Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Polonia Warszawa 2023/24


Polonia Warszawa 2023/24:

Bramkarze:

1. Adrian Sandach (2004), POL, 2023 Korona Kielce 0-0
31. Krzysztof Bąkowski (2003), POL, 2024 Lech Poznań (przyszedł w styczniu 2024 z Lecha Poznań) 3-0
57. Jakub Lemanowicz (1999), POL, 2022 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15-0
96. Mateusz Kuchta (1996), POL, 2023 Chojniczanka Chojnice 17-0 1

Obrońcy:

2. Michał Grudniewski (1993), POL, 2022 rezerwy Widzewa Łodź 33-5 3
3. Filip Arak (2003), POL, 2023 Podlasie Biała Podlaska (odszedł w sierpniu 2023 do Victorii Sulejówek i przyszedł w styczniu 2024 z Victorii Sulejówek) 0-0
5. Eryk Mikołajewski (2002), POL, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2024 do Mławianki Mława) 0-0
21. Jan Majsterek (2000), POL, 2022 Jagiellonia Białystok 19-1 2
26. Michał Kołodziejski (1993), POL, 2023 GKS Katowice 14-1 5
27. Tomasz Wełna (1991), POL, 2020 Pogoń Siedlce (odszedł w styczniu 2024 do Kotwicy Kołobrzeg) 5-0
34. Wiktor Pleśnierowicz (2001), POL, 2024 Warta Poznań (przyszedł w lutym 2024 z Warty Poznań) 12-0 6
66. Maciej Kowalski-Haberek (1994), POL, 2022 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30-0 8

Pomocnicy:

6. Jakub Piątek (1998), POL, 2023 Ruch Chorzów 16-1 1
7. Marcin Kluska (1996), POL, 2021 Legionovia Legionowo 33-1 4
8. Oliwier Wojciechowski (2005), POL, 2023 Jagiellonia Białystok 12-0 2
10. Michał Bajdur (1994), POL, 2022 Legionovia Legionowo 32-7 6
13. Antoni Grzelczak (2005), POL, 2024 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2024 z drużyny młodzieżowej) 1-0
14. Vladyslav Okhronchuk (1997), UKR, 2023 ŁKS Łódź (przyszedł we wrześniu 2023 z ŁKS-u Łódź) 22-0 9
16. Krzysztof Koton (2003), POL, 2021 drużyna młodzieżowa 34-2 3
18. Dariusz Pawłowski (1999), POL, 2023 Radomiak Radom 19-0 1
20. Piotr Marciniec (1996), POL, 2021 Pogoń Siedlce 25-0 3
22. Bartosz Biedrzycki (2003), POL, 2022 drużyna młodzieżowa 33-3 6
23. Xabi Auzmendi (1997), ESP, 2024 Żalgiris Kowno (przyszedł w styczniu 2024 z Żalgirisu Kowno) 7-1 1
28. Łukasz Piątek (1985), POL, 2020 ŁKS Łódź (odszedł w styczniu 2024 na wolny transfer) 1-0
29. Wojciech Fadecki (1993), POL, 2022 Radunia Stężyca 24-1
37. Nikodem Zawistowski (2000), POL, 2023 KKS Kalisz 30-2 2
77. Mateusz Michalski (1991), POL, 2022 Widzew Łódź 32-6 2
Kacper Roguski (2003), POL, 2024 Błonianka Błonie (przyszedł w styczniu 2024 z Błonianki Błonie) 0-0
Adam Smulski (2004), POL, 2023 rezerwy 0-0

Napastnicy:

9. Paweł Tomczyk (1998), POL, 2023 Politehnica Iasi 29-2 3
11. Szymon Kobusiński (1998), POL, 2023 Zagłębie Lubin 33-8 4 1
17. Junior Radziński (2003), POL/HOL, 2020 drużyna młodzieżowa Pogoni Szczecin (odszedł w styczniu 2024 do Orląt Radzyń) 0-0

Trener: Rafał Smalec (1977), POL, 2021 Unia Skierniewice
Asystent trenera: Wiktor Kupiec (1997), POL, 2023 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Piotr Kosiorowski (1981), POL, 2020 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET