Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Ross County 2022/23


Ross County 2022/23:

Bramkarze:

1. Ross Laidlaw (1992), SCO, 2019 FC Hibernian
21. Ross Munro (2000), SCO, 2021 Annan Athletic
31. Jake Eastwood (1996), ENG, 2022 Sheffield United (odszedł w styczniu 2023 do Sheffield United, a następnie do FC Rochdale)

Obrońcy:

2. Connor Randall (1995), ENG, 2020 Arda Kardzhali
3. Ben Purrington (1996), ENG, 2022 Charlton Athletic
5. Jack Baldwin (1993), ENG, 2021 Bristol Rovers
6. Alex Iacovitti (1997), SCO, 2020 Oldham Athletic
12. Callum Johnson (1996), ENG, 2022 FC Portsmouth (odszedł w styczniu 2023 do Mansfield Town)
15. Keith Watson (1989), SCO, 2018 FC Saint Johnstone
16. George Harmon (2000), ENG, 2022 Oxford City
30. Dylan Smith (2006), SCO, 2022 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

4. David Cancola (1996), AUT, 2021 wolny transfer
7. Owura Edwards (2001), ENG/GHA, 2022 Bristol City
8. Ross Callachan (1993), SCO, 2021 Hamilton Academical
10. Yan Dhanda (1998), ENG, 2022 Swansea City
11. Josh Sims (1997), ENG, 2022 wolny transfer
14. Victor Loturi (2001), CAN, 2022 FC Cavalry
17. Kazeem Olaigbe (2003), BEL, 2022 FC Southampton
18. William Akio (1998), SSD, 2022 FC Valour (przyszedł w lipcu 2022 z FC Valour)
20. Adam MacKinnon (2003), SCO, 2022 Brora Rangers (odszedł w lipcu 2022 do FC Montrose i przyszedł w grudniu 2022 z FC Montrose)
22. Jordan Tillson (1993), ENG, 2020 Exeter City
24. Ben Paton (2000), CAN, 2021 wolny transfer
33. Andrew MacLeod (2005), SCO, 2022 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2022 do FC Clachnacuddin i przyszedł w styczniu 2023 z FC Clachnacuddin, a następnie odszedł w styczniu 2023 do Brora Rangers)
Nohan Kenneh (2003), ENG, 2023 FC Hibernian (przyszedł w styczniu 2023 z FC Hibernian)

Napastnicy:

9. Dominic Samuel (1994), ENG, 2021 FC Gillingham
19. Jordy Hiwula (1994), ENG, 2022 Doncaster Rovers
23. Matthew Wright (2002), SCO, 2022 Brora Rangers (odszedł w lipcu 2022 do FC Montrose i przyszedł w grudniu 2022 z FC Montrose)
25. Alex Samuel (1995), WAL, 2021 Wycombe Wanderers
26. Jordan White (1992), SCO, 2021 FC Motherwell
34. George Robertsen (2006), ENG, 2022 drużyna młodzieżowa

Trener: Malky Mackay (1972), SCO, 2021 wolny transfer
Asystent trenera: Don Cowie (1983), SCO, 2020 piłkarz
Trener bramkarzy: Scott Thomson (1966), SCO, 2014 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET