Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Koln 2022/23


FC Koln 2022/23:

Bramkarze:

1. Timo Horn (1993), GER, 2011 rezerwy
20. Marvin Schwabe (1995), GER, 2021 Brondby Kopenhaga
40. Jonas Urbig (2003), GER, 2021 rezerwy (odszedł w styczniu 2023 do Jahn Regensburg)
44. Matthias Kobbing (1997), GER, 2021 rezerwy
Julian Roloff (2001), GER, 2023 FC Cavalry (przyszedł w styczniu 2023 z FC Cavalry)

Obrońcy:

2. Benno Schmitz (1994), GER, 2018 RB Leipzig
3. Kristian Pedersen (1994), DEN, 2022 Birmingham City
4. Timo Hubers (1996), GER, 2021 Hannover 96
5. Bright Arrey-Mbi (2003), GER, 2022 Bayern Monachium (odszedł w sierpniu 2022 do Bayernu Monachium, a następnie do Hannoveru 96)
5. Nikola Soldo (2001), CRO, 2022 Lokomotiva Zagrzeb (przyszedł we wrześniu 2022 z Lokomotivy Zagrzeb)
14. Jonas Hector (1990), GER, 2011 rezerwy
15. Luca Kilian (1999), GER, 2021 FSV Mainz
19. Kingsley Ehizibue (1995), HOL, 2019 FC Zwolle (odszedł w sierpniu 2022 do Udinese Calcio)
24. Julian Chabot (1998), GER, 2022 Sampdoria Genua

Pomocnicy:

6. Eric Martel (2002), GER, 2022 RB Leipzig
7. Dejan Ljubicić (1997), AUT, 2021 Rapid Wiedeń
8. Denis Huseinbasić (2001), GER/BOS, 2022 Kickers Offenbach
11. Florian Kainz (1992), AUT, 2019 Werder Brema
17. Kingsley Schindler (1993), GHA/GER, 2021 Hannover 96
18. Ondrej Duda (1994), SVK, 2020 Hertha Berlin (odszedł w styczniu 2023 do Hellasu Verona)
28. Ellyes Skhiri (1995), TUN, 2019 HSC Montpellier
29. Jan Thielmann (2002), GER, 2019 drużyna młodzieżowa
36. Niklas Hauptmann (1996), GER, 2021 Holstein Kiel (odszedł w sierpniu 2022 do Dynama Drezno)
37. Linton Maina (1999), GER, 2022 Hannover 96
42. Dimitrios Limnios (1998), GRE, 2022 FC Twente
47. Mathias Olesen (2001), LUX, 2021 rezerwy
48. Georg Strauch (2001), GER, 2022 rezerwy

Napastnicy:

9. Sebastian Andersson (1991), SWE, 2020 Union Berlin
13. Mark Uth (1991), GER, 2021 FC Schalke 04
21. Steffen Tigges (1998), GER, 2022 Borussia Dortmund
23. Sargis Adamyan (1993), ARM, 2022 TSG Hoffenheim
25. Tim Lemperle (2002), GER, 2019 drużyna młodzieżowa
27. Anthony Modeste (1988), FRA, 2021 AS Saint Etienne (odszedł w sierpniu 2022 do Borussii Dortmund)
27. Davie Selke (1995), GER, 2023 Hertha Berlin (przyszedł w styczniu 2023 z Herthy Berlin)
33. Florian Dietz (1998), GER, 2022 rezerwy

Trener: Steffen Baumgart (1972), GER, 2021 SC Paderborn
Asystenci trenera: Kevin McKenna (1980), CAN, 2021 wolny transfer
Andre Pawlak (1971), GER, 2019 trener
Trener bramkarzy: Uwe Gospodarek (1973), GER, 2021 VfB Stuttgart
Scout: Harald Cerny (1973), AUT, 2020 wolny transfer

Kierownik działu młodzieżowego: Matthias Heidrich (1977), GER, 2018 Energie Cottbus (do 27.09.2022)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET