Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Nordsjaelland 2022/23


FC Nordsjaelland 2022/23:

Bramkarze:

13. Andreas Hansen (1995), DEN, 2022 Aalborg BK
16. Emmanuel Ogura (2002), GHA, 2021 drużyna młodzieżowa
31. Andreas Gulstorff (2003), DEN, 2020 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

2. Ben Engdahl (2003), SWE, 2022 Hammarby IF (przyszedł w sierpniu 2022 z Hammarby IF)
3. Ulrik Jenssen (1996), NOR, 2022 Willem II (przyszedł w sierpniu 2022 z Willem II)
4. Kian Hansen (1989), DEN, 2019 FC Midtjylland
5. Martin Frese (1998), DEN, 2017 drużyna młodzieżowa
15. Erik Marxen (1990), DEN, 2022 FC Randers
23. Oliver Villadsen (2001), DEN, 2019 rezerwy
24. Ivan Mesik (2001), SVK, 2023 Odds BK (przyszedł w styczniu 2023 z Odds BK)
27. Daniel Svensson (2002), SWE, 2020 IF Brommapojkarna
30. Jonas Jensen-Abbew (2002), DEN, 2020 rezerwy (odszedł w lipcu 2022 do HB Koge i przyszedł w styczniu 2023 z HB Koge)
32. Willy Kumado (2002), GHA, 2021 drużyna młodzieżowa
35. Lucas Lykkegaard (2002), DEN, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2022 do Hillerod IF i przyszedł w styczniu 2023 z Hillerod IF)
39. Adamo Nagalo (2002), WKS, 2020 Right to Dream Academy
42. Kaare Barslund (2004), DEN, 2022 rezerwy

Pomocnicy:

6. Jacob Christensen (2001), DEN, 2018 rezerwy
9. Benjamin Nygren (2001), SWE, 2022 Racing Genk
10. Mohammed Diomande (2001), WKS, 2020 Right to Dream Academy
11. Mads Hansen (2002), DEN, 2022 FC Midtjylland
14. Abu Francis (2001), GHA, 2019 Right to Dream Academy (odszedł w sierpniu 2022 do Cercle Brugge)
18. Mads Bidstrup (2001), DEN, 2022 FC Brentford
20. Mahamadou Doumbia (2004), MAL, 2022 JMG Bamako
21. Magnus Munck (2005), DEN, 2022 drużyna młodzieżowa (odrejestrowany w sierpniu 2022)
28. Lasso Coulibaly (2002), WKS, 2021 drużyna młodzieżowa
29. Mario Dorgeles (2004), WKS, 2022 Right to Dream Academy (przyszedł w sierpniu 2022 z Right to Dream Academy)
33. Leo Walta (2003), FIN, 2021 drużyna młodzieżowa
36. Rocco Ascone (2003), FRA, 2022 OSC Lille
37. Ernest Nuamah (2003), GHA, 2022 Right to Dream Academy
Jonathan Amon (1999), USA, 2022 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2022 z wolnego transferu)
Moussa Sangare (2002), WKS, 2023 Naestved BK (przyszedł w styczniu 2023 z Naestved BK)

Napastnicy:

7. Andreas Schjelderup (2004), NOR, 2020 drużyna młodzieżowa FK Bodo/Glimt
19. Oliver Rimmen (2001), DEN, 2022 FA 2000 (odszedł w lipcu 2022 do FA 2000)
21. Wahid Faghir (2003), DEN, 2022 VfB Stuttgart (przyszedł w sierpniu 2022 z VfB Stuttgart)
22. Oliver Antman (2001), FIN, 2018 IF Gnistan
34. Maksim Stjopin (2003), FIN, 2022 rezerwy
38. Emil Roback (2003), SWE, 2022 rezerwy AC Milan (przyszedł w sierpniu 2022 z rezerw AC Milan i odszedł w styczniu 2023 do rezerw AC Milan)
41. Yannick Agnero (2003), WKS, 2021 Right to Dream Academy
Abdul-Rauf Sulemana (2000), GHA, 2022 Right to Dream Academy (przyszedł w sierpniu 2022 z Right to Dream Academy i odszedł w sierpniu 2022 do AB Kopenhaga, a następnie przyszedł w styczniu 2023 z AB Kopenhaga) 0-0

Trener: Flemming Pedersen (1963), DEN, 2019 dyrektor techniczny (do 06.01.2023)
Johannes Thorup (1989), DEN, 2023 asystent trenera (od 07.01.2023)
Asystent trenera: Johannes Thorup (1989), DEN, 2021 trener drużyny młodzieżowej (do 06.01.2023)
Michael Essien (1982), GHA, 2020 piłkarz FK Sabail
Trener bramkarzy: Magnus Hansen (1994), DEN, 2022 drużyna młodzieżowa

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET