Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Schalke 04 2022/23


FC Schalke 04 2022/23:

Bramkarze:

1. Ralf Fahrmann (1988), GER, 2020 SK Brann
13. Alexander Schwolow (1992), GER, 2022 Hertha Berlin
28. Justin Heekeren (2000), GER, 2022 RW Oberhausen
34. Michael Langer (1985), AUT, 2017 IFK Norrkoping

Obrońcy:

2. Thomas Ouwejan (1996), HOL, 2021 AZ Alkmaar
3. Leo Greiml (2001), AUT, 2022 Rapid Wiedeń
4. Maya Yoshida (1988), JPN, 2022 Sampdoria Genua
5. Marius Lode (1993), NOR, 2022 FK Bodo/Glimt (odszedł w sierpniu 2022 do FK Bodo/Glimt)
5. Sepp van den Berg (2001), HOL, 2022 FC Liverpool (przyszedł w sierpniu 2022 z FC Liverpool)
15. Timothee Kolodziejczak (1991), FRA, 2022 wolny transfer (przyszedł w październiku 2022 z wolnego transferu)
18. Jere Uronen (1994), FIN, 2023 Stade Brest (przyszedł w styczniu 2023 ze Stade Brest)
22. Ibrahima Cisse (2001), MAL, 2022 AA Gent
23. Mehmet Aydin (2002), GER, 2020 drużyna młodzieżowa
25. Moritz Jenz (1999), GER, 2023 FC Lorient (przyszedł w styczniu 2023 z FC Lorient)
27. Cedric Brunner (1994), SUI, 2022 Arminia Bielefeld
33. Malick Thiaw (2001), GER, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2022 do AC Milan)
35. Marcin Kamiński (1992), POL, 2021 VfB Stuttgart
41. Henning Matriciani (2000), GER, 2020 SV Lippstadt
42. Kerim Calhanoglu (2002), GER, 2020 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2023 do SV Sandhausen)

Pomocnicy:

6. Tom Krauss (2001), GER, 2022 RB Leipzig
8. Danny Latza (1989), GER, 2021 FSV Mainz
10. Rodrigo Zalazar (1999), URU, 2021 Eintracht Frankfurt
14. Lee Dong-Gyeong (1997), KOR, 2022 Ulsan Hyundai (odszedł w sierpniu 2022 do Ulsanu Hyundai, a następnie do Hansy Rostock)
17. Florian Flick (2000), GER, 2020 SVW Mannheim (odszedł w styczniu 2023 do FC Nurnberg)
18. Blendi Idrizi (1998), KOS, 2020 rezerwy (odszedł w sierpniu 2022 do Jahn Regensburg)
20. Florent Mollet (1991), FRA, 2022 HSC Montpellier (odszedł w styczniu 2023 do FC Nantes)
20. Tim Skarke (1996), GER, 2023 Union Berlin (przyszedł w styczniu 2023 z Unionu Berlin)
21. Niklas Tauer (2001), GER, 2023 FSV Mainz (przyszedł w styczniu 2023 z FSV Mainz)
24. Dominick Drexler (1990), GER, 2021 FC Koln
29. Tobias Mohr (1995), GER, 2022 FC Heidenheim
30. Alex Kral (1998), CZE, 2022 Spartak Moskwa
38. Soichiro Kozuki (2000), JPN, 2023 rezerwy (przyszedł w styczniu 2023 z rezerw)
51. Amine Harit (1997), MOR, 2022 Olympique Marseille (odszedł we wrześniu 2022 do Olympique'u Marseille)
Nassim Boujellab (1999), MOR, 2023 HJK Helsinki (przyszedł w styczniu 2023 z HJK Helsinki)

Napastnicy:

7. Jordan Larsson (1997), SWE, 2022 Spartak Moskwa (przyszedł w sierpniu 2022 ze Spartaka Moskwa)
9. Simon Terodde (1988), GER, 2021 Hamburger SV
11. Marius Bulter (1993), GER, 2021 Union Berlin
19. Kenan Karaman (1994), TUR, 2022 Besiktas Stambuł (przyszedł we wrześniu 2022 z Besiktasu Stambuł)
26. Michael Frey (1994), SUI, 2023 Royal Antwerp (przyszedł w styczniu 2023 z Royalu Royal Antwerp)
40. Sebastian Polter (1991), GER, 2022 VfL Bochum

Trener: Frank Kramer (1972), GER, 2022 wolny transfer (do 19.10.2022)
Matthias Kreutzer (1982), GER, 2022 asystent trenera (od 20.10.2022 do 26.10.2022)
Thomas Reis (1973), GER, 2022 wolny transfer (od 27.10.2022)
Asystenci trenera: Markus Gellhaus (1970), GER, 2022 wolny transfer (od 27.10.2022)
Michael Buskens (1968), GER, 2022 trener
Beniamino Molinari (1980), ITA, 2022 Apollon Limassol (do 03.12.2022)
Matthias Kreutzer (1982), GER, 2019 wolny transfer (do 20.10.2022 i od 26.10.2022)
Trener bramkarzy: Simon Henzler (1976), GER, 2022 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Rouven Schroder (1975), GER, 2021 wolny transfer
Dyrektor techniczny: Mathias Schober (1976), GER, 2021 wolny transfer
Fizjoterapeuta: Thomas Kuhn (1973), GER, 2014 Eintracht Frankfurt

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET