkegaard (2002), DEN, 2023 Hillerod IF (odszedł w sierpniu 2023 do Hellerup IK) 0-0
39. Adamo Nagalo (2002), BFA, 2020 Right to Dream Academy 31-1 4
42. Kaare Barslund (2004), DEN, 2022 rezerwy 3-0 1
45. Noah Markmann (2007), DEN, 2023 rezerwy 0-0

Pomocnicy:

6. Jeppe Tverskov (1993), DEN, 2023 Odense BK 32-4 4
8. Andreas Schjelderup (2004), NOR, 2023 Benfica Lizbona (przyszedł we wrześniu 2023 z Benfiki Lizbona) 26-9 3
10. Mohammed Diomande (2001), WKS, 2020 Right to Dream Academy (odszedł w styczniu 2024 do Glasgow Rangers) 13-0 5
11. Mads Hansen (2002), DEN, 2022 FC Midtjylland 19-2 1
12. Rocco Ascone (2003), FRA, 2022 OSC Lille 6-0 1
14. Ibrahim Osman (2004), GHA, 2023 Right to Dream Academy 29-6 3
15. Enock Otoo (2004), GHA, 2023 rezerwy (odszedł w styczniu 2024 do Lyngby BK) 0-0
21. Zidan Sertdemir (2005), DEN, 2023 Bayer Leverkusen 13-0 2
22. Oliver Antman (2001), FIN, 2023 FC Groningen 22-3 1
28. Lasso Coulibaly (2002), WKS, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2023 do FC Randers) 2-0
29. Mario Dorgeles (2004), WKS, 2022 Right to Dream Academy 23-1
33. Leo Walta (2003), FIN, 2023 HB Koge (odszedł w sierpniu 2023 do AIF Mjallby i przyszedł w styczniu 2024 z AIF Mjallby) 0-0
34. Hektor Hojbjerre-Thomsen (2002), DEN, 2024 FC Helsingor (przyszedł w styczniu 2024 z FC Helsingor) 0-0
37. Ernest Nuamah (2003), GHA, 2022 Right to Dream Academy (odszedł w sierpniu 2023 do RWD Molenbeek, a następnie do Olympique'u Lyon) 4-4 1
43. Sindre Walle Egeli (2006), NOR, 2023 rezerwy 3-0
47. Magnus Munck (2005), DEN, 2022 drużyna młodzieżowa 0-0

Napastnicy:

7. Marcus Ingvartsen (1996), DEN, 2023 FSV Mainz 28-9 1
9. Benjamin Nygren (2001), SWE, 2022 Racing Genk 20-6 2
17. Christian Rasmussen (2003), DEN, 2023 Ajax Amsterdam (przyszedł we wrześniu 2023 z Ajaxu Amsterdam) 22-0 2
32. Milan Iloski (1999), USA, 2024 Orange County SC (przyszedł w styczniu 2024 z Orange County SC) 0-0
40. Conrad Harder (2005), DEN, 2022 rezerwy 23-5 4
41. Yannick Agnero (2003), WKS, 2023 Fremad Amager (odszedł w lutym 2024 do FC Helsingor) 0-0

Trener: Johannes Thorup (1989), DEN, 2023 asystent trenera
Asystent trenera: Michael Essien (1982), GHA, 2020 piłkarz FK Sabail
Trener bramkarzy: Magnus Hansen (1994), DEN, 2022 drużyna młodzieżowa

Dyrektor techniczny: Flemming Pedersen (1963), DEN, 2023 trener

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET