Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Kilmarnock 2022/23


FC Kilmarnock 2022/23:

Bramkarze:

1. Zach Hemming (2000), ENG, 2021 rezerwy FC Middlesbrough
20. Sam Walker (1991), ENG, 2021 FC Reading
50. Gary Woods (1990), ENG, 2022 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2022 z wolnego transferu)

Obrońcy:

2. Lewis Mayo (2000), SCO, 2022 Glasgow Rangers
3. Jeriel Dorsett (2002), ENG, 2022 rezerwy FC Reading (przyszedł w sierpniu 2022 z rezerw FC Reading)
5. Ash Taylor (1990), WAL, 2022 FC Walsall
6. Chris Stokes (1991), ENG, 2021 Forest Green Rovers
12. Lee Hodson (1991), NIR, 2021 wolny transfer (odszedł w sierpniu 2022 do Partick Thistle i przyszedł w styczniu 2023 z Partick Thistle)
14. Jack Sanders (1999), ENG, 2021 rezerwy Wiganu Athletic (odszedł we wrześniu 2022 do Cove Rangers i przyszedł w styczniu 2023 z Cove Rangers)
18. Calum Waters (1996), SCO, 2020 FC St. Mirren
19. Joe Wright (1995), WAL, 2022 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2022 z wolnego transferu)
24. Dylan McGowan (1991), AUS, 2022 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2022 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2023 do Hamilton Academical)
25. Ryan Alebiosu (2001), ENG/NGA, 2022 Arsenal Londyn (przyszedł w lipcu 2022 z Arsenalu Londyn)
33. Ben Chrisene (2004), ENG, 2022 rezerwy Aston Villa (przyszedł w sierpniu 2022 z rezerw Aston Villa)

Pomocnicy:

4. Alan Power (1988), IRL, 2022 FC St. Mirren
7. Rory McKenzie (1993), SCO, 2012 rezerwy
8. Blair Alston (1992), SCO, 2021 FC Falkirk
10. Jordan Jones (1994), NIR, 2022 Wigan Athletic (przyszedł w lipcu 2022 z Wiganu Athletic)
11. Danny Armstrong (1997), SCO, 2021 Raith Rovers
15. Fraser Murray (1999), SCO, 2021 FC Hibernian
17. Brad Lyons (1997), NIR, 2021 Blackburn Rovers
21. Kerr McInroy (2000), SCO, 2022 Celtic Glasgow
22. Liam Donnelly (1996), NIR, 2022 FC Motherwell
23. Deji Sotona (2002), IRL, 2022 OGC Nice (przyszedł w sierpniu 2022 z OGC Nice i odszedł w styczniu 2023 do OGC Nice)
31. Liam Polworth (1994), SCO, 2022 Dunfermline Athletic
32. Steven Warnock (2003), SCO, 2022 Forfar Athletic
34. David Watson (2005), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

9. Oli Shaw (1998), SCO, 2021 Ross County
16. Scott Robinson (1992), SCO, 2021 FC Livingston
26. Kyle Connell (2001), SCO, 2022 East Fife (odszedł w lipcu 2022 do Raith Rovers i przyszedł w styczniu 2023 z Raith Rovers)
27. Innes Cameron (2000), SCO, 2022 Queen of the South
28. Kyle Lafferty (1987), NIR, 2022 Anorthosis Famagusta
Christian Doidge (1992), WAL, 2022 FC Hibernian (przyszedł w sierpniu 2022 z FC Hibernian)
Kyle Vassell (1993), NIR, 2023 San Diego Loyal (przyszedł w styczniu 2023 z San Diego Loyal)

Trener: Derek McInnes (1971), SCO, 2022 wolny transfer
Asystenci trenera: Tony Docherty (1971), SCO, 2022 wolny transfer
Paul Sheerin (1974), SCO, 2022 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET