Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2023/24


Podbeskidzie Bielsko-Biała 2023/24:

Bramkarze:

1. Patrik Lukac (1994), SVK, 2023 FC ViON Zlate Moravce (odszedł w styczniu 2024 do FC ViON Zlate Moravce) 6-0
1. Kacper Krzepisz (1999), POL, 2024 Arka Gdynia (przyszedł w styczniu 2024 z Arki Gdynia) 6-0
31. Sebastian Zajac (2007), SVK, 2024 rezerwy (przyszedł w kwietniu 2024 z rezerw) 0-0
43. Krystian Wieczorek (2002), POL, 2023 Polonia Bytom 0-0
95. Patryk Procek (1995), POL, 2023 wolny transfer 22-0 3
99. Szymon Brańczyk (2006), POL, 2023 rezerwy (odszedł w lutym 2024 do Wiślania Jaśkowice) 0-0

Obrońcy:

2. Mateusz Ziółkowski (2003), POL, 2023 Górnik Zabrze 30-2 3 1
3. Mateusz Wypych (1998), POL, 2021 Odra Opole (odrejestrowany w styczniu 2024) 2-0
4. Martin Chlumecky (1997), CZE, 2023 Banik Ostrawa (odszedł w styczniu 2024 do FK Pardubice) 16-0 6
5. Matej Senić (1995), CRO, 2024 FK Zrinjski (przyszedł w lutym 2024 z FK Zrinjski) 14-1 4 1
6. Jan Hlavicka (1994), CZE, 2023 Zbrojovka Brno 21-0 7 1
21. Jeppe Simonsen (1995), HAI, 2022 FC SonderjyskE (odszedł w sierpniu 2023 do Academico Viseu) 4-0
47. Bartosz Bernard (2003), POL, 2023 Wisła Puławy 4-0
53. Marko Martinaga (1998), CRO, 2024 NK Slaven Belupo (przyszedł w styczniu 2024 z NK Slaven Belupo) 15-0 2
55. Michał Willmann (2004), POL, 2022 rezerwy 16-0 3
77. Piotr Tomasik (1987), POL, 2023 Wisła Płock 27-0 8
89. Daniel Mikołajewski (1999), POL, 2021 Raków Częstochowa 30-5 12

Pomocnicy:

3. Tomasz Jodłowiec (1985), POL, 2022 wolny transfer (do lutego nosił numer 30) 20-0 3 1
4. Sylwester Lusiusz (1999), POL, 2024 Cracovia Kraków (przyszedł w styczniu 2024 z Cracovii Kraków) 8-0 2
7. Bartosz Bida (2001), POL, 2023 Jagiellonia Białystok 30-6 5
8. Michał Stryjewski (1995), POL, 2023 Mławianka Mława 9-0 1
10. Michał Janota (1990), POL, 2021 wolny transfer (odszedł w październiku 2023 na wolny transfer, a następnie do Zagłębia Sosnowiec) 11-1 1
10. Maksymilian Banaszewski (1995), POL, 2023 Zagłębie Sosnowiec (w rundzie jesiennej nosił numer 9) 32-1 3
11. Antonio Perosević (1992), CRO, 2023 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2023 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2024 na wolny transfer, a następnie do BSK Bijelo Brdo) 3-0
14. Mateusz Stryjewski (1997), POL, 2023 Mławianka Mława (odszedł w styczniu 2024 do Avii Świdnik) 3-0
15. Giorgi Merebashvili (1986), GEO, 2023 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2023 z rezerw) 2-0
17. Titas Milasius (2000), LTU, 2021 Wisła Płock (odszedł w styczniu 2024 do Pogoni Siedlce) 6-0 2
17. Adrian Małachowski (1998), POL, 2024 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 2024 z ŁKS-u Łódź) 10-0 1
21. Franciszek Liszka (2003), POL, 2024 rezerwy (przyszedł w marcu 2024 z rezerw) 3-0
23. Marcel Misztal (2003), POL, 2022 GKS Tychy 28-2 3
24. Maksymilian Sitek (2000), POL, 2022 Stal Mielec 31-2 4
25. Samuel Nnoshiri (2001), NGA, 2023 wolny transfer (przyszedł w październiku 2023 z wolnego transferu) 7-0
27. Jaka Kolenc (1994), SVN, 2023 Chrobry Głogów (w rundzie jesiennej nosił numer 5) 22-0 2
30. Radosław Zając (2004), POL, 2024 rezerwy (przyszedł w marcu 2024 z rezerw) 10-0
32. Jakub Kisiel (2003), POL, 2023 Legia Warszawa 25-1 1
75. Patryk Czader (2004), POL, 2024 rezerwy (przyszedł w marcu 2024 z rezerw) 0-0
79. Michał Stempniewicz (2006), POL, 2024 rezerwy (przyszedł w marcu 2024 z rezerw) 3-0

Napastnicy:

9. Lionel Abate Etoundi (2000), CMR, 2023 Wisła Sandomierz (w rundzie jesiennej nosił numer 79) 24-3 2
11. Miroslav Ilicić (1998), CRO, 2024 FC Botosani (przyszedł w marcu 2024 z FC Botosani) 10-2
14. Marco Siverio (1994), ESP, 2024 SKU Amstetten (przyszedł w styczniu 2024 z SKU Amstetten) 5-0 1
19. Michał Studnicki (2006), POL, 2024 rezerwy (przyszedł w maju 2024 z rezerw) 1-0
20. Haris Kadrić (2000), SVN, 2023 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2023 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2024 do NK Gorica) 11-0 2

Trener: Grzegorz Mokry (1985), POL, 2023 Miedź Legnica (do 15.11.2023)
Dariusz Marzec (1969), POL, 2023 wolny transfer (od 16.11.2023)
Asystenci trenera: Dariusz Pietrasiak (1980), POL, 2023 wolny transfer (od 22.11.2023)
Donatas Vencevicius (1973), LTU, 2023 Miedź Legnica (do 15.11.2023)
Trenerzy bramkarzy: Mariusz Mucharski (1970), POL, 2023 wolny transfer (od 16.11.2023)
Michal Pesković (1982), SVK, 2023 wolny transfer (do 15.11.2023)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET