Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Warta Poznań 2023/24


Warta Poznań 2023/24:

Bramkarze:

1. Adrian Lis (1992), POL, 2017 Polonia Środa Wielkopolska 10-0 1
12. Mateusz Kustosz (2003), POL, 2022 Unia Swarzędz (odszedł we wrześniu 2023 do Unii Swarzędz) 0-0
33. Jędrzej Grobelny (2001), POL, 2021 Pogoń Szczecin 25-0 3
Leo Przybylak (2004), POL, 2023 Warta Międzychód (odszedł w sierpniu 2023 do Olimpii Zambrów) 0-0

Obrońcy:

2. Jakub Bartkowski (1991), POL, 2023 Pogoń Szczecin 30-0 5
4. Dimitrios Stavropoulos (1997), GRE, 2022 Reggina 25-1 7
11. Vladimir Kostevych (1992), UKR, 2023 wolny transfer (odszedł w styczniu 2024 na wolny transfer) 0-0
14. Bogdan Tiru (1994), ROM, 2023 CFR Cluj (przyszedł we wrześniu 2023 z CFR Cluj) 25-0 2
18. Mateusz Lechowicz (2006), POL, 2023 drużyna młodzieżowa 0-0
24. Patryk Rychlik (2005), POL, 2023 drużyna młodzieżowa (przyszedł w październiku 2023 z drużyny młodzieżowej) 1-0
27. Kacper Przybyłko (2005), POL, 2023 Wisła Kraków 3-0
31. Oskar Krzyżak (2002), POL, 2023 rezerwy Rakowa Częstochowa (przyszedł w sierpniu 2023 z rezerw Rakowa Częstochowa i odszedł w styczniu 2024 do rezerw Rakowa Częstochowa) 2-0
34. Wiktor Pleśnierowicz (2001), POL, 2021 Miedź Legnica (odszedł w lutym 2024 do Polonii Warszawa) 16-0 5
35. Filip Jakubowski (2004), POL, 2023 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2023 do Podhala Nowy Targ) 0-0
44. Dawid Szymonowicz (1995), POL, 2021 wolny transfer 31-1 5
Albert Żerkowski (2003), POL, 2023 Polonia Środa Wielkopolska (odszedł w sierpniu 2023 do Polonii Środa Wielkopolska) 0-0

Pomocnicy:

3. Jakub Kiełb (1993), POL, 2016 Jarota Jarocin 21-0 1
6. Maciej Żurawski (2000), POL, 2022 Pogoń Szczecin 29-4 5
7. Kajetan Szmyt (2002), POL, 2022 Górnik Polkowice 33-7 4
8. Niilo Maenpaa (1998), FIN, 2022 IFK Mariehamn 24-0
11. Filip Tonder (2005), POL, 2024 drużyna młodzieżowa (przyszedł w marcu 2024 z drużyny młodzieżowej) 1-0
15. Michał Kopczyński (1992), POL, 2020 wolny transfer 7-0 1
16. Miguel Luis (1999), POR, 2022 Raków Częstochowa 33-2 3
17. Szymon Sarbinowski (2004), POL, 2022 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2023 do Floty Świnoujście) 0-0
19. Jakub Sangowski (2002), POL, 2023 Skra Częstochowa (odszedł w sierpniu 2023 do Olimpii Elbląg) 1-0
20. Jakub Wajman (2005), POL, 2023 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2024 do Sokoła Kleczew) 1-0
20. Mohamed Mezghrani (1994), BEL/ALG, 2024 Puskas AFC (przyszedł w lutym 2024 z Puskas AFC) 12-0 2
21. Mateusz Kupczak (1992), POL, 2019 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 32-4 6
22. Konrad Matuszewski (2001), POL, 2021 rezerwy Legii Warszawa 29-1 3
23. Jędrzej Hanuszczak (2008), POL, 2023 drużyna młodzieżowa 0-0
25. Jakub Paszkowski (2006), POL, 2022 rezerwy Wigier Suwałki 4-0
26. Igor Stańczak (2006), POL, 2023 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2024 do Warty Gorzów) 0-0
28. Filip Borowski (2003), POL, 2023 Lech Poznań (przyszedł w lipcu 2023 z Lecha Poznań) 24-0 2 1
47. Tomas Prikryl (1992), CZE, 2023 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2023 z wolnego transferu) 22-2 1 1
77. Stefan Savić (1994), AUT, 2023 SK Tuzlaspor 29-2 3
Mikołaj Stangel (2004), POL, 2023 Warta Międzychód (odszedł w sierpniu 2023 do Polonii Środa Wielkopolska) 0-0
Miłosz Wodecki (2004), POL, 2023 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2023 do Polonii Środa Wielkopolska) 0-0

Napastnicy:

9. Marton Eppel (1991), HUN, 2023 wolny transfer (przyszedł w październiku 2023 z wolnego transferu) 21-2 1
29. Dario Vizinger (1998), CRO, 2023 Wolfsberger AC 29-1 8
97. Wiktor Kamiński (2004), POL, 2023 Legia Warszawa (odszedł w lutym 2024 do Sandecji Nowy Sącz) 6-0
99. Adam Zrelak (1994), SVK, 2021 FC Nurnberg 14-4 1
Marcin Szeibe (2000), POL, 2023 Unia Swarzędz (odszedł we wrześniu 2023 do rezerw Pogoni Szczecin) 0-0

Trener: Dawid Szulczek (1990), POL, 2021 Wigry Suwałki
Asystent trenera: Arkadiusz Szczerbowski (1996), POL, 2022 Wigry Suwałki
Trener bramkarzy: Dominik Kubiak (1980), POL, 2019 rezerwy Lecha Poznań

Szef analityków: Bartłomiej Babiarz (1989), POL, 2023 piłkarz Skry Częstochowa

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET