Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Dundee United 2022/23


Dundee United 2022/23:

Bramkarze:

1. Mark Birighitti (1991), AUS, 2022 Central Coast Mariners
13. Carljohan Eriksson (1995), FIN, 2022 AIF Mjallby
31. Jack Newman (2002), SCO, 2022 FC Peterhead (przyszedł w sierpniu 2022 z FC Peterhead)

Obrońcy:

2. Liam Smith (1996), SCO, 2019 Ayr United
3. Scott McMann (1996), SCO, 2021 Hamilton Academical
4. Charlie Mulgrew (1986), SCO, 2021 Blackburn Rovers
6. Ross Graham (2001), SCO, 2022 Dunfermline Athletic
12. Ryan Edwards (1993), ENG, 2020 FC Blackpool
16. Aziz Behich (1990), AUS, 2022 SK Giresunspor
22. Kieran Freeman (2000), SCO, 2021 FC Peterhead
33. Flynn Duffy (2003), SCO, 2022 FC Peterhead (odszedł w styczniu 2023 do Stirling Albion)
37. Adam Hutchinson (2003), SCO, 2022 FC Dumbarton (odszedł w sierpniu 2022 do FC Montrose i przyszedł w styczniu 2023 z FC Montrose, a następnie odszedł w styczniu 2023 do Forfar Athletic)

Pomocnicy:

7. Ilmari Niskanen (1997), FIN, 2021 FC Ingolstadt
8. Peter Pawlett (1991), SCO, 2019 FC Milton Keynes Dons
10. Arnaud Sutchuin-Djoum (1989), CMR, 2022 wolny transfer (przyszedł w październiku 2022 z wolnego transferu)
14. Craig Sibbald (1995), SCO, 2022 FC Livingston
15. Glenn Middleton (2000), SCO, 2022 Glasgow Rangers
17. Archie Meekison (2002), SCO, 2021 FC The Spartans
18. Jamie McGrath (1996), IRL, 2022 Wigan Athletic (przyszedł w sierpniu 2022 z Wiganu Athletic)
19. Dylan Levitt (2000), WAL, 2021 rezerwy Manchesteru United
23. Ian Harkes (1995), USA, 2019 DC United
25. Kai Fotheringham (2003), SCO, 2022 Cove Rangers (odszedł w sierpniu 2022 do Stirling Albion)
26. Chris Mochrie (2003), SCO, 2021 FC Montrose (odszedł w sierpniu 2022 do Dunfermline Athletic)
28. Mathew Anim Cudjoe (2003), GHA, 2021 wolny transfer
30. Darren Watson (2003), SCO, 2022 East Fife

Napastnicy:

9. Steven Fletcher (1987), SCO, 2022 Dundee United
10. Nicky Clark (1991), SCO, 2018 Dunfermline Athletic (odszedł w sierpniu 2022 do FC Saint Johnstone)
11. Logan Chalmers (2000), SCO, 2022 CT Inverness (odszedł we wrześniu 2022 do Ayr United)
20. Sadat Anaku (2000), UGA, 2022 Kampala CC (przyszedł w sierpniu 2022 z Kampala CC)
32. Tony Watt (1993), SCO, 2022 FC Motherwell
44. Rory MacLeod (2006), SCO, 2021 drużyna młodzieżowa

Trener: Jack Ross (1976), SCO, 2022 wolny transfer (do 30.08.2022)
Liam Fox (1984), SCO, 2022 asystent trenera (od 30.08.2022)
Asystent trenera: Liam Fox (1984), SCO, 2021 FC Livingston (do 30.08.2022)
Trener bramkarzy: Craig Hinchcliffe (1972), SCO, 2022 FC Motherwell

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET