Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Union Berlin 2022/23


Union Berlin 2022/23:

Bramkarze:

1. Frederik Ronnow (1992), DEN, 2021 Eintracht Frankfurt
12. Jakob Busk (1993), DEN, 2016 FC Kopenhaga
37. Lennart Grill (1999), GER, 2022 Bayer Leverkusen

Obrońcy:

3. Paul Jaeckel (1998), GER, 2021 Greuther Furth
4. Diogo Leite (1999), POR, 2022 FC Porto
5. Danilho Doekhi (1998), HOL, 2022 Vitesse Arnhem
6. Julian Ryerson (1997), NOR, 2018 Viking Stavanger (odszedł w styczniu 2023 do Borussii Dortmund)
18. Josip Juranović (1995), CRO, 2023 Celtic Glasgow (przyszedł w styczniu 2023 z Celtiku Glasgow)
23. Niko Giesselmann (1991), GER, 2020 Fortuna Dusseldorf
25. Timo Baumgartl (1996), GER, 2021 PSV Eindhoven
26. Tymoteusz Puchacz (1999), POL, 2022 SK Trabzonspor (odszedł w styczniu 2023 do Panathinaikosu Ateny)
28. Christopher Trimmel (1987), AUT, 2014 Rapid Wiedeń
31. Robin Knoche (1992), GER, 2020 VfL Wolfsburg
33. Dominique Heintz (1993), GER, 2022 SC Freiburg (odszedł w sierpniu 2022 do VfL Bochum)
Laurenz Dehl (2001), GER, 2022 FC Bohemians (przyszedł w listopadzie 2022 z FC Bohemians i odszedł w styczniu 2023 do Viktoria Berlin)
Jerome Roussillon (1993), FRA, 2023 VfL Wolfsburg (przyszedł w styczniu 2023 z VfL Wolfsburg)
Rick van Drongelen (1998), HOL, 2022 KV Mechelen (odszedł we wrześniu 2022 do Hansy Rostock)

Pomocnicy:

2. Morten Thorsby (1996), NOR, 2022 Sampdoria Genua
7. Levin Oztunali (1996), GER, 2021 FSV Mainz
8. Rani Khedira (1994), GER, 2021 FC Augsburg
13. Andras Schafer (1999), HUN, 2022 DAC Dunajska Streda
14. Paul Seguin (1995), GER, 2022 Greuther Furth
16. Tim Maciejewski (2001), GER, 2022 SK Austria Klagenfurt
19. Jannik Haberer (1994), GER, 2022 SC Freiburg
20. Aissa Laidouni (1996), TUN, 2023 Ferencvaros Budapeszt (przyszedł w styczniu 2023 z Ferencvarosu Budapeszt)
21. Tim Skarke (1996), GER, 2022 SV Darmstadt (odszedł w styczniu 2023 do FC Schalke 04)
24. Genki Haraguchi (1991), JPN, 2021 Hannover 96 (odszedł w styczniu 2023 do VfB Stuttgart)
27. Sheraldo Becker (1995), HOL, 2019 ADO den Haag
30. Kevin Mohwald (1993), GER, 2021 Werder Brema
32. Milos Pantović (1996), SRB, 2022 VfL Bochum
35. Fabio Schneider (2002), GER, 2022 Kuopion Palloseura (odszedł w styczniu 2023 do Greifswalder FC)

Napastnicy:

9. Andreas Voglsammer (1992), GER, 2021 Arminia Bielefeld (odszedł w sierpniu 2022 do FC Millwall)
10. Sven Michel (1990), GER, 2022 SC Paderborn
17. Kevin Behrens (1991), GER, 2021 SV Sandhausen
38. Jordan Siebatcheu (1996), USA, 2022 Young Boys Berno
40. Jamie Leweling (2001), GER, 2022 Greuther Furth

Trener: Urs Fischer (1966), SUI, 2018 wolny transfer
Asystent trenera: Sebastian Bonig (1981), GER, 2014 rezerwy
Trener bramkarzy: Michael Gspurning (1981), AUT, 2017 piłkarz
Scout: Stefan Studer (1964), GER, 2018 FC St. Pauli

Dyrektor sportowy: Oliver Ruhnert (1971), GER, 2018 scout

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET