Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Dundee 2023/24


FC Dundee 2023/24:

Bramkarze:

1. Adam Legzdins (1986), ENG, 2020 wolny transfer
22. Jon McCracken (2000), SCO, 2024 Norwich City (przyszedł w lutym 2024 z Norwich City)
30. Harry Sharp (2001), SCO, 2021 Edinburgh City (odszedł w sierpniu 2023 do Dunfermline Athletic i przyszedł w styczniu 2024 z Dunfermline Athletic)
31. Trevor Carson (1988), NIR, 2023 FC St. Mirren (przyszedł w sierpniu 2023 z FC St. Mirren)
38. Jon McCracken (2000), SCO, 2023 rezerwy Norwich City (odszedł w sierpniu 2023 do Norwich City)

Obrońcy:

2. Cammy Kerr (1995), SCO, 2015 FC Peterhead (odszedł w styczniu 2024 do CT Inverness)
3. Owen Dodgson (2003), ENG, 2024 rezerwy FC Burnley (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw FC Burnley)
4. Tyler French (1999), 2022 FC Wrexham (odszedł we wrześniu 2023 do Greenock Morton)
5. Joe Shaughnessy (1992), IRL, 2023 FC St. Mirren
6. Jordan McGhee (1996), SCO, 2019 FC Falkirk
12. Rickie Lamie (1993), SCO, 2023 FC Motherwell (przyszedł w sierpniu 2023 z FC Motherwell)
14. Lee Ashcroft (1993), SCO, 2020 Dunfermline Athletic
25. Aaron Donnelly (2003), NIR, 2023 Nottingham Forest
29. Antonio Portales (1996), MEX, 2023 CF Atlante
33. Jack Wilkie (2002), SCO, 2023 FC Peterhead (odszedł w sierpniu 2023 do Edinburgh City i przyszedł w listopadzie 2023 z Edinburgh City, a następnie odszedł w lutym 2024 do Broughty AFC)
45. Luke Graham (2004), SCO, 2023 Albion Rovers
63. Owen Beck (2002), WAL, 2023 rezerwy FC Liverpool (odszedł w styczniu 2024 do FC Liverpool i przyszedł w styczniu 2024 z FC Liverpool; w rundzie jesiennej nosił numer 3)
Ryan Astley (2001), WAL, 2024 rezerwy FC Everton (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw FC Everton)

Pomocnicy:

7. Scott Tiffoney (1998), SCO, 2023 Partick Thistle
10. Lyall Cameron (2002), SCO, 2022 FC Montrose
15. Josh Mulligan (2002), SCO, 2022 FC Peterhead
17. Luke McCowan (1997), SCO, 2021 Ayr United
18. Charlie Reilly (2001), SCO, 2023 Albion Rovers
19. Finlay Robertson (2002), SCO, 2022 Cove Rangers
21. Shaun Byrne (1993), SCO, 2019 FC Livingston (odszedł w sierpniu 2023 do Raith Rovers)
21. Ryan Howley (2003), WAL, 2023 Coventry City (przyszedł w sierpniu 2023 z Coventry City)
23. Malachi Boateng (2002), ENG/GHA, 2023 rezerwy Crystal Palace
24. Max Anderson (2001), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2023 do CT Inverness)
28. Mohamad Sylla (1993), FRA/WKS, 2023 Hartlepool United (przyszedł w sierpniu 2023 z Hartlepool United)
32. Marcel Lewis (2001), ENG, 2023 rezerwy FC Burnley (przyszedł we wrześniu 2023 z rezerw FC Burnley i odszedł w styczniu 2024 do rezerw FC Burnley)
48. Callum Lamb (2004), SCO, 2023 FC Huntly
Dara Costelloe (2002), IRL, 2024 FC Burnley (przyszedł w styczniu 2024 z FC Burnley)

Napastnicy:

9. Amadou Bakayoko (1996), SLE, 2023 Forest Green Rovers (przyszedł w lipcu 2023 z Forest Green Rovers)
11. Diego Pineda (1995), MEX, 2023 Correcaminos de la UAT
16. Zach Robinson (2002), ENG, 2022 FC Wimbledon
20. Zak Rudden (2000), SCO, 2023 FC Saint Johnstone (odszedł w styczniu 2024 do Raith Rovers)
26. Michael Mellon (2003), SCO, 2024 rezerwy FC Burnley (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw FC Burnley)
Curtis Main (1992), ENG, 2024 FC Bengaluru (przyszedł w styczniu 2024 z FC Bengaluru)

Trener: Tony Docherty (1971), SCO, 2023 asystent trenera FC Kilmarnock
Asystent trenera: Stuart Taylor (1974), SCO, 2023 wolny transfer
Trener bramkarzy: Alan Combe (1974), SCO, 2021 Cove Rangers
Scout: Archie Knox (1947), SCO, 2013 wolny transfer

Dyrektor techniczny: Gordon Strachan (1957), SCO, 2019 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET