Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SC Paderborn 2022/23


SC Paderborn 2022/23:

Bramkarze:

1. Moritz Schulze (2001), GER, 2020 drużyna młodzieżowa RB Leipzig 0-0
16. Pelle Boevink (1998), HOL, 2023 VfB Oldenburg (przyszedł w styczniu 2023 z VfB Oldenburg) 0-0
17. Leopold Zingerle (1994), GER, 2017 FC Magdeburg 4-0
21. Jannik Huth (1994), GER, 2019 FSV Mainz 31-0 2 1

Obrońcy:

2. Uwe Hunemeier (1986), GER, 2018 Brighton & Hove Albion 22-0 3
3. Bashir Humphreys (2003), ENG, 2023 Chelsea Londyn (przyszedł w styczniu 2023 z Chelsea Londyn) 12-0 1
4. Jasper van der Werff (1998), SUI, 2021 RB Salzburg 7-0
15. Tobias Muller (1994), GER, 2022 FC Magdeburg 16-0 4
20. Adrian Gryszkiewicz (1999), POL, 2022 Górnik Zabrze (odszedł w styczniu 2023 do Rakowa Częstochowa) 0-0
24. Jannis Heuer (1999), GER, 2021 VfL Wolfsburg (A) 26-3 1
28. Jonas Carls (1997), GER, 2021 FC Schalke 04 9-0 1
32. Robin Bormuth (1995), GER, 2022 Karlsruher SC (odszedł w sierpniu 2022 do FC Kaiserslautern) 0-0
33. Marcel Hoffmeier (1999), GER, 2022 Preussen Munster 32-1 4
34. Dawyn-Paul Donner (2002), GER, 2022 rezerwy 0-0

Pomocnicy:

5. Marcel Mehlem (1995), GER, 2021 Union St. Gilloise (odszedł w styczniu 2023 do SV Sandhausen) 7-0
6. Marco Schuster (1995), GER, 2021 SVW Mannheim 19-0 2
8. Ron Schallenberg (1998), GER, 2020 SC Verl 33-3 8
10. Julian Justvan (1998), GER, 2020 VfL Wolfsburg 34-5 2
11. Sirlord Conteh (1996), GER/GHA, 2022 FC Magdeburg 33-6 1 1
13. Robert Leipertz (1993), GER, 2022 FC Heidenheim 30-11
14. Kelvin Ofori (2001), GHA, 2021 Fortuna Dusseldorf (odszedł w lutym 2023 do Spartaka Trnava) 5-0
23. Raphael Obermair (1996), GER, 2022 FC Magdeburg 30-2 2
26. Sebastian Klaas (1998), GER, 2022 VfL Osnabruck 5-0
27. Kai Klefisch (1999), GER, 2022 Viktoria Koln 15-1 1
30. Florent Muslija (1998), KOS, 2021 Hannover 96 33-10 6
31. Maximilian Rohr (1995), GER, 2022 Hamburger SV (przyszedł w sierpniu 2022 z Hamburgera SV) 24-3 5
38. Medin Kojić (2005), GER, 2022 drużyna młodzieżowa 1-0
40. Niclas Nadj (2000), GER, 2023 SC Weiche (przyszedł w styczniu 2023 z SC Weiche) 11-0 2

Napastnicy:

7. Richmond Tachie (1999), GER, 2022 Borussia Dortmund (A) 17-0
9. Marvin Pieringer (1999), GER, 2022 FC Schalke 04 23-10 4 1
18. Dennis Srbeny (1994), GER, 2020 Norwich City 33-4 2
19. John Iredale (1999), AUS, 2022 SV Wehen (odszedł w sierpniu 2022 do SV Wehen) 0-0
32. Koray Dag (2003), TUR, 2023 SC Verl (przyszedł w styczniu 2023 z SC Verl) 0-0
36. Felix Platte (1996), GER, 2021 SV Darmstadt 24-7 2

Trener: Lukas Kwasniok (1981), GER/POL, 2021 FC Saarbrucken (do 25.05.2023)
Frank Kaspari (1970), GER, 2023 asystent trenera (od 26.05.2023)
Asystenci trenera: Frank Kaspari (1970), GER, 2022 koordynator zawodników wypożyczonych FC Koln (do 25.05.2023)
Alexander Otto (1984), GER, 2022 trener Viktoria Glesch-Paffendorf
Trener bramkarzy: Nico Burchert (1987), GER, 2015 piłkarz

Dyrektor sportowy: Fabian Wohlgemuth (1979), GER, 2020 wolny transfer (do 02.12.2022)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET