Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Celtic Glasgow 2022/23


Celtic Glasgow 2022/23:

Bramkarze:

1. Joe Hart (1987), ENG, 2021 Tottenham Hotspur
29. Scott Bain (1991), SCO, 2018 FC Dundee
31. Benjamin Siegrist (1992), SUI, 2022 Dundee United

Obrońcy:

2. Christopher Jullien (1993), FRA, 2019 FC Toulouse (odszedł w sierpniu 2022 do HSC Montpellier)
2. Alistair Johnston (1998), CAN, 2023 CF Montreal (przyszedł w styczniu 2023 z CF Montreal)
3. Greg Taylor (1997), SCO, 2019 FC Kilmarnock
4. Carl Starfelt (1995), SWE, 2021 Rubin Kazań
6. Moritz Jenz (1999), GER, 2022 FC Lorient (odszedł w styczniu 2023 do FC Lorient, a następnie do FC Schalke 04)
18. Yuki Kobayashi (2000), JPN, 2023 Vissel Kobe (przyszedł w styczniu 2023 z Vissel Kobe)
20. Cameron Carter-Vickers (1997), USA, 2021 Tottenham Hotspur
25. Alexandro Bernabei (2000), ARG, 2022 CA Lanus
47. Dane Murray (2003), SCO, 2020 drużyna młodzieżowa
54. Adam Montgomery (2002), SCO, 2023 FC Saint Johnstone (przyszedł w styczniu 2023 z FC Saint Johnstone)
56. Tony Ralston (1998), SCO, 2020 FC Saint Johnstone
57. Stephen Welsh (2000), SCO, 2018 drużyna młodzieżowa
88. Josip Juranović (1995), CRO, 2021 Legia Warszawa (odszedł w styczniu 2023 do Unionu Berlin)

Pomocnicy:

8. Kyogo Furuhashi (1995), JPN, 2021 Vissel Kobe
9. Sead Haksabanović (1999), MON, 2022 Rubin Kazań (przyszedł w sierpniu 2022 z Rubina Kazań)
11. Liel Abada (2001), ISR, 2021 Maccabi Petach Tikva
13. Aaron Mooy (1990), AUS, 2022 Shanghai Port
14. David Turnbull (1999), SCO, 2020 FC Motherwell
16. James McCarthy (1990), IRL, 2021 wolny transfer
17. Jota (1999), POR, 2021 Benfica Lizbona
19. Michael Johnston (1999), SCO, 2016 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2022 do Vitorii Guimaraes)
21. Yosuke Ideguchi (1996), JPN, 2022 Gamba Osaka
24. Tomoki Iwata (1997), JPN, 2023 Yokohama Marinos (przyszedł w styczniu 2023 z Yokohama Marinos)
28. Oliver Abildgaard (1996), DEN, 2022 Rubin Kazań (przyszedł we wrześniu 2022 z Rubina Kazań)
33. Matt O'Riley (2002), DEN, 2022 FC Milton Keynes Dons
35. Scott Robertson (2001), SCO, 2022 Crewe Alexandra
38. Daizen Maeda (1997), JPN, 2022 Yokohama Marinos
41. Reo Hatate (1997), JPN, 2022 Kawasaki Frontale
42. Callum McGregor (1993), SCO, 2014 Notts County
49. James Forrest (1991), SCO, 2009 rezerwy

Napastnicy:

7. Georgios Giakoumakis (1994), GRE, 2021 VVV Venlo
10. Albian Ajeti (1997), SUI, 2020 West Ham United (odszedł w sierpniu 2022 do Sturm Graz)
24. Johnny Kenny (2003), IRL, 2022 Sligo Rovers (odszedł w sierpniu 2022 do FC Queen's Park i przyszedł w grudniu 2022 z FC Queen's Park, a następnie odszedł w styczniu 2023 do Shamrock Rovers)

Trener: Ange Postecoglou (1970), AUS, 2021 Yokohama Marinos
Asystenci trenera: Harry Kewell (1978), AUS, 2022 wolny transfer
John Kennedy (1983), SCO, 2021 trener
Gavin Strachan (1978), SCO, 2020 Peterborough United
Trener bramkarzy: Stevie Woods (1970), SCO, 2009 rezerwy

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET