Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
TSV Hartberg 2023/24


TSV Hartberg 2023/24:

Bramkarze:

1. Raphael Sallinger (1995), AUT, 2018 Wolfsberger AC 32-0 4
21. Harald Postl (2005), AUT, 2023 rezerwy 0-0
39. Tobias Knoflach (1993), AUT, 2023 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2023 z wolnego transferu) 0-0
40. Fabian Ehmann (1998), AUT, 2023 SV Horn 0-0
44. Maximilian Pusswald (2002), AUT, 2020 rezerwy 0-0

Obrońcy:

3. Angelo Bruckner (2003), GER, 2023 Bayern Monachium (A) (przyszedł we wrześniu 2023 z Bayernu Monachium (A)) 11-0
5. Ibane Bowat (2002), SCO, 2023 rezerwy Fulhamu Londyn 29-1 3 1
12. Michael Steinwender (2000), AUT, 2021 SKN St. Polten 21-0
14. Paul Komposch (2001), AUT, 2023 Sturm Graz 31-0 3
16. Manfred Gollner (1990), AUT, 2020 Wolfsberger AC 0-0
18. Sam Schutti (2002), AUT, 2023 rezerwy SKN St. Polten 0-0
20. Manuel Pfeifer (1999), AUT, 2023 SV Lafnitz 31-0 6
22. Marin Karamarko (1998), CRO, 2022 NS Mura (odszedł w styczniu 2024 na wolny transfer, a następnie do Arsenału Tuła) 0-0
28. Jurgen Heil (1997), AUT, 2015 SV Anger 30-2 8 1
31. Thomas Rotter (1992), AUT, 2011 rezerwy 4-0 1
95. Damjan Kovacević (2004), AUT/CRO, 2023 drużyna młodzieżowa AKA Vorarlberg 1-0

Pomocnicy:

4. Maximilian Sellinger (2002), AUT, 2022 rezerwy (odszedł w styczniu 2024 do USV Scheiblingkirchen) 0-0
4. Nelson Prenner (2005), AUT, 2024 rezerw (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw) 0-0
7. Fabian Wilfinger (2003), AUT, 2022 rezerwy 0-0
8. Christoph Urdl (1999), AUT, 2023 Deutschlandsberger SC 9-1 1
10. Donis Avdijaj (1996), KOS, 2023 FC Zurich (przyszedł w sierpniu 2023 z FC Zurich) 25-12 4 1
17. Mario Kropfl (1989), AUT, 2022 SV Lafnitz 1-0
19. Onurhan Babuscu (2003), AUT, 2024 Gaziantep FK (przyszedł w lutym 2024 z Gaziantep FK) 0-0
23. Tobias Kainz (1992), AUT, 2018 SV Kapfenberg 30-1 4
25. Julian Halwachs (2003), AUT, 2023 FC Liefering 19-0 3
26. Christoph Lang (2002), AUT, 2023 Sturm Graz (odszedł w styczniu 2024 do Sturm Graz, a następnie do Rapidu Wiedeń) 17-5 2
26. Michael Hutter (2003), AUT, 2024 rezerwy (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw) 0-0
27. Dominik Prokop (1997), AUT, 2023 HNK Gorica 30-4 6
32. Ousmane Diakite (2000), MAL, 2023 RB Salzburg 29-2 4 1 1
33. Dominik Frieser (1993), AUT, 2022 FC Cesena 30-3 1 1
37. Maximilian Fillafer (2004), AUT, 2023 SV Spittal 26-2 2
45. Mamadou Sangare (2002), MAL, 2023 RB Salzburg (przyszedł w lipcu 2023 z RB Salzburg) 29-1 6 1
70. Ruben Providence (2001), FRA, 2022 rezerwy AS Roma 27-2 3
77. Lind Hajdari (2005), AUT, 2023 drużyna młodzieżowa AKA Burgenland 0-0

Napastnicy:

11. Maximilian Entrup (1997), AUT, 2023 FC Marchfeld 24-12 5
19. Jurgen Lemmerer (2003), AUT, 2023 SV Lafnitz (odszedł w styczniu 2024 do SKU Amstetten) 3-0
30. Matthias Postl (2005), AUT, 2023 rezerwy 0-0

Trener: Markus Schopp (1974), AUT, 2022 wolny transfer
Asystenci trenera: Matthias Urlesberger (1986), AUT, 2022 wolny transfer
Markus Karner (1978), AUT, 2022 rezerwy
Alexander Marchat (1993), AUT, 2021 SKN St. Polten
Trener bramkarzy: Christian Gratzei (1981), AUT, 2022 asystent trenera drużyny młodzieżowej Sturm Graz
Scout: Andreas Lienhart (1986), AUT, 2023 asystent trenera

Dyrektor sportowy: Markus Schopp (1974), AUT, 2022 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET