Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FK Khimki 2020/21


FK Khimki 2020/21:

Bramkarze:

1. Dmitri Khomich (1984), RUS, 2018 wolny transfer 0-0
22. Ilya Lantratov (1995), RUS, 2019 Fakel Voronezh 30-0 2
35. Egor Generalov (1993), RUS, 2019 SKA Khabarovsk 0-0

Obrońcy:

2. Arseni Logashov (1991), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w październiku 2020 z FK Rostov) 7-0 2
3. Filip Dagerstal (1997), SWE, 2021 IFK Norrkoping (przyszedł w styczniu 2021 z IFK Norrkoping) 10-0 2
4. Bryan Idowu (1992), NGA, 2020 Lokomotiv Moskwa 28-3 6 1
6. Dmitri Tikhiy (1992), RUS, 2019 Enisey Krasnoyarsk 28-0 7
15. Egor Danilkin (1995), RUS, 2018 wolny transfer 29-1 6
20. Maksim Zhumakbekov (1991), RUS, 2018 Master-Saturn Egorjevsk 0-0
25. Aleksandr Filin (1996), RUS/UKR, 2020 FK Tambov 16-0 3
33. Yevgeniy Gapon (1991), RUS, 2019 Anzhi Machaczkała 6-0 2
51. Sergey Mizgirev (2000), RUS, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2021 na wolny transfer) 0-0
87. Kirill Bozhenov (2000), RUS, 2018 Master-Saturn Egorjevsk 26-1 4 1

Pomocnicy:

5. Aleksandr Troshechkin (1996), RUS, 2019 FK Rostov 24-2 8 1 1
7. Gela Zaseev (1993), RUS, 2020 Strogino Moskwa 1-0
8. Bogdan Mishukov (1997), RUS, 2018 wolny transfer (odrejestrowany w sierpniu 2020) 0-0
8. Denis Glushakov (1987), RUS, 2020 wolny transfer (przyszedł w październiku 2020 z wolnego transferu) 15-3 4
9. Maksim Martusevich (1995), RUS, 2020 Zorkiy Krasnogorsk (odszedł w październiku 2020 do SKA Khabarovsk) 6-0
9. Maksim Glushenkov (1999), RUS, 2021 Spartak Moskwa (przyszedł w lutym 2021 ze Spartaka Moskwa) 6-2 1 1
11. Aleksandr Lomovitskiy (1998), RUS, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w sierpniu 2020 ze Spartaka Moskwa i odszedł we wrześniu 2020 do Spartaka Moskwa, a następnie do Arsenału Tuła) 8-2 1
11. Reziuan Mirzov (1993), RUS, 2020 Spartak Moskwa (przyszedł w październiku 2020 ze Spartaka Moskwa) 17-6 3
14. Artem Polyarus (1992), UKR, 2019 PFK Olexandriya (odszedł w październiku 2020 do Akhmata Grozny) 8-0 3
17. Arshak Koryan (1995), ARM, 2018 Lokomotiv Moskwa 14-4 2
18. Danil Lipovoy (1999), RUS, 2020 Dinamo Moskwa (przyszedł w sierpniu 2020 z Dinamo Moskwa i odszedł w styczniu 2021 do Dinamo Moskwa) 8-0
20. Nikita Malyarov (1989), RUS, 2020 wolny transfer (odszedł we wrześniu 2020 do Shinnika Yaroslavl) 0-0
20. Islambek Kuat (1993), KAZ, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu i odszedł w marcu 2021 do FC Astana) 6-0 3
21. Ilya Kamyshev (1997), RUS, 2020 Chertanovo Moskwa (przyszedł w październiku 2020 z Chertanovo Moskwa) 7-0 1
28. Pavel Mogilevets (1993), RUS, 2020 Rubin Kazań (przyszedł w październiku 2020 z Rubina Kazań) 13-1 1
42. Mikhail Tikhonov (1998), RUS, 2019 Krylja Sowietow 5-0
44. Ilya Kukharchuk (1990), RUS, 2019 Tom Tomsk 21-5 5 1
63. Danil Kazantsev (2001), RUS, 2020 rezerwy 3-0 1
70. Andrey Murnin (1985), RUS, 2019 FK Tambov 4-0 2
77. Svyatoslav Georgievski (1995), RUS, 2020 Zorkiy Krasnogorsk (odszedł we wrześniu 2020 na wolny transfer, a następnie do SKA Khabarovsk) 0-0
78. Danil Massurenko (1999), RUS, 2018 Master-Saturn Egorjevsk 0-0
84. Ilya Vorobjov (1999), RUS, 2020 rezerwy Zenitu Petersburg (przyszedł w sierpniu 2020 z rezerw Zenitu Petersburg i odszedł w październiku 2020 do rezerw Zenitu Petersburg, a następnie do FK Orenburg) 3-0

Napastnicy:

10. Kamran Aliev (1998), RUS, 2017 rezerwy 11-1 1
13. Nikolai Signevich (1992), BLR, 2020 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2020 z wolnego transferu i odszedł we wrześniu 2020 do BATE Borysów) 2-0
19. Senin Sebai (1993), WKS, 2021 Tobol Kostanay (przyszedł w styczniu 2021 z Tobola Kostanay) 8-0 3
45. Mohamed Konate (1997), BFA, 2019 FK Tambov 26-3 5
47. Aleksandr Dolgov (1998), RUS, 2020 FK Rostov (przyszedł w październiku 2020 z FK Rostov) 6-1
88. Vladimir Dyadyun (1988), RUS, 2019 Baltika Kaliningrad 15-0 4

Trener: Dmitri Gunko (1976), RUS, 2020 drużyna młodzieżowa Spartaka Moskwa (do 21.09.2020)
Igor Cherevchenko (1974), RUS, 2020 wolny transfer (od 25.09.2020)
Asystenci trenera: Igor Semshov (1978), RUS, 2020 wolny transfer (od 25.10.2020)
Valeri Klimov (1974), RUS, 2020 wolny transfer (od 25.09.2020)

Dyrektor sportowy: Dmitri Ulyanov (1970), RUS, 2018 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET