Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
UD Las Palmas 2023/24


UD Las Palmas 2023/24:

Bramkarze:

1. Aarón Escandell (1995), ESP, 2023 CF Cartagena 2-0 1
13. Alvaro Valles (1997), ESP, 2018 Real Betis B 37-0 2 1
30. Alvaro Killane (2004), ARG, 2023 drużyna młodzieżowa 0-0
35. Ale Gorrin (2002), ESP, 2022 UD Las Palmas C 0-0

Obrońcy:

3. Sergi Cardona (1999), ESP, 2020 wolny transfer 35-1 10
4. Alex Suarez (1993), ESP, 2019 rezerwy 32-2 7
6. Eric Curbelo (1994), ESP, 2019 rezerwy 2-0
14. Alvaro Lemos (1993), ESP, 2018 Celta Vigo 4-0 1
15. Mika Marmol (2001), ESP, 2023 FC Andorra 36-0 4 1
18. Daley Sinkgraven (1995), HOL, 2023 Bayer Leverkusen 10-0 1
23. Saul Coco (1999), GEQ, 2020 rezerwy 30-1 6 1
28. Julian Araujo (2001), MEX/USA, 2023 FC Barcelona B 25-1 5
31. Juanma Herzog (2004), ESP, 2023 drużyna młodzieżowa 4-2 1
33. Gabriel Palmero (2002), ESP, 2023 rezerwy 0-0

Pomocnicy:

2. Marvin Park (2000), ESP, 2023 Real Madryt B (przyszedł w sierpniu 2023 z Realu Madryt B) 31-0 5
5. Javi Muńoz (1995), ESP, 2023 SD Eibar 37-2 6
8. Maximo Perrone (2003), ARG, 2023 Manchester city (przyszedł w sierpniu 2023 z Manchesteru City) 29-0 6
10. Alberto Moleiro (2003), ESP, 2020 rezerwy 28-3 2
11. Benito Ramirez (1995), ESP, 2019 Rayo Majadahonda 20-1
12. Enzo Loiodice (2000), FRA, 2020 FC Dijon 34-0 2
17. Munir El Haddadi (1995), MOR/ESP, 2023 CF Getafe 38-3 2
20. Kirian Rodriguez (1996), ESP, 2023 rezerwy 37-6 8
21. Jonathan Viera (1989), ESP, 2021 Beijing Guo'an (odszedł w styczniu 2024 na wolny transfer, a następnie do UD Almerii) 9-2 1
21. Jose Campańa (1993), ESP, 2024 wolny transfer (przyszedł w lutym 2024 z wolnego transferu) 8-0
22. Omenuke Mfulu (1994), DRC, 2021 CF Elche 5-0 1
24. Pejińo (1996), ESP, 2020 CF Sevilla B 17-2 1
25. Fabio Gonzalez (1997), ESP, 2017 rezerwy 6-0 1
26. Yadam Santana (2002), ESP, 2023 rezerwy 0-0
29. Ińaki Gonzalez (2004), ESP, 2023 drużyna młodzieżowa 1-0
34. Aboubacar Bassinga (2005), WKS, 2023 drużyna młodzieżowa 0-0

Napastnicy:

7. Cristian Herrera (1991), ESP, 2023 UD Ibiza 8-1 1
9. Sandro Ramirez (1995), ESP, 2022 SD Huesca 27-1 2
16. Sory Kaba (1995), GUI, 2023 FC Midtjylland (przyszedł w sierpniu 2023 z FC Midtjylland) 17-1 2
19. Marc Cardona (1995), ESP, 2022 Osasuna Pampeluna 26-4 4
27. Pau Ferrer (2003), ESP, 2023 rezerwy 0-0

Trener: Francisco Javier Garcia Pimienta (1974), ESP, 2022 wolny transfer
Asystenci trenera: Turu Flores (1971), ARG, 2021 scout
Momo (1982), ESP, 2019 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Luis Helguera (1976), ESP, 2021 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET