Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Jagiellonia Białystok 2023/24


Jagiellonia Białystok 2023/24:

Bramkarze:

1. Zlatan Alomerović (1991), GER/SRB, 2022 Lechia Gdańsk
33. Bartłomiej Żynel (1998), POL, 2022 rezerwy
50. Sławomir Abramowicz (2004), POL, 2021 Polonia Warszawa
66. Miłosz Piekutowski (2006), POL, 2022 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

3. Dusan Stojinović (2000), SVN, 2023 NK Celje
4. Jetmir Haliti (1996), KOS, 2024 AIK Sztokholm (przyszedł w styczniu 2024 z AIK-u Sztokholm)
5. Bojan Nastić (1994), BOS, 2021 BATE Borysów
7. Dominik Marczuk (2003), POL, 2023 Stal Rzeszów
17. Adrian Dieguez (1996), ESP, 2023 Deportivo Ponferradina
19. Paweł Olszewski (1999), POL, 2020 Stal Mielec
20. Kacper Tabiś (2000), POL, 2021 Odra Opole (odszedł we wrześniu 2023 do Chrobrego Głogów)
27. Bartłomiej Wdowik (2000), POL, 2020 Odra Opole
31. Michał Ozga (2000), POL, 2022 Wigry Suwałki
32. Miłosz Matysik (2004), POL, 2020 rezerwy (odszedł w styczniu 2024 do Arisu Limassol)
36. Jakub Lewicki (2005), POL, 2022 rezerwy
40. Patryk Czerech (2001), POL, 2022 rezerwy
72. Mateusz Skrzypczak (2000), POL, 2022 Lech Poznań

Pomocnicy:

6. Taras Romanchuk (1991), POL, 2014 Legionovia Legionowo
8. Nene (1995), POR, 2022 Santa Clara
11. Jesus Imaz (1990), ESP, 2019 Wisła Kraków
14. Jarosław Kubicki (1995), POL, 2023 Lechia Gdańsk
16. Michal Sacek (1996), CZE, 2023 Sparta Praga
18. Tomasz Kupisz (1990), POL, 2022 Pordenone Calcio
21. Krzysztof Toporkiewicz (2002), POL, 2023 Sandecja Nowy Sącz
28. Naranjo (1994), ESP, Deportivo Ponferradina
38. Damian Wojdakowski (2005), POL, 2022 drużyna młodzieżowa
39. Aurelien Nguiamba (1999), FRA, 2023 AC Spezia (przyszedł we wrześniu 2023 z AC Spezii)
77. Wojciech Łaski (2000), POL, 2022 GKS Jastrzębie
99. Kristoffer Hansen (1994), NOR, 2023 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2023 z wolnego transferu)

Napastnicy:

9. Kaan Caliskaner (1999), GER/TUR, 2024 Eintracht Braunschweig (przyszedł w styczniu 2024 z Eintrachtu Braunschweig)
10. Afimico Pululu (1999), ANG, 2023 Greuther Furth
23. Mikołaj Wasilewski (2001), POL, 2022 rezerwy
29. Michał Samborski (2004), POL, 2021 rezerwy Pogoni Szczecin
51. Alan Rybak (2006), POL, 2023 rezerwy
98. Vinicius Matheus (1998), BRA, 2023 rezerwy (przyszedł w październiku 2023 z rezerw)

Trener: Adrian Siemieniec (1992), POL, 2023 rezerwy
Asystent trenera: Rafał Grzyb (1983), POL, 2021 trener

Dyrektor sportowy: Łukasz Masłowski (1981), POL, 2022 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET